Witam się, ale tak oficjalnie.

  • Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
Feitan

Feitan

New member
No to ten. Na forum już trochę postów mam nabitych, ale po to, żeby zobaczyć, czy coś będzie z tego romansu na linii Feitan-forum. Wciąż nie wiem, czy coś będzie XD ale post powitalny musi być.
Po części zostanę sobie jeszcze anonkiem, level 26 (rocznikowo 27). Nie wstydzę się swojego wieku, bo z doświadczenia wiem, że nie jestem jedyną osobą, która w tym wieku pozwala sobie na małego przegrywa w postaci m&a. Znam nawet starsze.
Ulubionych anime mam dużo, bo mało oglądam, za to selekcję robię konkretnie. Toteż mało kiedy się zdarza, że leci coś, co nie zasługuje na moją uwagę (wybredna bestia ze mnie). Oczywiście, Hunter x Hunter, Death Note, Naruto, Bleach, SnK, No game no life, Code Geass (kwiczę na myśl o tym, że szykują nowy sezon), Dragon Ball Z (dokładnie Z), Hellsing Ultimate, Kamisama Hajimemashita, Senyuu, Vampire Hunter D, Kuroshitsuji, itd. No dużo tego.
Według wzoru powinna się tu znaleźć teraz informacja o ulubionym gatunku muzycznym, ale ja się nie ograniczam na gatunki. Mam kilka takich swoich zespołów, że kupuję płyty, ale są też takie, które lubię słuchać tak po prostu. I nie ma dla mnie znaczenia, czy to metal, czy disco polo, ma mieć to coś (a to może być wszystkim) i tyle. Kilka razy się zdarzyło, że ktoś stwierdził, że to dziwne, bo kto w tych czasach kupuje płyty, skoro są tajdale, itd. No ja kupuję. Lubię. I nawet nie chodzi o wydanie pięciu, czy sześciu dych za osiem piosenek, tylko o sam klimat tego. No i wsparcie ukochanego muzyka/muzyków.
Moim hobby jest szukanie mojego hobby. Heh. Wiele rzeczy mnie interesuje i wielu próbuję, z różnym skutkiem, ale tylko jedna rzecz jest tą, do której zawsze wracam i w której wciąż nabywam lepszego skilla - pisanie. Nieskromne to będzie, ale dobrze piszę. Robię błędy, różne, jak każdy, ale samo pisanie wychodzi mi dobrze.
Czasami jeszcze rysuję, mam dużo sprzętów, nawet tablet graficzny (trzy razy użyty, wygryw).
Uwielbiam memcie. Nieważne, czy te wszystkie modne, które można spotykać na bieżąco na różnych stronach, czy też te mniej mainstreamowe, dotyczące m&a, wyszukiwane i selekcjonowane przeze mnie z wielką starannością (pozdrawiam mój memfolder).
No, to w sumie nie wiem co jeszcze napisać. Jak coś chcesz wiedzieć, to możesz zapytać ( ͡° ͜ʖ ͡° )
 
Ostatnia edycja:
Zetsu

Zetsu

New member
No to oficjalnie witaj i baw się grzecznie :)
 
Ostatnia edycja:
agellow

agellow

New member
Cześć, czytasz moze jakies light nowelki? Czemu akurat Feitan?

Baw się dobrze na forum i wbijaj na czat :p
 
Ostatnia edycja:
Feitan

Feitan

New member
Grzeczne zabawy są nudne!

Obecnie czytam SAO. Czy to light novelka to nie wiem, dopiero od niedawna zgłębiam się w taki rodzaj twórczości japonskiej (nie licząc książek Murakamiego, ale to już znacznie inny gatunek literatury).
Sam nick nadałam sobie bardzo spontanicznie. Akurat byłam w momencie wyszukiwania coraz to nowych teorii na temat tej postaci. Więc z góry można też założyć, że jest to postać przeze mnie lubiana :) Bo akurat Feitana lubię. Jeden z tych, o ktorych mało się wie, za to twórca przedstawia go w taki sposób, że chce się wiedzieć więcej. Aczkolwiek manga i anime dają wskazówki dotyczące Feitana, więc można wysnuć na jego temat sporo teorii.
Chyba tak to będzie xD
 
Ostatnia edycja:
Armila15

Armila15

Donator
No hej :> Jaki jest twój ulubiony kolor i twój najmniej lubiany kolor ? Jakieś seriale ?
 
Ostatnia edycja:
fooze

fooze

Donator
Witaj oficjalnie :)

Wczesna poranna pora nie sprzyja wymyślaniu pytań. Na sporo odpowiedzaleś w pierwszym poście. Wiec po prostu baw się z nami dobrze. Pracuj nad ruchem na forum nadal i wbijaj na chat :)
 
Ostatnia edycja:
Feitan

Feitan

New member
W zasadzie z kolorów lubię chyba najbardziej czarny, biały i różowy. Te kolory dominują w mojej szafie (z tym różowym to też bez przesady, nie ubieram się jak landryna xD preferuję raczej dodatki w żywych kolorach). Nie ma koloru którego bym nie lubila. Chociaż najmniej chętnie patrzę na pomarańczowy.
Z seriali obecnie czekam na House of cards, w maju nowy sezonsezon. A tak to na razie nie rzuciło mi się w oczy nic ciekawego na tyle, by przerwać trwającą u mnie właśnie falę anime :p
 
Ostatnia edycja:
fooze

fooze

Donator
Dobrze odkryć ze jesteś dziewczyna xD.
Az jeszcze raz przeczytałem pierwszy post i nie dało się domyślić.
To może do pytam jeśli to nie zniszczyć Twojej nutki anonimowości. Jakie województwo? :)
 
Ostatnia edycja:
Feitan

Feitan

New member
Bo pierwszy post napisałam bezosobowo xD Nie wiem czemu xD Sorki xD
Województwo śląskie.
Dopóki nie pokazuje swojego ryja i nie ujawniam nazwiska to wciąż uznaję to za pewną anonimowość. To tylko kwestia tego, kiedy poczuję się na forum swobodnie :D
 
Ostatnia edycja:
fooze

fooze

Donator
C’moN. Znów śląskie. Czy smog sprawia że ludzie oglądają anime xD

No nic jeszcze raz mile spędzonego z nami czasu :)
 
Ostatnia edycja:
Feitan

Feitan

New member
Rakogenne powietrze do czegoś zobowiązuje xD
 
Ostatnia edycja:
Penguin

Penguin

EkipaAnimes
Członek ekipy
Witam oficjalnie na forum, Jesteś w podobnym wieku do mojego :), sporo osób pozwala sobie na tego “przegrywa”, sadzę zatem, że kompletnie nie masz się czym martwić, baw się dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
Feitan

Feitan

New member
Na początku, tak ze trzy lata temu, miałam jeszcze problem ze swoim wiekiem, bo jednak większość osób, ktore spotykałam na swojej drodze mieściła się w przedziale wiekowym 13-17 lat. Wtedy trochę głupio było się przyznać do wieku. Teraz, mając w znajomych otaku nawet i starszych niż ja, wiek nie stanowi dla mnie problemu.
Chociaż ostatnio na jednym konwencie ktoś powiedział do mnie per pani T_T
To było straszne.

To tak w ramach podsumowania - dzięki wszyskim za powitanie :D
 
Ostatnia edycja:
Top Bottom