Teorie spiskowe - od kreskówek po historię alternatywną

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.

mangofan97

New member
Ten wątek ma za zadanie zmusić nas do zadumy nad różnego rodzaju teoriami spiskowymi, historią alternatywną, itd. itp.
Wpisujcie tutaj wszystkie swoje teorie i dyskutujmy o ich sensie, naszym odczuciu co do tych jak i debatujmy nad nimi ^^
Ja zacznę (podam jedną, ale mam jeszcze sporo takich w zanadrzu)
A więc to jest teoria związana z ludzkim społeczeństwem. Zanim zaczniecie zastanawiać się nad sensem tej teorii zwróćcie uwagę na “sezonowość” ludzkich osiągnięć. Świetnym przykładem na to są cywilizacje Indian amerykańskich - w końcu Aztekowie, Majowie, Inkowie itd. mieli świetnie rozwiniętą medycynę, astronomię, kultura wysoko rozwinięta. A jednak coś się stało. Czemu lud, który miał tak wiele, nie wynalazł prochu? Albo czemu nie umieli wyprodukować sobie np. zbroi w stylu tych europejskich czy azjatyckich? Teoria ta, opiera się na tym, że ludzie to tylko obiekt testów jakiejś wyższej cywilizacji nie z tego świata, która sprawdza, czy inne cywilizacje są w stanie same dojść same tak wysoko jak ta jedna. Za nasza cywilizacja teraz właśnie znajduje się u szczytu swoich możliwości. Więc czeka nas teraz jakaś katastrofa a potem kolejny okres wynajdowania, odkrywania, wymyślania itd. Co wy na to? Mam nadzieję, że będzie to ciekawy watek :p
Zapraszam do dyskusji ^^

Ostatnia edycja:

Eyirie

New member
Jakby nie było na tym polega moim zdaniem ewolucja, wszystko umiera i że tak powiem, odradza się silniejsze XD
P.S. Ale w kosmitów co na nas eksperymentują nie wierzę, a nawet jeśliby to była prawda to i tak by mnie nie interesowało. Chcę jedynie przeżyć jeszcze kilka szczęśliwych chwil z moim chłopcem, wzniosłe sprawy to nie moja działka XD

Ostatnia edycja:

Wrexxar

Donator
Podobnie myślałem, jednak to mi nie przeszkadza. Jeśli ludzie mają czerpać korzyści z takiego szybkiego rozwoju, to jestem w 100% za. Jestem fanem sci-fi dlatego postęp był zawsze moją dewizą :D byle byśmy się do tego czasu nie pozabijali, to będzie miło :)

Ostatnia edycja:
Top Bottom