Quizwanie

Alison

New member
Mało kto dzisiaj nie słyszał o tej jednej z ostatnio najbardziej popularniejszych gier wiedzowych na smartfony. Osobiście od jakiegoś miesiąca mogę się nazwać osobą uzależnioną od tej gry, nie potrafię się powstrzymać od odpowiadania na wyzwania niemal za każdym razem, gdy sięgam po telefon. :3

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze - zakładamy konto (możemy połączyć je z naszym osobistym profilem na facebooku) i już możemy wziąć się za wyszukanie przeciwników (losowo, po nicku lub spośród znajomych na FB). Pozwolę sobie zacytować opis Quizwania prosto z Google Play:
“Jeśli lubisz świat Teleturniejów z pewnością pokochasz Quizwanie – pełną kolorów grę towarzyską z ponad 25 000 pytań oraz całą gamą dźwięków i animacji.
Grając w Quizwanie możesz wyzwać na pojedynek swoich znajomych lub przypadkowych przeciwników.
Ty i Twój przeciwnik odpowiadacie na pytania w 6 rundach. Każda runda składa się z 3 pytań. Oczywiście, oboje odpowiadacie na te same pytania.
Co drugą rundę możesz wybierać spośród 3 kategorii. Wybierz taką kategorię, która sprawi Twojemu przeciwnikowi najwięcej problemów!”

Może znajdzie się tu ktoś, kto podziela mój entuzjazm względem tej gry, a może jeszcze innych zainteresuje ten opis na tyle, że zaczną grać? :)
Mój nick to alisonk, zapraszam do gry!
 
Ostatnia edycja:
Pharios weź no to nie steam czy coś że osiągnięcia takie ważne XD
 
Ostatnia edycja:
Kiedys gralem w wersje po szwedzku (byl to szkolny konkurs z nagrodami), chetnie zagram i po polsku, juz w sumie zaczalem nawet.
 
Ostatnia edycja:
Powrót
Top