Powiązanie SAO z Accel World?

Satros

Donator
Siemka ^^ Gdzieś tam w internetach zasłyszałem teorię jakoby Kirito i Asuna mieliby być rodzicami Kuroyukihimy, jak myślicie, autor powiązałby te dwie serie w ten sposób? :D Faktycznie akcja Accel World dzieje się w tym samym świecie co akcja SAO, no i było wspomniane o NarveGear :) Co wy myślicie na ten temat? Może ktoś wychwycił podczas oglądania więcej powiązań? ^^

Ostatnia edycja:
Nie, wyszedł tylko jednorozdzałowy spin-off, w którym Kirito walczy ze swinką.

Ostatnia edycja:
nie wiem czy ktoś to przetłumaczył na angielski w ogóle… to był dodatkowy rozdział w książce jeśli dobrze pamiętam :p

Ostatnia edycja:
Jak ktoś chce zobaczyć ich walkę nie kliknie tu . Mogę powiedzieć że dają tu troszkę powodów by myśleć że Kirito jest ojcem Kuroyukihime.

Ostatnia edycja:
Zastanawiające jest jedno, czemu kirito ma tu swojego real awatara, który w dodatku oddaje jego wiek, a co jeśli jest to odpowiedź na na dalszy przebieg noweli.

Ostatnia edycja:
Jedynie co stwierdzę, że sam autor powiedział : “AC i SAO nie mają nic wspólnego z sobą, jedynie powstały w podobnym czasie i nic poza tym.”
Gdybanie, że coś obie serie mają wspólnego jest zwykłymi domysłami i plotkami stworzonymi przez fanów ^^

Ostatnia edycja:
Wystarczy kilka $ by autor zmienił zdanie XD Ale faktycznie łączenie fabuły nie ma sensu, chyba że to jakiś tajny plan autora na osadzenie kirito w VR na zawsze, czy też powrót z jakiejś lodówki gdzie przesypia kilka lat. A gość co daje te zaproszenia w AW to twórca sao. Ale to tylko takie hipotezy…

Ostatnia edycja:
“osadzenie kirito w VR na zawsze” nawet nie wiesz ile masz racji w tym zdaniu XD

też sądzę, że wszystko się rozchodzi o pieniążki … to dlatego dalej powstają kolejne tomy obu tych serii, mimo że już dawno mógł je skończyć :p Jak dalej będzie mu dobrze szło to i połączy XD

Ostatnia edycja:
Jeśli się nad tym zastanowimy to sao nie jest jakimś arcydziełem, myślę że novel będzie jeszcze trochę a anime będą co kilka lat nadawać po sezonie. Ponoć ma być kolejny sezon AW, ale na razie na jakiś odcinek łączny nie ma co liczyć. Choć sao i AW razem w filmie o to mogłoby być coś ciekawego, ale dwóch bohaterów to już pewien problem.

Ostatnia edycja:
No nie jest arcydziełem :p Dlatego autor szybko pisze dalej póki się jego praca sprzedaje ^.^ A sprzedaje się, bo to jest teraz popularny temat :p

Ostatnia edycja:
Jeśli dałby anime więcej dramaturgi i wydłużył świat mieczy byłoby zajebiste. No ale te sceny romansowania psują wszelkie głębsze emocjonalne przeżywania. W 2 kirito jest załamany tym, że zabił a kilka epow dalej jakby nic się nie stało lata sobie z przyjaciółmi. Zabawne co nie, chyba, że jest aż takim psycholem, że już go nic nie rusza i sceny załamania będą się zmieniać w ciągu sekundy w zabawę wróżek, 3 sezon zapowiada się, w sumie to szału nie będzię, ale tragedii też nie.

Ostatnia edycja:
Hmm… w anime te wszystkie sceny załamania tak szybko mijają… XD w książce np. miał porządną depresję po tym co się stało z Sachi… taką… ostrą, że myślał o samobójstwie non stop

nie wiem co prawda jak będzie w GGO - zobaczymy

Ostatnia edycja:
Kolejny przykład jak mając dobrą bazę, psuje się ekranizację. Wiesz co to spoiler tak, gdyż właśnie go popełniłaś.

Ostatnia edycja:
ehh zaczyna mnie denerwować to ciągłe “wiesz co to spoiler prawda?”
tak wiem co to, nie - nie popełniłam żadnego lol… było to w animcu, w książce się delikatnie różniło - jak to jest spoiler to jestem święta lol

w temacie “powiązania sao z aw” można się spodziewać, że ludzie wiedzą o tym, że umarła np. sachi, jeśli to o to ci chodziło XD

ostatnio na grupie też mnie ktoś zmaltretował, że spoileruję jak dałam screena z openingu jak Kirito walczyl z Sinon i podpisałam go “ciekawe dlaczego walczą ze sobą?”… pod moim postem była burza oburzonych ludzi, którzy stwierdzili, że wiem coś, czego oni nie wiedzą

Ostatnia edycja:
Wiedziałem, że się oburzysz, dlatego napisałem że to spoiler, by było zabawniej xd. Koniec końców aktualnie powstanie anime z sao i AW razem jest nierealne, aktualnie…

Ostatnia edycja:
Od tego jest takie coś aby nie spoilerować ludziom na siłe.

Jak dla mnie, to prawda autor piszę szybko bo się nowela sprzedaje jak ciepłe bułeczki, taka prawda że $ napedza to i nic to nie zmieni. Chodz szkoda że do SAO już jako tako nie wróci pewnie ;<

Ostatnia edycja:
Dlatego na kolejny sezon poczekamy 2 lub 3 lata xd

Ostatnia edycja:
Powrót