Super Robot Monkey Team Hyperforce Go!

  • Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.

Kiicia

New member

Czy ktoś kojarzy tą bajkę? :D Pamiętam jak z niecierpliwością czekałam na nią przed telewizorem i śpiewałam czołówkę XD
To była bardzo bajka na poziomie, w stylu power rengers prawie XDD

Super Robot Monkey Team Hyper Force Go! (2004-2006) – amerykański serial animowany.
Serial opowiada o losach chłopca imieniem Chiro, który na przedmieściach miasta Shuggazoom natknął się na porzuconego Super Robota. Pod pretekstem poszukiwania przydatnych części wszedł do środka i posiadł starożytną Moc Naczelnych. Pociągając za dźwignię wewnątrz robota ożywił pięć Robo-Małp o nadzwyczajnych mocach i inteligencji. Razem chronią ukochane miasto – Shuggazoom – przed ich największym wrogiem, którym jest Król Szkielet.
 
Ostatnia edycja:
Coś dzwoni, tylko nie wiem, w którym kościele. D:
A szkoda, że nie pamiętam czy oglądałam czy też nie, bo z tego opisu, wynika iż dobrze się zapowiada.
 
Ostatnia edycja:
Pamiętam to Pamiętam!!! Bajka była wspaniała z tego co mi mój rozum podpowiada i jakaś część mnie krzyczy 10/10 więcej nie powiem bo pamiętam jak przez mgłę.
 
Ostatnia edycja:
Pamiętam tę bajkę, była nieźle pokręcona. Sam tytuł jest trudny do wymówienia. Niby amerykańska, ale wygląda bardzo japońsko. Pamiętam, że poruszała niekiedy ciekawe problemy jak np. wyższość mechanicznych form życia nad organicznymi lub na odwrót (Był złoczyńca, który chwalił się, że przerobił całe swoje ciało na robota, rezygnując z żywych partii i zaczął nienawidzić wszystkiego co żywe, chcąc zniszczyć żywe organizmy lub przerobić je na roboty). Ogólnie kreskówka była momentami dość creepy. Czasem zabawna, ale częściej straszna i miała ciężki klimat s-f i cyberpunku.

Trochę dziwne, że akurat Chiro znalazł robota. Ten tak sobie stał za miastem i nikt z nim nic nie zrobił ani wcześniej go nie zabrał? Mało realne. I ten robot ma strasznie prosty wygląd. Ot zwykłe 2 pudła z nogami i rękoma. Nie tak chyba powinien wyglądać robot sterowany przez robomałpy co?

A ich wróg główny czyli Król Szkielet jest zbyt podobny do Szkieletora z He-Mana…

Czołówka bardzo dobra i muzyczka nie chce wyjść z głowy, po tym jak raz wejdzie. xD

Produkcja nietypowa i nie dla każdego, ja lubiłem ale tylko do 2 sezonu. Potem już gorsza się zrobiła…

PS @Kiicia:
Nie “tą bajkę”, tylko “tę bajkę”. :> Biernik, kogo? co? Popularny błąd. Skoro wyraz kończy się na ę, nie na ą to musi być tą, a więc też na ą. Łatwo po tym zapamiętać.
 
Ostatnia edycja:
Powrót
Top Bottom