Prezenty na święta

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
E

emilda

New member
Robicie w tym roku listę prezentów na święta? Co dajecie rodzinie oraz co sami chcielibyście dostać?

Hannto

Hannto

Active member
Uniwersalny prezent to pieniądze. Po co kombinować z czymś co może się nie sprawdzić skoro można dać ludziom fundusze by sami to wybrali?

Kot

Kot

Active member
Osoba, która jest potencjalnie odbiorcą prezentu powinna mieć publicznie dostępną listę z rzeczami, które by się tej osobie spodobały.

Jack Daniels

Jack Daniels

Member
Jestem za wykonaniem prezentu ręcznie jeśli to jest rzecz, a jeśli nie, to podarowanie wjazdu na jakiś event :) Konwent, koncert, bilet na kabaret, do opery, czy do filharmonii. Oddałbym nerkę za koncert Czajkowskiego w porządnej filharmonii :) Albo za dobry spektakl w teatrze Żydowskim. Albo za wjazd na konferencję Nordic Neuroscience Meeting w Helsinkach. Kosztuje sto milionów plus hotel i przeloty, a gdybym go znalazł pod choinką, to miałbym kocią mordę przez cały rok :)

T

tomi

New member
Lubię robić zestawy z motywem przewodnim: kilka praktycznych produktów pasujących do tego motywu. Przykładowo kiedyś dla kumpeli zrobiłam paczkę: kawa o smaku czekoladowym, wysokiej jakości praliny czekoladowe, balsam do ciała o zapachu czekolady, DVD z filmem „Czekolada” i mała książka kucharska „Czekoladowe wypieki”. Innym razem dla przyjaciół na parapetówkę zestaw: dobrej jakości makaron spaghetti, passata pomidorowa, parmezan, wino, świeca zapachowa i olejek do masażu.

Z facetem zwykle kupujemy sobie do mieszkania jedną porządną rzecz na rok. 2 lata temu kupiliśmy sobie ekspres do kawy, z którego jestesmy niesamowicie zadowoleni :)

W tym roku kupiliśmy sobie oczyszczacz powietrza, który już chodzi. I teraz wiem, ze powinnam sobie go kupić dużo wcześniej. NO po prostu czuć, ze powietrze jest o wiele lepszej jakości jak się do mieszkania wchodzi.

Zdecydowanie bardziej świeże. Kupowałam jak coś w Leroy Merlin, aktualnie na stronie mają promocje na wiele modeli (ja mam equation z uwagi na niedrogie filtry jakie mozna do niego zakupić).

Ostatnia edycja:
Jack Daniels

Jack Daniels

Member
Lubię robić zestawy z motywem przewodnim: kilka praktycznych produktów pasujących do tego motywu. Przykładowo kiedyś dla kumpeli zrobiłam paczkę: kawa o smaku czekoladowym, wysokiej jakości praliny czekoladowe, balsam do ciała o zapachu czekolady, DVD z filmem „Czekolada” i mała książka kucharska „Czekoladowe wypieki”. Innym razem dla przyjaciół na parapetówkę zestaw: dobrej jakości makaron spaghetti, passata pomidorowa, parmezan, wino, świeca zapachowa i olejek do masażu.
Szczęściarze :)

K

Knaps

New member
U mnie zazwyczaj są to duże prezenty - dziś mój mąż zabrał mnie do optometrysty na badania oraz kupił okulary chanel ze szkłami full wypas Akurat będą gotowe na mikołajki, więc prezent gotowy. On zażyczył sobie torby do swojego Harleya Davidsona. Obecnie prowadzi porównania na szeroką skalę Od rodziców i bliskich dostaję drobiazgi, ja również takie daję np. fajne świece, dobrej jakości swetry (z wełny), miody smakowe (z pasieki Sadowskich), książki albo vouchery i karty podarunkowe - ale zawsze po uzgodnieniu. Nie lubię niespodzianek, bo mi trudno kupić prezent-zagadkę. Zawsze proszę o świeczki z miodu pszczelego, kryształy (bo jestem kamieniarą), książkę (ale mam ich już ponad 200 więc trudno trafić) albo koce (lniane, bawełniane, wełniane) bo jestem zmarźluchem. Rodzicom chcę w tym roku na pewno kupić wygodny dywanik do sypialni https://admix.pl/dywan-pluszowy-nature-4d-natural-stone-160x230 Bo kilka razy o nim wspominali :)

Ostatnia edycja:
Stars

Stars

New member
Ja robię pierniczki. Po puszce pod każdą choinkę. A oczekuję skarpet 😂 bo się szybko zużywają. Po latach prób z listami prezentowymi, nieskutecznych ustaleń, próśb i gróźb stwierdziłam, że najlepiej jak prezent będzie użyteczny do bólu i taki co się zużywa. Mydełka glicerynowe własnej roboty to też super sprawa, zwłaszcza jak się teraz ciągle ręce myje...

Z tych praktycznych prezentów, to moze pościel czy kocyk? Sama bylabym z czegos takiego zadowolona, bo dla mnie jako zmarźlucha koców nigdy nie za wiele ;)

https://www.calvado.com/sypialnia/posciel/kolekcja/greno.html

Super jest pościel Greno.

Zerknij sobie do sklepu Calvado - maja spory wybór ciekawych gadżetów do domu.

posciel-haftowana-mia-140x200-sh-mia-140.jpg

Ostatnia edycja:
Top Bottom