Wybór liceum

• Autor wątku Usunięty 3687
  • Data rozpoczęcia
U

Usunięty 3687

Czy Waszym zdaniem wybór liceum dla podjecia w przyszłości studiów ma duże znaczenie?

Jakie macie zdanie o liceach anglojęzycznych? Pytam się tutaj na przykład o Thames British School w Warszawie https://thamesbritishschool.pl/

Pytam się bo zastanawiam się nad zapisaniem się do takiego liceum, biorę pod uwagę wiele placówek, jednak zainteresował mnie program Thames British School.

Czy ktoś moze chodził do tego liceum albo pokrewnego? Czy jesteście zadowoleni z wyboru?

Ostatnią edycję dokonał moderator:
to zależy co chcesz robić. nie wszystkie studia wymagają od ciebie żebyś chodził do jakichś specjalnych liceów.

Myślę że tak, tylko nie ma co przesadzać z ambicjami, bo to "tylko" liceum, a w niektórych szkołach mocno dojeżdżają niepotrzebną wiedzą, do matury można się spokojnie samemu przygotować (Nie oszukujmy się tak to będzie wyglądało głównie). Ja osobiście byłem po technikum, nie żałuje, bo miałem więcej czasu na zastanowienie się co tak właściwie chcę robić w życiu.

A jeśli chodzi o licea anglojęzyczne to kompletnie nie miałem styczności, więc się nie wypowiem.

Z doświadczenia moich pacjentów przed maturą: cytuję "przecież to wszystko i tak jeden chuj jest". Nie wiem czy to pomocne w tym temacie. Na ogół przed liceum są przekonani, że to ma znaczenie, a przed maturą wbijają w to już.

Powrót