Seikon no Qwaser

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
K

Kocu

Aleksander Nikołajewicz Hell jest jednym z Qwaserów - potrafi władać pierwiastkiem żelaza. Spotyka różne dziewczyny mające większe bądź mniejsze biusty, rozpętuje się walka pomiędzy kościołem, a prawosławną szkołą. By móc wykorzystać swoje arcypotężne alchemiczne moce w walce, qwasery muszą… wysysać mleko z kobiecych piersi.

Ostatnia edycja:

Kubson

New member
Anime ogólnie fajne tylko że fabuła jest trochę niespójna.

P.S: Powinno być Aleksander Nikołajewicz Hell ;D.

Ostatnia edycja:
K

Kocu

Nie oglądałem tej serii ale już poprawiam :)

Ostatnia edycja:

Nikorin

New member
Obejrzałam jeden odcinek z wysysaniem mleka i mi wystarczyło XD

Ostatnia edycja:
Y

Yona

Jakoś nie przekonuje mnie to ecchi. Uważam że jest przesadzone z tymi piersiami i i ich rolą. Po prostu tragedia.

Ostatnia edycja:

Lilka

Donator
To anime to coś w stylu brakującego ogniwa pomiędzy ecchi a hentai xD Aleksander byłby słodki, gdyby nie ten jego głos…
To jest po prostu jeden wielki cycek z fabułą. Chociaż zakończenie sezonu drugiego było straszne. Pierwszy jakoś dawał radę i było sporo momentów, które mnie po prostu rozwalały czy wprowadzały w osłupienie.

Ostatnia edycja:

Eyirie

New member
Da się to wgl oglądać? XD Bo te cycki… Picie mleka… Omg jak usłyszałam ten opis pare lat temu mój mozg odrzekł kategoryczne NIE

Ostatnia edycja:

Lilka

Donator
Jak jest się tak spaczonym jak ja to nie ma problemu. Jeśli nie przeszkadzają ci bez przerwy podskakujące cycki i pojękiwania dziewczyn to możesz spróbować. Z pojawieniem się pewnej bohaterki pojawia się też yuri i sado-maso. Jest też wątek z użaleniem się dziewczyn, które nie mają cycków w rozmiarach… no, większych niż F? Bo serio, główna bohaterka nie jest deską, ale to, że nie ma tak dużych cycków, by sama mogła je sobie ssać chyba ją dołuję i próbuje je powiększyć. A, no i główny bohater ma 13 lat, wygląda jak dziecko i ma strasznie męski głos… no i ma jakąś obsesję na punkcie cycków.
Jeśli to wszystko ci nie przeszkadza to możesz oglądać.

Ostatnia edycja:

Lilka

Donator
Jak się zaprzesz to nic ci się nie stanie xD To nie jest aż tak nienormalne, po prostu dziwne.

Ostatnia edycja:

Kiicia

New member
Obejrzałam to i drugą serię xD TO JEST PO PROSTU…NIE MAM POJĘCIA CO.

Jednym powodem dla, którego to obejrzałam był główny bohater Sasha <3
Jak nic tam tylko cycki, zboczenia i więcej cycków :D

Ostatnia edycja:
Top Bottom