"PlanetaOtaku24" czyli prawdopodobnie jedyny taki Blog w Polsce!

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.

Lukos

EkipaAnimes
Członek ekipy
Witam Wszystkich. W tym oto poście chciałbym przedstawić bloga którego prowadzę wspólnie z moją znajomą Maneko.
Jest to blog o anime i mandze lecz jest trochę inny niż wszystkie.Każde z nas ma inną tak jakby “serie” którą prowadzi na blogu. Mamy specjalny plan tygodnia czyli jaki post możecie zobaczyć w jaki dzień.
Tutaj zamieszczam wam nasz plan:
Poniedziałek - Anime na dziś (Maneko)
Wtorek - Wolne
Środa - Tematyczne pogadanki (Lukos124)
Czwartek - Wolne
Piątek - Piątkowa Wena (Maneko)
Sobota - Wolne
Niedziela - Podsumowanie Tygodnia i Newsy ze Świata Anime (Lukos124)

Taki plan zrobiliśmy dlatego aby każdy mógł na nim znaleźć coś dla siebie.Od ludzi lubiących poczytać newsy do ludzi lubiących czytać o kulturze Japonii.Wiem, że po nazwach serii za dużo nie możecie się domyśli ale to jest haczyk i zachęta aby wbić na bloga i sprawdzić samemu.
Trochę nie wiem co napisać. Myślę, że blog nie jest aż taki zły i z chęcią będziecie go czytać.
Prosiłbym też o rady co poprawić,co dodać itp.

Jedyne co mi pozostało to serdecznie zaprosić do lektury :D !

Link do bloga:Blog

Ostatnia edycja:

COCOart

New member
Świetny blog! :D
Mam tylko jedno zastrzeżenie… Język, często powtarzają się frazy, ale tak to super. Osobiście nie interesuję się nowinkami, ale temat dot. PSP bardzo mnie zaciekawił : o

Ostatnia edycja:

Destroyer

New member
No chyba zagoszczę częściej na tym blogu
Naprawdę świetny pomysł

Ostatnia edycja:
M

ManekiNeko

Jakby ktoś się pytał, to Maneko to ja xd

Ostatnia edycja:

PhariosShaphire

New member
Ciężko się było domyślić xD Może będę wpadać co jakiś czas ;P Mnie ogólnie nie chciałoby się prowadzić takiego bloga na dłuższą metę więc gratuluję i życzę powodzenia :D

Ostatnia edycja:

xYahiko

New member
tam się nie dowiedziałem póki co. to może tutaj.

Maneko, będzie jakieś nagranie z twojego śpiewu? xD bo bym chętnie odsłuchał sobie :D

Ostatnia edycja:

Lukos

EkipaAnimes
Członek ekipy
Dzięki za wszystkie pozytywne komentarze :)
Zapraszam do obserwowania i komentowania bloga ponieważ to bardzo motywuje ;)

@xYahiko
Ja też troche śpiewam ale raczej nie będziecie chcieli tego słuchać xD No chyba że to jakoś ładnie obrobie.Dalszy komentarz zostawiam Maneko

Ostatnia edycja:
M

ManekiNeko

Jestem właśnie po drugim dniu z próbą śpiewu i od wczoraj duuuża poprawa - dzisiaj śpiewałam czysto, jedynie co jakiś czas nie wyrabiałam z końcówkami bo koledzy rozpraszali mnie robiąc fale xd Ale znowu wszyscy gały wielkie, bo nie wiedzą co sie dzieje i po jakiemu śpiewam ;)
Ogólnie zaliczam dzisiejszy dzień jako udany :D
PS: układ taneczny też wyćwiczony :)
alt
xYahiko:

Maneko, będzie jakieś nagranie z twojego śpiewu? xD bo bym chętnie odsłuchał sobie :D
Nic nie nagrywam, twoja strata ;)
Ale znając swojego ukochanego wychowawcę (nie przesadzam, wychowawcy można nam pozazdrościć xd) to on mnie nagra i wrzuci na stronkę szkoły :p

Ostatnia edycja:

xYahiko

New member
to powiedz, mu że ma to zrobić :p PS jak chcesz poćwiczyć zapraszam na TS’a wszyscy śpiewają :D

Ostatnia edycja:
M

ManekiNeko

Nieee o_O Pogięło cię xd
Nigdy w życiu dobrowolnie nie zgodziłabym się na nagrywanie mnie xd

Ostatnia edycja:

PhariosShaphire

New member
Ej ja się dałem nagrać xD Wtedy śpiewałem Thousand Foot Krutch- Courtesy Call xD
Pośmialiśmy się trochę xD

Ostatnia edycja:

Lukos

EkipaAnimes
Członek ekipy
alt
ManekiNeko:
Jestem właśnie po drugim dniu z próbą śpiewu i od wczoraj duuuża poprawa - dzisiaj śpiewałam czysto, jedynie co jakiś czas nie wyrabiałam z końcówkami bo koledzy rozpraszali mnie robiąc fale xd Ale znowu wszyscy gały wielkie, bo nie wiedzą co sie dzieje i po jakiemu śpiewam ;)
Ogólnie zaliczam dzisiejszy dzień jako udany :D
PS: układ taneczny też wyćwiczony :)
alt
xYahiko:

Nic nie nagrywam, twoja strata ;)
Ale znając swojego ukochanego wychowawcę (nie przesadzam, wychowawcy można nam pozazdrościć xd) to on mnie nagra i wrzuci na stronkę szkoły :p
Jak wychowawca Cię nie nagra to ja na pewno.Potem porozsyłam ludziom na czacie i na blogu xd
Zaprosiłaś mnie na festiwal to coś z tego muszę mieć XD

Ostatnia edycja:
M

ManekiNeko

lukos124:
Jak wychowawca Cię nie nagra to ja na pewno.Potem porozsyłam ludziom na czacie i na blogu xd
Zaprosiłaś mnie na festiwal to coś z tego muszę mieć XD
Wcale nie pomagasz XD

Ostatnia edycja:
C

Chiresu

Wszystko ładnie, czytam, treść wydaje się znajoma… Mam na myśli ten post (nie sprawdzałam innych, bo widząc takie “coś”, przestałam mieć ochotę na czytanie dalszych wpisów). Wklejam kawałek do google - kilka wyników, tekst słowo w słowo. Po co kopiować czyjś tekst? - Nie umiecie pisać na dany temat = nie piszcie. Dla mnie to dość żałosne… Napiszcie coś własnego. ^^’’

Ostatnia edycja:

Lukos

EkipaAnimes
Członek ekipy
To nie ja pisałem tylko Maneko a poza tym i tak blog jest już zamknięty. Między mną a Maneko nie było zbytnio porozumienia i chyba to dalsze pisanie tego nie wyjdzie. A poza tym ja teraz przerzucam się na nagrywania na Youtube o anime więc będzie to mój taki odpowiednik bloga a nie opłaca mi się dodawać tego samego na blogu i na Youtube.

Ostatnia edycja:
Top Bottom