REVENGE GAME

Aoi

Member
Pewnego dnia Matsui Sakura otrzymuje list w którym znajduje się zaproszenie do zabawy “Gra Zemsta” po czym przyjmuje zaproszenie i udaje się na wyznaczone miejsce. Na miejscu okazuje się że budynek którym ma się odbyć jest w typie akademika oraz w pokoju którym ma się odbyć zabawa czekają już tam na nią, 4 uczniów z jej klasy z czasów liceum. Gdy wszyscy znajdują się w pokoju, nagle drzwi zamykają się i okazuje się że nie mogą ucieć. W tym momencie ukazuje się Saionji, były ich kolega z klasy który był dręczony przez nich. Teraz chcę się zemścić za to i stwierdza że bedzie zabijał co każdy poranek jedną osobę.
Cała sprawa dla Sakury wydaje się dziwna, ale dopiero po chwili rozumie dlaczego tu się znajduję. W tym czasie jedynie patrzyła na to, zamiast próbowała pomóc. Ale kolejną dziwną rzeczą jest to, że jako jedyna otrzymała list z zaproszeniem, gdy pozostali porwani oraz ogłuszeni a nastepenie przeniesieni tutaj.
Jak ta gra się zakończy oraz jaki jest jej cel?
 
Ostatnia edycja:
Na razie jest tylko 1 chapter bo manga jest dopiero wydawana, ale skoro ludzie lubią tutaj grać w mafiee to się pewnie wam spodoba ;p
 
Ostatnia edycja:
Powrót
Top