UQ Holder

  • Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
Aoi

Aoi

Member
Manga ta jest kontynuacją Negimy , akcja dzieje się w 2066 roku , 63 lata po zakończeniu Negimy .
Głównym bohaterem jest wnuk Negiego , natomiast jego towarzyszką oraz jedną z głównych postaci jest nie kto inny jak nasza nieśmiertelna wampirzyca , Evangeline ! :D
Żeby nie spoilerować wam bardziej fabuły powiem tylko że manga nie stara się udawać haremówki ecchi jak Negima ,tylko zaczyna się jako pełnoprawny shounen , dodajmy że dość brutalny jak na Kena Akamatsu. Choć znajomość prequela nie jest wymagana do zapoznania się z tą mangą ( z uwagi na potężny time-skip i zmianę większości bohaterów ) to jednak jest zalecana z uwagi na setting oraz naprawdę sporą liczbę nawiązań do poprzedniej mangi autora .
 
Ostatnia edycja:
Aoi

Aoi

Member
Cieżko mi coś powiedzieć o tym. Niby to kontynuacja Negiego ale niby tak niby nie jak dla mnie. Wątek przewodni dotyczący głównego bohatera i to co z nim się dzieje jest dość ciekawe chodz czasem traci jak by sens i jak to zwykle dostaje power boost nie wiadomo skąd ;] Ale :p jest czas na przyjaźń itp. Chodź nie wiem czemu ta manga ma oznaczenie genger bender (prawda że przyjaciel/łka jest niejakiej płci no ale…)
 
Ostatnia edycja:
Top Bottom