SPY x FAMILY

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
fooze

fooze

Donator
0.00 star(s) Rating: 0.00/5 0 Głosów
Nazwa: SPY x FAMILY

Gatunek: Animation, Comedy, Action & Adventure

Premiera: 2022-04-09

Obsada: Takuya Eguchi, Atsumi Tanezaki, Saori Hayami, Hiroyuki Yoshino, Yuko Kaida, Kazuhiro Yamaji, Kenichirou Matsuda

Opis: Mistrz szpiegów Twilight jest najlepszy w tym, co robi, jeśli chodzi o przechodzenie pod przykrywką do niebezpiecznych misji w imię lepszego świata. Ale kiedy otrzymuje ostateczne niemożliwe zadanie - ożenić się i mieć dziecko - może być w końcu w jego głowie! Twilight nie lubi polegać na innych, więc musi się postarać o żonę i dziecko dla swojej misji infiltracji elitarnej szkoły prywatnej. Nie wie jednak, że żona, którą wybrał, jest zabójczynią, a dziecko, które adoptował, jest telepatą!

KapitanCzarnyYT

KapitanCzarnyYT

Member
Mnie sie tam podobało. Nie jest specjalnie zaskakująca ale jest ŚMISZNA. Relaksująca. No i ma pomysł na siebie. Zarówno anime jak i manga jest spoko. takie 6/10

Kot

Kot

Active member
o boże jak mnie te wszystkie fanarty damianxanya kręcą awawawaw

Luka_16

Luka_16

New member
Trudno to oceniać, skoro jeszcze jest emisja 2 partu pierwszego sezonu, ale 1 part był 8/10.
Ten klimat szpiega jest, ale głównie fabuła opiera się na ukrywaniu tożsamości przez członków tej udawanej rodziny, a przede wszystkim ich życiu prywatnym jak i wspólnym, co jest bardzo zabawne i przyjemnie się ogląda.
Oglądam na bieżąco i bardzo mi się podoba.^^

KapitanCzarnyYT

KapitanCzarnyYT

Member
anime spoko. dowcipne i ciekawe. Manga również. Aż przyjemnie się czeka na dalsze chaptery i odcinki

TV show information provided by The Movie Database
Top Bottom