Usotsuki Lily

Lilka

Donator
Naszą główną bohaterką jest Hinata Saotome, której uczucia wyznaje nagle bardzo przystojny En Shinohara. Dziewczyna ma słabość do ładnych buziek, więc zgadza się na chodzenie z nim. Na pierwszy rzut oka mogliby się wydawać parą jak z obrazka, gdyby nie jeden szczegół.
En nienawidzi płci brzydkiej do tego stopnia, że nie jest w stanie nawet popatrzeć na faceta. Samego siebie również w to wliczając, co kończy się atakami agresji na sam widok swojego odbicia. Na szczęście chłopak znalazł sposób, by sobie z tym radzić - przebiera się za dziewczynę!
I w dodatku taką, za którą ugania się praktycznie każdy facet. Ten jednak, ku swojemu znienawidzeniu dla mężczyzn i uwielbieniu dla kobiet potrafi sobie z tym bardzo dobrze poradzić.
Na początku taki związek powoduje dużo trudności (ciężko chodzić z chłopakiem, który ma większe powodzenie wśród mężczyzn niż ty…), jednak Hinata w końcu przechodzi przez te przeszkody i mogą żyć sobie w szczęśliwym związku.

Jest to bardzo fajna komedia, w której możemy zobaczyć, jak wygląda taki dziwny związek :)
Manga jest dobra na miłe wieczory w celu rozluźnienia. Posiada 17 tomów, w których mieści się 105 rozdziałów i można ją przeczytać na Centrum Mangi.
Ma miłą dla oka kreskę i bardzo fajnych głównych bohaterów jak i postacie poboczne.
 
Ostatnia edycja:
Powrót
Top