Pitbull. Nowe Porządki

  • Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.

Zetsu

New member

“Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz”. Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran. W filmie Patryka Vegi “Pitbull. Nowe porządki” rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuję Grupę Mokotowską do tematu „Gangu obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.
opis: Filmweb

Cóż można powiedzieć. Jestem świeżo po seansie i jestem zachwycony. Nie mogłem sobie odpuścić ze względu na to, że gra w tym filmie Bogusław Linda, którego uwielbiam. Poza tym jeszcze NIGDY nie zawiodłem się na filmach tworzonych przez Patryka Vegę, zwłaszcza tych sensacyjnych.
 
Ostatnia edycja:
Jestem ogromną fanką serialu, który wg mnie nie dość że jest JEDYNYM dobrym polskim serialem, to jeszcze może się równać z wieloma wybitnymi produkcjami zagranicznymi. Filmu jeszcze nie obejrzałam, ale słyszałam same pochlebne opinie (do których dołącza też Twoja :D), więc pewnie w najbliższym czasie się za niego zabiorę.
PS. nie brakowało Despera? :c
 
Ostatnia edycja:
No to mam jedną mniej obawę co do filmu. Co daje zero obaw, dzięki. :D
 
Ostatnia edycja:
Byłem wczoraj w kinie. Jestem bardzo zadowolony 9/10. Linda, jak zwykle, świetnie, Majami dał sobie radę wyśmienicie. Przyjemnie by było gdyby pojawił się Despero,ale wszystkiego mieć nie można. Fajnie byłoby gdyby pojawił się nowy serial Pitbull z Majami w roli głównej. Byłbym w pełni usatysfakcjonowany. Pierwszy serial Pitbulla ze 4 razy widziałem.

W nowym Pitbullu, jak w wielu filmach Patryka Vegi, duża ilość scen szokuje, jak i zachowania przekupnych ludzi, którzy dla pieniędzy zrobią, absolutnie, wszystko.
 
Ostatnia edycja:
Powrót
Top Bottom