Szukam Dobrej Mangi - Lubie fantastyke i przygodowe

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
Alexayas

Alexayas

New member
Nigdy w życiu nie przeczytałam mangi za to oglądałam dużo anime ale zamierzam zacząć również czytać mangi , interesują mnie mangi przygodowe i fantasy ale nie wiem jaką mangę dokładnie przeczytać jako pierwszą , jakie mangi mi polecacie?

SEREK56

SEREK56

Member
Demon Slayer sobie poczytaj git manga wyprzedza anime.
Re:Zero oglądałem anime git to manga też git będzie.
Overlord
A takie inne to
Project Cosplay fajna śmiechawa.

Hannto

Hannto

Active member
No to z czystym sercem mogę ci polecić Made in Abbys. Niektórych kreska może odrzucić, ale fabuła i świat przedstawiony są genialne.

Kot

Kot

Active member
Jeśli nie chcesz takiej pedofilskiej jak Made in Abyss to polecam Atelier Spiczastych Kapeluszy.

Ostatnia edycja:
Hannto

Hannto

Active member
Jeśli Made in Abyss jest pedofilska to 80% szkolnych również o i niemal 100% mahou shoujo.

Kot

Kot

Active member
image

image
Z resztą… whataboutism z innymi pedofilskimi mangami nic nie zmienia.

Ostatnia edycja:
Hannto

Hannto

Active member
Szczerze to styl artystyczny w tej mandze jest jak widać na tyle uproszczony w stosunku do postaci że chyba tylko największym zwyrolom by się to kojarzyło z pedofilią. Natomiast ta strona którą pokazałeś to wioska na 6 poziomie która w gruncie rzeczy jest żyjącą istotą więc takie przedstawienie jest i tak dość niewinne bo w większości anime w takich przypadkach wchodziły macki, kwasy rozpuszczające ubrania i ciało i tp. Oczywiście ta manga to nadal 16+ bo są tam elementy bardzo krwawe oraz psychologiczne.

Hannto

Hannto

Active member
Myśl co chcesz ale Made in Abyss potwierdziło swoją wartość zarówno jako manga jak i anime.

Top Bottom