Project: Cosplay

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.

Wrexxar

Donator
Siemanko. Postanowiłem rozpocząć pracę nad swoim wymarzonym cosplay’em, lecz zanim cokolwiek zacznę robić, potrzebuje waszej porady:
    • Znacie jakieś fora bądź tutoriale odnośnie tworzenia elementów kostiumu do cosplay?
    • Jeśli byście postanowili zrobić jakiś własny profesjosalny cosplay, jakich materiałów byście użyli, by zrównoważyć jakość i cenę?
      Mój cosplay jest związany z tym :)

Ostatnia edycja:

Eyirie

New member
Król Lisz? <3 <3 <3 <3 <3 <3 W cholerę materiałów na zbroję zejdzie…

Ostatnia edycja:

Wrexxar

Donator
Zdaję sobie z tego sprawy, jednak właśnie chodzi o to, jakich materiałów mam użyć, bo całej stalowej zbroi jakoś mi się nie widzi nosić, a nie wiem jakie byłyby dobre odpowiedniki, które wyglądem po pomalowaniu wyglądałyby podobnie do stali… Bez połysku oczywiście, bo matowy doda mroku :D

Ostatnia edycja:
B

Barume

Materiały to standard pianka Eva( zwykłe karimaty można przerabiać), jak masz większy budżet to włókno szklane i żywice. Zawsze można jakiegoś kartonu użyć, ale wyglądać to nie będzie. Na internecie jest pełno poradników, ale polecam Ci ten filmik

Ostatnia edycja:

Wrexxar

Donator
Dzięki Barume, nigdy bym na to nie wpadł, że z takiej pianki można osiągnąć aż taki efekt. To mi znacznie ułatwia sprawę i ratuje portfel :D

Ostatnia edycja:
Top Bottom