Najpiękniejsze miejsca w Japonii.

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.

Domen

EkipaAnimes
Członek ekipy
Japonia jak wiadomo to piękny kraj, podzielmy się najpiękniejszymi miejscami jakie znajdziemy w sieci aby jadąc tam wiedzieć co warto zobaczyć.

ŚWIĄTYNIA KIYOMIZU, KIOTO

GÓRA FUJI

PEACE PARK, HIROSHIMA

ROBOT RESTAURANT, SHINJUKU

ZAPRASZAM NA DODAWANIE INNYCH FOTEK WRAZ Z NAZWĄ MIEJSCA.

Ostatnia edycja:
L

LikeUp

Moje marzenie to tam jechać , pojadę zwiedzę i mogę umierać

Ostatnia edycja:

Kubson

New member
Bardzo piękne miejsca aż chciało by się tam lecieć i zostać na zawsze :*.

Ostatnia edycja:
L

LikeUp

i ta kultura i te kobiety <3 i Ci ludzie <3

Ostatnia edycja:

okatawo

Member
Ja pojadę w następnym roku chyba że wyrobię się w tym już zaplanowałem wszystko w sumie koszta ^^

Ostatnia edycja:
P

Payback

Tokijski Park Ueno jest dużym parkiem znajdującym się niedaleko stacji metra o tej samej nazwie. Park został otwarty dla mieszkańców w 1873 roku. Polecam rozpocząć zwiedzanie Parku od wejścia południowego, które prowadzi do rzeźby Saigo Takamori, ważnej postaci z czasów restoracji Meiji. W parku znajdują się muzea, w tym Narodowe Muzeum Sztuki Zachodu, Metropolitalna Galeria Sztuk Pięknych w Tokio, Narodowe Muzeum Nauk Ścisłych, oraz Tokijskie Muzeum Narodowe. Można zwiedzić tam także ogród zoologiczny, który został założony w 1882 roku. W Parku znajduje się także staw z rzeźbą „Benten”, oraz świątynia Toshuga którą także trzeba zobaczyć. Jednak to z czego Park słynie przede wszystkim to ponad tysiąc drzew wisniowych których zdjęcia zdobią foldery praktycznie każdego przewodnika po Japonii.
http://www.tokyoezine.com/wp-content/uploads/2011/04/Ueno-koen.jpg

Ostatnia edycja:

Egil

New member
Nawet burdele są pięknie zadbane i wystrojone dla młodszej klienteli:

I te łańcuchy przy łóżku… ^^

Ostatnia edycja:

okatawo

Member
Będę bez strony, ogólnie pragną bym przejść sie na spacer bocznymi uliczkami, czy po porostu pójść wieczorem kupić coś z automatu;p

Ostatnia edycja:

Egil

New member
“W japonii istnieją automaty wydające używane damskie majtki”
Ach ten Oka…

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Ostatnia edycja:

Egil

New member
Głodny głodnemu chleb wypomni.

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Ostatnia edycja:

Elmor

Donator
ZAMEK HIMEJI

http://www.tourism-review.pl/temp/newscontents_zoom_827.jpg

Zbudowany w 1333 roku Zamek Himeji uważany jest za klasyczny przykład japońskiej architektury. Ze względu na to, że budowla została niemal nienaruszona podczas II Wojny Światowej, zamek jest najlepiej zachowanym pałacem w kraju. Obecnie Zamek Himeji jest jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w Japonii. Składa się on z 83 budynków, które łączy ze sobą kręty labirynt.

ZŁOTY PAWILON, KIOTO

http://www.tourism-review.pl/temp/newscontents_zoom_829.jpg

Złoty Pawilon (Kinkakuji) jest buddyjską świątynią Zen w Kioto i jednym z najpiękniejszych budynków w kraju. Świątynia powstała na fundamentach Shogun Ashikaga Yoshmitsu w 1397 roku. Co ciekawe, pawilon powstał w celu przechowywania relikwii Buddy. Dwa górne piętra budynku pokryte są złotem – stąd też nazwa (Złoty Pawilon). Warto również zauważyć, że świątynia wraz z cudownym okolicznym ogrodem jest jedną z najczęściej fotografowanych scenerii w Japonii.

GÓRA FUJI

Góra Fuji jest nie tylko najwyższą górą w Japonii (3776 metrów, 12 389 stóp), ale również swoistym symbolem kraju. Wyjątkowo symetryczny stożek bywa więc bardzo często przedstawiany zarówno w malarstwie, jak i w fotografii. Fuji jest również aktywnym wulkanem, którego ostatni wybuch miał miejsce w 1707 roku. Góra oddalona jest o około 100 km (62 mile) na południowy zachód od Tokio i każdego roku wspina się na nią ponad 200 tys. osób.

Może kiedyś uda mi się tam polecieć [tak!]

Ostatnia edycja:

Levi

New member
Tyle starych zabytków, tylko u nas tyle niemcy zburzyli :p

A tak nawiasem mówiąc, tam po prostu trzeba pojechać :p
Wg. mnie oczywiście warto zwiedzić Tokyo, Kioto, czy Osakę, ale tu bardziej chodzi o zobaczenie jak wygląda tam życie. Jakbym miał jechać do Japonii, pojechałbym tam na dłużej i pożył sobie, może nie jak ,prawdziwy japończyk" Ale jak ktoś kto ma zamiar spędzić tam trochę czasu :p Po przyjeździe do Japonii dostaje się 3-miesięczną wizę więc jest trochę czasu ;)

Ostatnia edycja:

Maru

New member
Hmmm,a ja bym w Japonii zwiedziła wszelkie zabytki związane z Erą Edo! <3

A potem sobie zaobserwować jak Japonia wygląda od “kuchni” :)
No zwiedzić te same miasta co Levi mówił powyżej. Ogólnie to się najeść regionalnych potraw D:

Ostatnia edycja:

Yankesss

Donator
Ja bym do Japoni się starał na jakieś święto polecieć bo tam to święta wyglądają podobno super i połazić gdzieś w tradycyjnym domku w kimonie i drewnianych klapkach w białych skarpetach XD

Ostatnia edycja:

Maru

New member
A ja sobie polece z bogatym mężem do Japonii i pójdziemy zjeść do Restauracji “Alicja w Krainie Czarów!” <3

Ostatnia edycja:
Top Bottom