[spoilery!] Ansatso Kyoushitsu - Kayano

fala5g

New member
Z kim Kayano zaszła w ciąże?

Nagisa x Kayano? Nie do konca rozumiem zakonczenie. Oni sa razem czy nie?
 
Ostatnia edycja:
Nie jest w ogóle pewny, czy Kayano jest w ciąży. Zarówno w mandze, jak i zakończeniu 2. sezonu anime, wydarzenia zostały przedstawione tak samo. Kayano dotyka swojego brzucha i wypowiada słowa, które brzmią różnie, w zależności od tłumaczenia. Jeden z użytkowników reddita mówi, że w koreańskim tłumaczeniu brzmią one “life you want to rise one day”, co wyklucza motyw bycia w ciąży, a raczej pokazuje, że to dopiero przyszłość. W angielskim tłumaczeniu mangi mamy: “living for the next generation”, co też nie implikuje tego, że Kayano jest akurat w tym momencie w ciąży. W anime tłumaczenie było podobne, jeśli dobrze pamiętam.

Może coś zostało wyjaśnione w filmie, do którego napisy w języku angielskich jeszcze chyba nie istnieją.

Więc na ten moment, patrząc że Kayano ma 22 lat, jest Azjatką, a dodatkowo aktorką (gdzie w Japonii związki popularnych idoli/aktorów nie są raczej mile widziane), strzelałbym, że Kayano prawie na pewno nie jest w ciąży. Czy spotyka się z Nagisą? Też ciężko to powiedzieć.Pamiętajmy, że chciała ukryć swoje uczucia, żeby nie przeszkadzać Nagisie w osiągnięciu swojego celu zostania takim nauczycielem jak Koro-sensei. Przed nim jeszcze daleka droga. Więc być może Kayano czeka na to, aż Nagisa osiągnie swój cel, a następnie zacznie z nim być? A może już się z nim umawia?

To wszystko tylko gdybania, bo nie zostało to potwierdzone. Osoby, którą chcą by łódka pt. Nagisa x Kayano popłynęła, stwierdzą, że Kayano jest w ciąży z Nagisą, a przynajmniej są ze sobą. Inni powiedzą inaczej. Bez potwierdzeń od autora, nic nie jest pewne, więc najlepiej usnuć sobie w głowie taką wersję, jaka nam pasuje.
 
Ostatnia edycja:
Powrót
Top