Usotsuki Lily

  • Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
Lilka

Lilka

Donator
Naszą główną bohaterką jest Hinata Saotome, której uczucia wyznaje nagle bardzo przystojny En Shinohara. Dziewczyna ma słabość do ładnych buziek, więc zgadza się na chodzenie z nim. Na pierwszy rzut oka mogliby się wydawać parą jak z obrazka, gdyby nie jeden szczegół.
En nienawidzi płci brzydkiej do tego stopnia, że nie jest w stanie nawet popatrzeć na faceta. Samego siebie również w to wliczając, co kończy się atakami agresji na sam widok swojego odbicia. Na szczęście chłopak znalazł sposób, by sobie z tym radzić - przebiera się za dziewczynę!
I w dodatku taką, za którą ugania się praktycznie każdy facet. Ten jednak, ku swojemu znienawidzeniu dla mężczyzn i uwielbieniu dla kobiet potrafi sobie z tym bardzo dobrze poradzić.
Na początku taki związek powoduje dużo trudności (ciężko chodzić z chłopakiem, który ma większe powodzenie wśród mężczyzn niż ty…), jednak Hinata w końcu przechodzi przez te przeszkody i mogą żyć sobie w szczęśliwym związku.

Jest to bardzo fajna komedia, w której możemy zobaczyć, jak wygląda taki dziwny związek :)
Manga jest dobra na miłe wieczory w celu rozluźnienia. Posiada 17 tomów, w których mieści się 105 rozdziałów i można ją przeczytać na Centrum Mangi.
Ma miłą dla oka kreskę i bardzo fajnych głównych bohaterów jak i postacie poboczne.
 
Ostatnia edycja:
Top Bottom