Witam :D

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
T

Tsu

Imię: Filip
Lat: 19
Ulubione anime: Takie TOP1 to Vampire Knight, poza tym znalazło by się jeszcze kilkanaście serii, które mnie mocno urzekły.
Ulubiona manga: Umblance x Umblance, Kimi no Iru Machi / czy jakoś tak xD

Ulubiony gatunek muzyczny: K-pop, Metal.
Zainteresowania:Eee… A&M, K-pop, może w małym stopniu grafika komputerowa.

Skąd dowiedziałeś/aś się o forum: Z fp na fb.

Ostatnia edycja:
K

Kubson

New member
Lubisz K-pop a jakie zespoły konkretnie ? A i witam zapraszam na chat.

Ostatnia edycja:
Domen

Domen

EkipaAnimes
Członek ekipy
Witaj na forum! Po avatarze wnioskuję, że HxH też nie jest ci obce, Hisoka o ile się nie mylę :D

Ostatnia edycja:
T

Tsu

Jeżeli chodzi o żeńskie to moim numerem 1 jest 2NE1 (Minzy <3), do tego lubię jeszcze 4 minute, miss A i Wings, ale inne też słucham. Co do męskich to SHINee, EXO, Big Bang. Zaś ulubiony artysta to JGS i G-D :D

@UP
Nie wiedziałem co dać, to jakoś się tak zjawił.

Może dam jeszcze MAL’a. http://myanimelist.net/animelist/Tsu3

Ostatnia edycja:
Domen

Domen

EkipaAnimes
Członek ekipy
MAL zawsze się przyda za niedługo będzie miejsce w profilu na mala ;D

Ostatnia edycja:
D

dawid15121997

Hej fajnie że do nas dołączyłeś :D
Pytanie1. lubisz Sabatona?
Pytanie2. Oglądałeś DragonBalla lub FairyTail ?
POZDRO
XD

Ostatnia edycja:
T

Tsu

MAL bardzo dobra rzecz, nie wiem co bym bez niego zrobił przy tylu seriach C:

@UP
  1. Co prawda jakoś długo nie słucham metalu i na mojej playliście nie ma wielu zespołów, ale Sabaton musi być :D
  2. Oglądałem i nadal oglądam.

Ostatnia edycja:
K

Kubson

New member
Fajnie spotkać męskiego fana EXO który nie jest mną. A co do Vampire Knight tobie też nie podobało się zakończenie ?

Ostatnia edycja:
T

Tsu

Tzn. w anime nie było aż takie złe. Bo w sumie cała ta historia związana ze szkołą itp. się skończyła, więc osobiście nie narzekałem. Jeżeli chodzi o mangę, to niestety nie znam zakończenia bo jeszcze nie miałem okazji kupić tomików, ale to już niedługo.

Ostatnia edycja:
Destroyer

Destroyer

New member
Witam Witam :D Widzę że Dragon Ball, Fairy Tail czy Bleach nie jest ci obcy więc jestem bardzo rad, ale nie widziałem Naruto Shippuuden. Nie oglądałeś ? Jak nie to Polecam gorąco. Jestem też zdziwiony że porzuciłeś Durarare i Hellsinga ale kto co lubi

Ostatnia edycja:
T

Tsu

alt
Destroyer:
Witam Witam :D Widzę że Dragon Ball, Fairy Tail czy Bleach nie jest ci obcy więc jestem bardzo rad, ale nie widziałem Naruto Shippuuden. Nie oglądałeś ? Jak nie to Polecam gorąco. Jestem też zdziwiony że porzuciłeś Durarare i Hellsinga ale kto co lubi
NS jest obecny na mojej liście w oglądanych, sprawdź jeszcze raz ^^. Ta, jakoś nie zachwyciły mnie te anime, mimo to kiedyś planuję je jeszcze obejrzeć, chyba xD

