Pokemon GO

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
K

KeraVX

W skrócie - Pokemony na smartfony, gdzie za pomocą geolokalizacji chodzimy sobie po prawdziwym świecie i łapiemy poki do telefonu, żeby potem naparzać się z innymi graczami i brać udział w eventach na całym świecie.
Mimo że naprawdę lubię moją Lumie z Windowsem to widzę że czas przerzucić się na iOS’a albo wrócić do Androida.

Ostatnia edycja:

nexus

New member
Już widzę moje młodsze rodzeństwo w wakacje “Weź nas do parku!”, a w parku będą z pokemonami się tłuc XD :p

Ostatnia edycja:

Lilka

Donator
Tak sobie o tym czytam i widzę, że będzie można mieć nawet specjalną opaskę, która będzie świecić, gdy Pokemon będzie w pobliżu ^^
I wygląda na to, że nawet może to wypalić i działać xD

Ostatnia edycja:

nexus

New member
Tylko by nie miała modułu głosowego. Będzie lekcja w szkole lub wizyta u lekarza i… Bum! “pip, pip Pokemon zlokalizowany 50m na zachód pip, pip”.
To by było przechlapane, ale eventy i wymiany mogłyby być spoko, jak kiedyś się bawiło tymi figurkami w dużych pokeballach.

Ostatnia edycja:

Eyirie

New member
Haha najlepiej jak by znalazło Poka na polskim Nexie :D zreszta zawsze można wyciszyć fona…

Ostatnia edycja:

Lilka

Donator
Myślę, że na czas takich wizyt można po prostu neta w fonie wyłączyć i mieć spokój. Ale wyobraźcie sobie, ile ludzi nagle wylezie z domu, by sobie Pokemony połapać xD

Ostatnia edycja:

okatawo

Member
Robi to firma co zrobiła ingress ona lubi przesadzone zwiastuny, nie sądzę chociaż nie wykluczam ale gra na 90 % będzie wyglądać tak że będziesz mieć mape na telefonie z GPS z jakąś nakładką która pokazuje lokalizacje pokemona i żeby go złapać musisz podejść na odległość 50 m itp :)

Ostatnia edycja:

xYahiko

New member
Trailer spoczko ^^ aż interesujące, na pewno spróbuje zagrać, ale ciekawi mnie jak na serio będzie ta gra wyglądała

Ostatnia edycja:
J

Jonovei

Fucking windows Phone
Grałabym. Na szczęście mam zastępczego androida więc zobaczy się czy na tym starym patefonie będzie działać.

Ostatnia edycja:
J

Jonovei

To jest masakryczne, że takie fajne telefony a tak mało apek pożądanych jest dostępnych.

Ostatnia edycja:
Top Bottom