No yo

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
T

Tanovan

Ohayo/konnichiwa/konbanwa itp itd.
Przybywam w pokoju i poszukiwaniu spokojnej społeczności, albowiem grupy facebookowe wywołują raka mózgu i moralności :D przed wsiąknięciem w mangę i anime interesowałem się historią i kulturą Japonii, cały ten okres został zainicjowany natknięciem się na cover senbonzakury w wykonaniu Wagakki. Eto… Spokojny student, zawędrował tu z polecenia admina. Pseudonim to spadek po postaci z wowa którą kiedyś podjumałem kumplowi! Ulubione filmy pochodzą z rodzajów dokument/wojenne/fantasy/przygodowe. Praktycznie to samo tyczy się anime. Faworyt - Great Teacher Onizuka.
No to ten, siema :)

Ostatnia edycja:

Wrexxar

Donator
Witamy na forum, zapraszam do wspólnych rozmów na chacie i konfach. W razie pytań wal śmiało, ktoś na pewno pomoże jeśli zajdzie taka potrzeba :)

Ostatnia edycja:

Dest3r

Donator
Siemson! Skoro oglądasz filmy fantasy to książki też tego gatunku czytasz? Jeżeli tak to jakie?
Lubisz keczup? Jeżeli jesz frytki to maczasz je w keczupie czy oblewasz je keczupem?

Ostatnia edycja:
T

Tanovan

Dzięki, na pewno skorzystam :)
  1. Wchłonąłem niemalże wszystko ze Świata Dysku, wypociny Tolkiena, oczywistość Sapkowski, nie miałem za wiele styczności z Pilipiukiem (ale to moja wina, zaczynanie od Homobimbrownikusa jest strzałem w kolano), cośtam Piekary, Grzędowicz jak najbardziej, i całkiem sporo różnej maści mniejszych tytułów w stylu Kłopoty w Hamdirholm, oraz pozycje których szczerze nie chciało mi się już wypisywać :p ale sporo. Zapomniałem wspomnieć o science fiction, lwia część mojej biblioteczki to star wars. EU for life.
  2. Keczup jak najbardziej wporzo, najlepiej pudliszki do pizzy wymieszany z ostrym chilli TaoTao.
  3. Frytki solone. Definicja gastronieba to fryty z dworca w Częstochowie (o ile jeszcze istnieją budki…).
    3.5. Jeśli hipotetycznie jem frytki z keczupem to prawdopodobnie maczane .

Ostatnia edycja:

Japonesa

New member
Hej :3 Miło widzieć, że coraz więcej osób przybywa na forum :) Też jestem tutaj od niedawna ^^

Ostatnia edycja:
S

Soviet_Gandalf

Sieeeeeeeeeeeeemano. Uprawiasz jakieś sporty? Burger czy kebab? Cola czy Pepsi? Co myślisz i Loli i loliconach?

Ostatnia edycja:

TroLoL

Donator
No siema Bogdan D:
Lubisz masło?
Lubisz placki?
Co pierwsze kojarzy Ci się z czerwoną cegłą?

Ostatnia edycja:
T

Tanovan

1.1 - okazjonalnie tłukę ludzi po głowach mieczem. :p
1.2 - zależy, jeśli burger z porządną wołowiną to burger. Ale ponad wszystko solidny makaron z woku.
1.3 - Cola, phew!
1.4 - Goth loli! A tak po prawdzie to średnio jara, a do ludzi nic nie mam.
Kod:
2.1 - masło dobre!
2.2 - placki jeszcze lepsze!
2.3 - stary budynek, prawdopodobnie robota międzywojenna. ^ ^

Ostatnia edycja:
S

Soviet_Gandalf

1.1 może więcej szczegółów?
1.3 mój człowiek!
1.4 trzeba to tępić.