Ostatnia edycja:
Destroyer

Destroyer

New member
alt
Tsu:
alt
Destroyer:
NS jest obecny na mojej liście w oglądanych, sprawdź jeszcze raz ^^. Ta, jakoś nie zachwyciły mnie te anime, mimo to kiedyś planuję je jeszcze obejrzeć, chyba xD
No tam nie sprawdzałem :D Shippuuden jest naprawdę ŚWIETNY tylko trzeba omijać fillery xD Poza jednymi po gdzieś 260 odcinku ale jak się zdecydujesz to daj wtedy znać a ja ci powiem co i jak bo te fillery poprzednie to naprawdę tragedia i wiele ludzi się zniechęca do tej serii przez nie te fillery po 260 odcinku są akurat dobre i robią za przedłużenie fabuły i jest tam wiele fajnych wątków i akcji wytłumaczonych

Ostatnia edycja:
P

PhariosShaphire

New member
I witam cię bardzo serdecznie! Phaś jestem
Co cię sprowadza w nasze zacne progi?

Ostatnia edycja:
T

Tsu

alt
Tsu:
alt
Destroyer:
No tam nie sprawdzałem :D Shippuuden jest naprawdę ŚWIETNY tylko trzeba omijać fillery xD Poza jednymi po gdzieś 260 odcinku ale jak się zdecydujesz to daj wtedy znać a ja ci powiem co i jak bo te fillery poprzednie to naprawdę tragedia i wiele ludzi się zniechęca do tej serii przez nie te fillery po 260 odcinku są akurat dobre i robią za przedłużenie fabuły i jest tam wiele fajnych wątków i akcji wytłumaczonych
Z NS jestem na bieżąco. W sumie czytając mangę nie lubię filerów poza tymi ostatnimi gdzie był wątek z Kakashim.

@UP
W sumie nie wiem, na facebook’u zobaczyłem ling do forum, postanowiłem się zarejestrować i oto jestem.

Ostatnia edycja:
T

Tsu

Prawdę mówiąc mało kiedy zwracam uwagę na gatunek czy rodzaj, po prostu oglądam to co mnie zaciekawi i z czego można się pośmiać [hahaha]

Co do grafiki to nie jest to nic specjalnego. Kiedyś była to zabawa dla zabicia nudy, teraz po prostu robię tylko coś czego się w szkole na lekcjach wymaga, nic więcej.

Też słyszałem, że DRRR później się rozkręca tak samo jest SG, no ale jakoś nie mogłem, możliwe, że kiedyś do niego wrócę.

Ostatnia edycja:
Nikorin

Nikorin

New member
Nie zauważyłam tematuuu~ więc witaj :3
I także zapraszam na chat - pewnie Cię już dziwi, że tak wszyscy zapraszają. Mnie też to dziwiło dopóki na niego nie weszłam i nie wsiąkłam… więc ekhm… małe sprostowanie:
to nie jest forum XD to jest chat z małym bonusikiem w postaci możliwości pisania na forum, grania w Mafię, PBFy i kłócenia się o jakieś pierdoły :p Miłej zabawy XD

Ostatnia edycja:
T

Tsu

No to skoro tak wszyscy zapraszają na ten czas to chyba trzeba na niego wpaść, eh… tylko na razie nie ma czasu bo jest głupia praca ;/

Ostatnia edycja:
K

Kiicia

New member
Kyahaha~! Witam!
Widzę, że K-popowiec! Bardzo cudownie!
VK też lubię ;d
A jakie masz odczucia do drugiej części?

Ostatnia edycja:
T

Tsu

Ogólnie nawet bardziej podobała mi się niż pierwsza. Z tej części uwielbiam dwa momenty. Pierwszy kiedy Yuuki wychodzi z akademika z Zero i tą koleżanką, a przed nią Hanabusa, Akatsuki i ta dziewczyna stoją, a następnie klękają. Uwielbiam ten moment :D No i oczywiście krwisty pocałunek :p
Oczywiście mam niedosyt bo nie wyprodukowali trzeciej części jak Kaname walczy z radą wampirów (nie wiem czy dobrze myślę, bo tylko obiło mi się to o uszy).

Ostatnia edycja:
Top Bottom