Ogólnie o mafii

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
Egil

Egil

New member
Ja mimo wszystko takei sprawdzenie dał tylko raz, w koncu to naprawdę duża przewaga, nie?

Co do kostki, to pomysł ninjowy jest lepszy od aktualnego.

Ostatnia edycja:
P

Payback

Aktualnie mafia trwa w najlepsze, więc przydałoby się ogarnąć wszystko przed końcem, żebyśmy mogli od razu zacząć zapisy do następnej. Ew. po kilku dniach opóźnienia. Najpierw proponowałbym znaleźć organizatora, w sensie osobę, która ogarnia temat i mogłaby się tym zająć.

Ostatnia edycja:
Egil

Egil

New member
Ja już się na następną zgłosiłem…

Ostatnia edycja:
TroLoL

TroLoL

Donator
Na przyszłość chętnie zobaczył bym zasadę która mówiła by o tym że Upiór zabija swojego nosiciela podczas gdy ten nie linczuje przez np. 3 dni bo mafia którą teraz mamy to po prostu strzelanie w głosowaniach na oślep…

Ostatnia edycja:
P

Payback

To wprowadzę na pewno, bo już się ta mafia żenująca robi.

Ostatnia edycja:
K

Kurokokoro

Ok, jak coś to ja będę jutro. Tylko że wracam późno więc zanim przeczytam to będzie pewnie coś koło 21:30. Także nie zabijajcie mnie proszę :)

Ostatnia edycja:
K

Klein

Ej tylko mam prośbę bo niektóre osoby mg tego nie rozumieć
To co dzieje się na mafii czyli głosowanie etc. Wzbudza niepotrzebne “fochy”.Chciałbym aby te uczucia nie wychodziły poza mafię

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

Ostatnia edycja:
P

Payback

Prawdopodobnie przez najbliższy tydzień mnie nie będzie. Jak aktualka nie pojawi się do 23, to proszę, żeby ktoś za mnie dokończył mafię.

EDIT:// Ah, jeszcze myślcie nad nową mafią. Egil, jak chcesz prowadzić to pisz już fabułę i poustalajcie jakieś zasady tutaj wspólnie, żeby to nie wyglądało tak jak teraz.

Ostatnia edycja:
G

Golter

New member
Klein masz z tymi fochami rację xD Ja miałem przez pewien czas na Raniqa, bo przez niego na mnie zagłosowali jakobym był Demonem :p

Ostatnia edycja:
Egil

Egil

New member
Fabułę już mam, zasady jeszcze opracowywuję.

Ostatnia edycja:
K

Klein

Hahha moje przeczucia były dobre od polowy gry chciałem na nią głosować wgl się nie wychylała zza szeregu i obrzucała mięsem tego na kogo było wygodnie

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

Ostatnia edycja:
kamkom

kamkom

Członek ekipy
Piter prorok jednak mial rację

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Ostatnia edycja:
P

Payback

Klein, po fakcie każdy może napisać. Mogłeś głosować.

kamkom, wydaje mi się, że Piter zagłosował wyłącznie po to, żeby uratować skórę.

Ostatnia edycja:
TroLoL

TroLoL

Donator
Dobre dobre nie spodziewalem sie az 3 opetanych
Btw. Nigdy nie przypuszczal bym ze to Kicia, na koncu stawial bym na Kubsona xD
Sorrki za brak polskich znakow :)

Ostatnia edycja:
K

Kubson

New member
Ranisz mnie wiesz ;(. Ale ci wybacze :D.

Ostatnia edycja:
TroLoL

TroLoL

Donator
No bo to ty napisales cos o nie mszczeniu se na ludziach z mafii a powszechnie wiadomo bylo ze nikt nie przepadal za nic nie robiacym upiorem xD

Ostatnia edycja:
K

Kiicia

New member
Nyahahahahha <3
Tak bardzo chciałam by obyło się to bez ofiar dlatego też nie atakowałam was prawie w ogóle ;3
Przeciągnęłam rozgrywkę ^^" Jednocześnie mając takie szczęście i losując 6

Ostatnia edycja:
Egil

Egil

New member
A mnie to zabiłaś T.T

Ale brawa :p
wstawię dziś nową mafię.

Ostatnia edycja:
P

Payback

Start będzie w przyszłym tygodniu dopiero. Nie będziemy robić od razu jednej po drugiej mafii. Wyślij mi PW, jak będziesz dodawał, to zamknę temat, a do tego zrób odnośnik do działu z zapisami.

Ostatnia edycja:
Top Bottom