Steins;Gate

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.

Byters

EkipaAnimes
Członek ekipy
Dziwię się że nikt wcześniej nie dodał tego anime do naszej kolekcji :).

Anime o podróżach w czasie. Jeden z niewielu produktów popkultury, w którym podróże w czasie zostały przedstawione w niezwykle logiczny i przemyślany, naukowy sposób. Fabuła niezwykle interesująca. Jakby to było gdybyśmy mogli kierować upływem czasu przy pomocy smsów i kuchenki mikrofalowej ? Ciekawe ? Jeśli chcecie wiedzieć jakby to było to weźcie się za to anime, a nie pożałujecie.

10/10

Ostatnia edycja:

Eyirie

New member
Zgaduję, by mnie zachwyciło muszę przebrnąć pzrez pierwszy odcinek T^T a to “tuturu” mnie wkuuuurza!

Ostatnia edycja:

Lilka

Donator
Tutturu jest świetne! Ja obejrzałam pierwszy odcinek, stwierdziłam, że nie ogarniam i dałam sobie na razie spokój. Dopiero jak byters zaczął nad tym anime rozprawiać to je dokończyłam i spodobało mi się. Główny bohater po prostu rozwala mnie na całej linii swoim zachowaniem a opis tego, jak wyglądają podróże w czasie bardzo mi się spodobał. Tylko końcówka wydawała mi się lekko naciągana. Może jakby nie przerobili tego wszystkiego w jednym odcinku tylko przynajmniej dwóch, trzech to wyszłoby chyba lepiej, bo tak to wszystko działo się tam za szybko. Film natomiast bardzo mi się podobał i nie zauważyłam nawet, kiedy się skończył. No i ten świetny opening i jak zmienili do niego piosenkę tylko pod koniec, by pasowała do fabuły. Strasznie mi się podobał :D

Ostatnia edycja:

Lilka

Donator
Jak przebrniesz pierwszy i drugi odcinek to już wszystko powinno być jasne w fabule :)

Ostatnia edycja:

Lilka

Donator
Tak, potem to już zaczniesz oglądać i zapomnisz o świecie xD

Ostatnia edycja:

Eyirie

New member
Tym normalnym? No way XDD żadne anime nie jest w stanie mnie tak ruszyć

Ostatnia edycja:
K

KeraVX

Jedno z lepszych jakie widziałem, chociaż ciężkie do re-watcha gdy już zna się całą historię ;) mimo to jest to jeden z tych tytułów którym daje się 10/10.

Ostatnia edycja:

Byters

EkipaAnimes
Członek ekipy
Eiu, w takim razie powinnaś obejrzeć Steis;Gate, a zmienisz swoje spojrzenie. Podpisuję się pod tym co Lilka napisała :)

Ostatnia edycja:

Maru

New member
Oglądałam,bardzo mi się podobało! :D Choć moim zdaniem,jakby się skończyło na 15 odcinkach byłoby idealnie. Trochę za bardzo przedłużali przez co (ja) nudziłam się oglądając kilka odcinków.

Ostatnia edycja:
A

Adahn

alt
KeraVX:
Jedno z lepszych jakie widziałem, chociaż ciężkie do re-watcha gdy już zna się całą historię ;) mimo to jest to jeden z tych tytułów którym daje się 10/10.
A moim zdaniem właśnie tytuł idealny do re-watcha, bo przy ponownym oglądaniu zwraca się uwagę na rzeczy, które wcześniej zupełnie nie przykuwały uwagi, a były paradoksalnie bardzo ważne dla rozwoju fabuły. + fajnie tak móc prześledzić kroki bohaterów jeszcze raz, szczególnie po tego typu zakończeniu :D

Tytuł oceniłem na 9/10, a Okabe jest do dziś jednym z moich ulubionych bohaterów z chińskich bajek. Każdemu serdecznie polecam, także visual novel jest godna uwagi, chociaż z uwagi na brak tłumaczenia polskiego może wiele osób odstraszyć, szczególnie, że jej język bynajmniej nie jest na tak prostym poziomie jak ten w chociażby VN Fate/Stay Night. :)

Ostatnia edycja:

Torrez

Donator
Jedyne anime, które oceniłem na 10. Postacie, opening, motyw z D-mailami, a przede wszystkim fabuła doprowadziły mnie na koniec do płaczu. Krótko mówiąć: Polecam!

Ostatnia edycja:
Top Bottom