Ostatnia edycja:
T

Tanovan

1.1 - bawię się w walkę traktatową miecz + tarcza. Bardzo miłe hobby ale planuję powoli sobie odpuści, bo po 5 latach mało który staw w rękach mam sprawny
1.3 - tak jest!
1.4 - po prawdzie tak długo jak to są loli 2D i ślinią się do nich w domu to spoko. Jeśli ktoś próbuje przekuć swoje zboczenia w rzeczywistość to należy pozbawić go zdolności posiadania tych zboczeń. Ewentualnie fanów hentai loli należałoby mieć ciągle na muszce

Ostatnia edycja:

Eyirie

New member
Hejciaa ^.^
Grasz moze jeszcze w wowa? Na globalu czy privie? Czekasz [też] z niecierpliwością na Legiona i film warcrafta? A no i gierasz w hotsa? Albo chciałbyś zagrać?

Ostatnia edycja:
T

Tanovan

Argo - Sekkou Boys yeah! XD
Eyirie - niestety na wszystkie poza czekaniem z niecierpliwością na film warcrafta muszę odpowiedzieć nie. Staram się obchodzić moby z daleka, bo łatwo wkręcam się w tego typu sprawy a jeszcze brakuje mi tylko tego aby znowu zniknąć w jakiejś grze xD teraz pogrywam sobie w takie rzeczy jak World of Warships (ulubiony statek - Kongou!), red orchestra 2 czy warthunder. Na pół gwizdka gram w blade & soul, ale niedociągnięcia i koszmarne lagi odrzucają mnie skutecznie od tej gry. Prawdopodobnie kolejne podejście do mmo to będzie Black Desert. Jeśli chodzi o WoW’a to grałem na privie, do momentu w którym kumpel mnie wciągnął w czasach burning crusade byłem dzieckiem Guild Wars’a :D but still, for the horde!

Ostatnia edycja:

Zara

Donator
Jeśli interesuje Cię fantastyka, to gorąco polecam Ci Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Północ - Południe autorstwa Roberta M.Wegnera.
  • Jak długo jesteś Otaku?
  • Należysz do bractwa rycerskiego?
  • Wolisz anime czy mangę?

Ostatnia edycja:

Byters

EkipaAnimes
Członek ekipy
Witaj na forum, zapraszamy do udzielania się na jego sercu czyli na czacie,a także w konferencjach :)

Ostatnia edycja:

Zetsu

New member
Yo!
Udzielaj się na forum,czacie, czy gdzie tam chcesz, baw się grzecznie z innymi dziećmi i nie bądź znudzony
Witaj

Ostatnia edycja:
M

Miyuki_Ayukawa

Witam nowego kolegę. Sama jestem tu od niedawna. Mam nadzieję, że miło spędzisz tu czas.

Ostatnia edycja:
T

Tanovan

Obserwuję i czytam, na ten moment badam teren ;)
1.1 - Otaku… Otaku to gdzieś tak od października, zacząłem oglądać anime w ramach depresyjnego wycofania się z rzeczywistości. Depresja w końcu sobie poszła a anime zostało (jednak z drugiej strony już rok temu poczytywałem sobie death nota i oglądałem różne anime,ale nie w takich ilościach) :D
1.2 - Tak jest, chociaż zajmujemy się wczesnym średniowieczem i rzadziej używamy sformułowania “bractwo rycerskie”
1.3 - interesujące pytanie… Szczerze mówiąc nie wiem, czy jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć. Manga i anime bardzo fajnie się uzupełniają.
Postaram się być grzeczny!

Ostatnia edycja:

Eyirie

New member
Hehe anime zawsze poprawia nastrój (przynajmniej mi)
Szkoda że już nie grasz, bo zawsze fajnie mieć cały team do gry choć global teraz… No, WoD to @#&%@ Mam nadzieję że w Legionie blizzard sie zrehabilituje to może postanowię skończyć z privem

Ostatnia edycja:

Ayame

New member
Hej jestem Ayu i miło mi Cię poznać!
Mam nadzieje, że Ci się z nami spodoba, i zostaniesz tu na dłużej

Co sądzisz o muzyce klasycznej?

Masz może my anime list?

Lubisz boczek?
Jakbyś robił kanapkę z serem i szynką, najpierw położyłbyś ser, czy szynkę?
Pytam kontrolnie, to bardzo ważne

No i najważniejsze, wpadaj często na czat z nami pogadac! :D

Ostatnia edycja:
Top Bottom