Nowy Film Kinowy z Dragon Ball Z

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.

TroLoL

Donator

W nowym numerze magazynu V Jump możemy wyczytać, iż w 2015 roku na ekrany japońskich kin wejdzie kolejny film z uniwersum Dragon Ball. Scenariuszem ponownie zajmie się sam autor mangi, czyli Akira Toriyama.

Data premiery jest planowana na Złoty Tydzień tj. pierwsze dni maja przyszłego roku.
Zapowiada się ciekawie tylko czekać aż wyjdzie.^^
źródło

Ostatnia edycja:
D

dawid15121997

Łaaaaaaaaa to naprawdę świetna wiadomości haha, DBZ nigdy za wiele :D :)

Ostatnia edycja:

Elmor

Donator
Po obejrzeniu Dragon Ball: Battle of Gods, nie spodziewałbym się za wiele po tej kinowce, niestety… :/

Ostatnia edycja:

TroLoL

Donator
Ależ ma być ciekawie xD
A tu Trailer:

No i doczytałem się gdzieś że gdy film się uda to całkiem możliwe jest wznowienie Dragon Balla.

Ostatnia edycja:

Elmor

Donator
Z jednej strony fajnie jakby wznowili, a z drugiej strony martwię się, że będzie to gniot, sztucznie naciągana fabuła. [***yea!]

Ostatnia edycja:
C

chatango

Może nie będzie tak mierny jak poprzedni.

Ostatnia edycja:
S

Saisoro

Spodziewam się po tej kinówce czegoś zupełnie niespodziewanego (co i tak nie wyklucza, że może być to gniot)

Ostatnia edycja:

Destroyer

New member
Jako ogromny fan serii z pewnością obejrzę ale jak wyżej boję się że będzie to wielki GNIOT (chociaż mam wielką nadzieję że nie :D )

Ostatnia edycja:

Golter

New member
Battle of Gods było zajebiste imho więc liczę, że i druga kinówka z tej nowszej serii, że tak się wyrażę również wypali ^ ^

Ostatnia edycja:
Y

Yona

Obejrzałam battle of gods i jakoś jestem negatywnie nastawiona na tą nową produkcję. Jestem ciekawa tego filmu i na pewno obejrzę, jakoś podchodzę do tego z dystansem.

Ostatnia edycja:
Top Bottom