No Game No Life (NGNL)

I gra z Jibril :) Gdy wszystko po kolei znikało lub się pojawiało. Wyglądało na naprawdę pomysłowe :)

Ostatnia edycja:
Anime naprawdę moim zdaniem mimo różnych plagiatów które posiadało było genialne. Sam motyw “pustych” czy rozwiązywania wszystkiego za pomocą gier był ciekawy. Protagonista też jeden z lepszych z jakim miałem przyjemność spędzać czas. Pomimo tego słodzenia nie można zapomnieć o sposobach w które wygrywali często było to dość irracjonalne. Też nie zabrakło psychologi jak i pseudo psychologi ale w sumie kogo to obchodzi ważne że bardzo dobrze oglądało się ten tytuł. Nadal trzymam się nadziei powstania 2 sezonu choć lekko w to wątpię. Dla ciekawych ma zostać zekranizowana kolejna powieść autora NGNL “ficjalna strona powieści Clockwork Planet autorstwa Yuu Kamiyi oraz Tsubaki Himany podała, że trwają prace nad anime na jej podstawie! CP to romans science-fiction z elementami fantasy osadzony w postapokaliptycznym świecie, który odbudowano z wykorzystaniem mechanizmów zegarowych. Przedstawiona została w nim historia ucznia liceum, który niespodziewanie spotyka, reperuje, a następnie zostaje ocalony przez będącą maszyną dziewczynę… W tej chwili brak jakichkolwiek danych o dacie premiery, studiu czy też obsadzie. Wiem tylko, że gdy czas i zdrowie pozwoli, z przyjemnością tę serię dla Was przetłumaczę. Gdy tylko pojawią się dalsze informacje, poinformuję Was o nich w Wiadomościach.” To tyle z mojej strony. :)

Ostatnia edycja:
Na stos z tymi ktorych ta seria nie rozsmieszyla przynajmniej raz ;)
NGNL to jedna z seri ktore uwielbiam, mozna sie przy niej posmiac, nie pokazuje jakichs chorych relacji “brat-siostra” a kresta - “lubie to!”
Tylko ta fabula…od pierwszego odcinka juz wiedzialam ze przez cala serie oni nie przegraja ani razu, ani jednego meczu, zadnej gry! Pomimo niekiedy rozwiazania (czasem wytrzasniete z kosmosu, o ktorych NORMALNY czlowiek by nie pomyslal) mnie zaskakiwaly…
Czekam na kolejna serie i wiecej…TET’A ❤️❤️❤️❤️

Ps, Czy wam tez bylo zal Stefci, po ktorej praktycznie ciagle cisneli? A tosz to dobra dziewuszka jest…

Ostatnia edycja:
W 2017 roku ma powstać pełnometrażowe anime :D

Oglądałem drugi raz i nadal się zachwycam. Bardzo udany motyw z czerwonymi konturami. Normalne po prostu nie pasowałyby do tego pięknego świata.
Postacie? Kocham wszystkie jednocześnie! No może Shiro trochę bardziej. Lubię gry, więc fabuła jest wręcz stworzona dla mnie. Opening, ending i cały ost niesamowite. Nie lubię oczojebności, ale tu w zupełności nie przeszkadza.

Pierwszy raz w życiu podnoszę anime ocenę :p

Ostatnia edycja:
No kurde ja się wreszcie doczekałem filmu, chociaż wolałbym 2 sezon to i tak jest super. Jeszcze do tego novelkę będzie można kupić, no kurde spełnienie marzeń :DD

Ostatnia edycja:
Calkiem przyjemne anime to było. Pomimo swojej echiwowatosci jakoś przelknalem to :) Niektóre gry i rozwiązania bardzo ciekawie przedstawione, chociaż z tego co pamiętam niektóre niezbyt prawdopodobne xD.
Brakuje kolejnego sezonu.
Jibril jest jedną z moich ulubionych fem postaci :–)
Ps, Czy wam tez bylo zal Stefci, po ktorej praktycznie ciagle cisneli? A tosz to dobra dziewuszka jest
Popieram również :)

Ostatnia edycja:
Dobre anime :), ale były tam odcinki które mi się nie podobały na przykład jak Sora zniknął.

Ostatnia edycja:
Stefcia, to najlepsze co może dać to anime xD
Długo się wzbraniałam przed oglądaniem, bo bałam się, że to będzie kolejne przesiąknięte fanserwisem kitajskie gunwo. Ale w sumie nie było tak źle. A może było nawet i dobrze, bo niesamowicie cierpiałam po zakończeniu. Sami bohaterowie na plus, jednak najlepszą sprawę robiła im Stefcia xD Kocham ją xD

Ostatnia edycja:
To było moje pierwsze anime, a zarazem ulubione. Opening tego anime to cudo. ^.^

Ostatnia edycja:
Powrót