Witam :)

tia, w manga -> poszukuję
ja i Kicia szczególnie kochane kyahahaha XD
czuj się dopingowana przeze mnie jesli chodzi o kosza - zawsze chciałam dobrze grać XD

Ostatnia edycja:
Siemaneczka! :D W końcu nie jestem jedynym na forum, który gra na jakimś instrumencie ^^ Miło powitać i zapraszam na czat, bo tam toczy się większa część życia towarzyskiego forum :D

Ostatnia edycja:
alt
Satros:
Siemaneczka! :D W końcu nie jestem jedynym na forum, który gra na jakimś instrumencie ^^ Miło powitać i zapraszam na czat, bo tam toczy się większa część życia towarzyskiego forum :D
hejsa :D
åh a na jakim instrumencie grasz? :D

Ostatnia edycja:
Heej… nikt tu nie byl jedyny…

Ja tez gram, a przynajmniej sie ucze xD

gitara, perkusja, keyboard…

Ostatnia edycja:
Witam na forum :). Po zapoznaniu się z Twoimi wypowiedziami wnioskuję, że… spodoba Ci się tutaj :)

Miłej zabawy xD

Ostatnia edycja:
Witaj.
Wita Cie jeden z najznamienitszych użytkowników tego forum :) Lubiejemy wszyscy metal, lubiejemy wszycy rok. W kosza również lubiejemy grać( wita Cię środkowy ). W lola też popykać możemy :3 Zapraszam serdelkowo na forum. Na pewno znajdziesz tam dla siebie miejsce i czas :)

Ostatnia edycja:
Siemanko! Witam cie na najlepszym w Polsce forum! Też lubie grać w kosza (PF here). Mam nadziej że zostaniesz na dłużej :D

Ostatnia edycja:
alt
Raizer:
Witaj.
Wita Cie jeden z najznamienitszych użytkowników tego forum :) Lubiejemy wszyscy metal, lubiejemy wszycy rok. W kosza również lubiejemy grać( wita Cię środkowy ). W lola też popykać możemy :3 Zapraszam serdelkowo na forum. Na pewno znajdziesz tam dla siebie miejsce i czas :)
dzięki ^^ no i witam (wita SG, shooting guard)

Ostatnia edycja:
alt
Kageno:
Siemanko! Witam cie na najlepszym w Polsce forum! Też lubie grać w kosza (PF here). Mam nadziej że zostaniesz na dłużej :D
Witam! :D
Nie licząc lipca będę waszym utrapieniem

też gram czasem na PF, głównie SG

Ostatnia edycja:
alt
Raizer:
Takie gupie pytanie. Oglądasz Kuroko?
odpowiedz jeszcze głupsza xD
Czekam na możliwość dłuższego pobytu w Polsce aby to obejrzeć wspólnie (jak obiecałam kiedys) z przyjaciółką
bo nigdy nie mogłam się za to zabrać sama, coś mnie zawsze pohamowało, az w koncu umówiłyśmy się, że obejrzymy je razem :p

Ostatnia edycja:
Jam jest Nekrin de Nekrinius!
No witam na forum, grasz w planetside2?

A poza tym widze Dania moja siostra aktualnie tam mieszka T.T

Ostatnia edycja:
alt
Yankesss:
Jam jest Nekrin de Nekrinius!
No witam na forum, grasz w planetside2?

A poza tym widze Dania moja siostra aktualnie tam mieszka T.T
Hej ^^
Grać nie gram… ale oglądałam kilka razy streamy także się orientuje :D