Powitanie Ichikuna

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
I

Ichikun

Imię: Dariusz
Lat: 17 ( od 17.01 - 18 lat)
Pochodzenie: Zachodniopomorskie
Ulubione anime:

Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri, Asobi ni Iku yo!, Area 88, IS: Infinite Stratos (Houuuki!), D-Frag!(Takao!), Date A Live(Tohka!),
Muv-Luv Alternative: Total Eclipse, Gundamy, Macross, Kyoukaisenjou no Horizon, One Punch Man, Tengen Toppa Gurren Lagann
Robotics;Notes, Neon Genesis Evangelion, Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukan (Leeeecty!)

Ulubiony gatunek muzyczny: Rock, Metal, Electronika
Zainteresowania: Anime & Manga, Programowanie, Roboty, Gry Komputerowe!

Ulubione gry komputerowe: CS:GO, Civilization V, Team Fortress 2, Ace Combat, Metal Slug, Chivalry: Medieval Warfare, World of Warships (Tylko japońskie okręty!)

Lubi: Oppai!, dobre jedzenie, doborowe towarzystwo, roboty, służące i herbatę.

Nie lubi: Mini rozmów podtrzymujących rozmowę, loli, magii, kawy, energetyków.

Skąd dowiedziałeś/aś się o forum Siedzę sobie na haihaiowskim teamspeaku… A tu nagle Idol i Ura mówią coś o jakimś forum.

Ostatnia edycja:

Elmor

Donator
Hejka!
Rock & Metal <3
Masz może last.fm albo Filmweb? ;)
Czy czytasz? ^^

Ostatnia edycja:
I

Ichikun

Nie i nie.
Z czytaniem… zależy co…

Ostatnia edycja:

Eyirie

New member
A w gry blizzarda nie gierasz? :-(
No, w każdym bądź razie… Witaj na forum! I zostań z nami dłużej ^.^ A no i ja jestem Eiu… I nie mów Ejri, błagam T.T

A dlaczego tak wgl nie lubisz energetyków? Tylko one dają mi siłę do życia po odstawianu no-lifea całą noc…

Ostatnia edycja:
I

Ichikun

Lepiej, kiedy bez nich ma się niezłą siłę do życia, aby codziennie chodzić spać po 2 w nocy i wstawać o 6 xd

Nie gram w gry blizzarda. Lecz kiedyś grało się w Diablo i Warcrafta

Ostatnia edycja:

Eyirie

New member
Skąd Ty masz tą siłę? T.T Wampirem jesteś i krew pijesz czy jak? =_=
Szkoda że tylko tyle… Hots naprawdę fajny. Wow też. Był. To co z nim teraz zrobili… Gra dla idiotów :-(

Ostatnia edycja:
I

Ichikun

Herbata, tym jest moja siła. xd

Tak, to mnie na razie interesuje Overwatch :D

Ostatnia edycja:

Byters

EkipaAnimes
Członek ekipy
Fajnie, że wbiłeś Darius, z pewnością forum to Ci się spodoba. Mam nadzieję, że pozostaniesz z nami na dłużej i regularnie będziesz odwiedzał czat oraz konferencje.

Miłej zabawy.

Ostatnia edycja:

Eyirie

New member
A jaką herbatkę pijesz? Lubisz earl greya? I ogólnie fusiaste herbatki?

Ostatnia edycja:

Wrexxar

Donator
Bez kofeiny łatwiej się kontroluję energię własnego życia, nie pijąc kofeiny potrzeba 5-6 godzin snu, jednak trudniej wtedy o “przekroczenie granicy wytrzymałości” :D Też nie pijam kofeiny bo później ciężko się żyje bez niej :D
Wielkie propsy za Civ’kę, oznacza to że potrafisz myśleć. Jednak nie uważasz że civka jest trochę za łatwa? Polecam Europa Universalis IV :D
Ogólnie to Witam w naszej rodzince, mam nadzieję że zabawisz tu na dłużej :p

Ostatnia edycja:
I

Ichikun

Mala, mam. Później zostanie ujawniony. Civka jest łatwa tylko poniżej poziomu bóstwa :D Europa universalis? Za mało rozległa. Victoria to jest to!

Ostatnia edycja:

Caroline

New member
Cześć, Dariuszu. Miło mi Ciebie poznać. Powiedz mi, masz już swoją Karolinę?

Ostatnia edycja:

Ayame

New member
Hejo jestem Ayu miło mi poznać. Mam nadzieje, ze ci sie tu spodoba:)
Lubisz boczek ichi?

Ostatnia edycja:
I

Ichikun

Caroline, nie udawaj, że mnie nie znasz…

Ayame. Lubię bekon! Ale boczku nie lubię. Salaaaaaami! Salaaaaaami!

Ostatnia edycja:

Caroline

New member
Ichikun, ale może chcę poznać cię na nowo, więc nie bądź taki niemiły.
Pozwolę sobie zadać jakieś pytanka.
Czemu nie odpowiedziałeś na wcześniejsze pytania o herbatę?
Słodzisz herbatę czy wolisz gorzką? Jeśli słodzisz to ile łyżeczek?
Sernik czy szarlotka?
Gdybyś musiał wybrać: żyć bez wzroku lub bez słuchu, która opcja według ciebie byłaby lepsza?
Masz zamiar być tutaj aktywnym użytkownikiem czy ograniczysz się tylko do tematu powitalnego i czatu?

Ostatnia edycja:
Top Bottom