[Polecam] Aion

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
W

WielkiWielki2

Heja, gram i polecę grę Aion. Jest to MMORPG koreańskiej firmy NCSoft. W grze mamy do wyboru 2 rasy rywalizujące przeciwko sobie, każda rasa jest odmienia klimatem i fabułą. Gra jest moim zdaniem przepiękna graficznie i posiada klimatyczną muzykę. Aion jest darmowy z dodatkowymi płatnościami dla chętnych (zmiana wyglądu, doświadczenie, pety itp.). Gram w nią ok. pół roku. Gra jest często rozwijana i “eventowana”. Jeśli ktoś lubi klimatyczne głównie fabularne gry to zapraszam. Pytania, opinie piszcie na dole, jeśli gracie to nick też niżej napiszcie :D.

Gra w Europie dostępna na GameForge: https://pl.aion.gameforge.com/website/
Lub w amerykańskiej wersji: http://na.aiononline.com/upheaval/

Ostatnia edycja:

Elmor

Donator
Jakoś nie ciągnie mnie ta gra. Dla mnie WoW jest bezkonkurencyjny :p Tym bardziej, że robi się z niej pay2win… Jak w sumie prawie z wszystkich MMO free2play…

Ostatnia edycja:

Nikorin

New member
słaba już grafika, płatności są strasznie nachalne - np. jak się chce coś wystawić na aukcji… totalnie przesadzone
fajne pvp, ale to tylko tyle… jest wiele lepszych MMO z lepszą grafiką i grywalnością

Ostatnia edycja:

Spider2023

Donator
Członek ekipy
jak masz słaby komputer to leży (he he he) ale też sa mody do tego

Ostatnia edycja:

Elmor

Donator
alt
Spider2023:
A i niko dla gracza nie liczy się grafika
Jak tak myślisz to jesteś w błędzie. Chociażby dla mnie grafika jak i fizyka gry są ważne. Dlatego np. wole Bf’a od CS’a…
:krab7:

Ostatnia edycja:

Nikorin

New member
dla mnie się liczy ogromnie, bo przez pół gry zawsze robię screeny XD uwielbiam <3 dlatego staram się trzymać kompa zawsze w takim stanie, żeby pociągnął każdą nową grę i na bieżąco wymieniam części :3

Ostatnia edycja:

Spider2023

Donator
Członek ekipy
Elmor Kiedyś zajebistej grafiki nie było a ja napierdalałem np. W pierwszą część kangurka Kao

Ostatnia edycja:

Nikorin

New member
ale wtedy ten kangurek kao miał zajebistą grafikę jak na tamte czasy XD na tym polega różnica

Ostatnia edycja:

Spider2023

Donator
Członek ekipy
Czyli że teraz jak gram w kangurka kao to coś jest ze mną nie tak?

Ostatnia edycja:

Nikorin

New member
niee, przecież nie mówimy, że to nie tak… graj sobie w co chcesz XD
mówię, że jak dla mnie aion nie jest grą wartą uwagi - jest nudna i powtarzalna, a grafika nie przyciąga mnie do zostania tam na dłużej

Ostatnia edycja:
Top Bottom