Youhei robi zdjęcia!

Monster

New member
Hmm. Lubie robic zdjecia, choc czesto tego nie robie. Staram sie by byly ladne, choc nie zawsze to wychodzi… A co fotografuje? A to co akurat mi sie zechce w danej chwili… najczesciej jak cos mi sie po prostu spodoba.

Na razie tyle… oczywiscie bedzie wiecej ;)

Ostatnia edycja:
Najlepsze jest to, że ja ten motorek zabawkowy pomyliłem z prawdziwym i dopiero Youhei mnie uświadomił. :D Patrząc na te zdjęcia aż się chce nad jeziorko jechać, wskoczyć do wody i pływać ^^

Ostatnia edycja:
Hmm… czyli maja byc mniejsze, rozumiem xD

Dzieki za mile komentarze.

Ostatnia edycja:
Zarąbiste jeziorka tam masz, a u mnie tylko zapaskudzony strumyk. Najbliższe jezioro niestety zniszczyli podludzie wrzucając śmieci.

Ostatnia edycja:
Sorki ze post pod postem, ale pod moim ostatnim postem nie pojawil sie zaden komentarz…

Tak czy inaczej… macie jeszcze pare moich zdjec ktore mialem uszykowane.

A na koniec…

.

.

.

UWAGA MOTYL!!!

XD

Buahahaha… macie, bojcie sie motyla… to za kare za niekomentowanie :p (jaki ja wredny)

Ostatnia edycja:
Ogólnie fajne zdjęcia, ale dam Ci parę rad XD
  1. pogoda - ważna jest pora o jakiej robisz zdjęcia XD widzę, że łąpiesz chwile ale warto czasem wstać bardzo wcześnie i zrobić zdjęcie, gdy ledwo świta czy też o zmierzchu :) warto też świadomie ustawiać się w stosunku do słońca - pod światło czasem wychodzi genialnie, czasem fajnie mając je z boku…
  2. perspektywa - spróbuj je robić na leżąco, stojąc na jakiejś wysokości, świadomie ustawiając się bliżej jednego obiektu; polecam też zapoznać się ze złotym podziałęm a później, gdy nabierzesz wprawu świadomie gi ignorować tworząc włąsne reguły :p
  3. ulepszanie - jest od groma programów, które można wykorzystać do polepszenia swojego zdjęcia; wyostrzanie, zmniejszanie lub zwiększanie nasycenia barw czy nawet obracanie o jakiś kąt; mi osobiście wystarcza zazwyczaj gimp XD
A tak wgle to masz wielki + za jakąś tam wrażliwość okazaną przy robieniu fotek :)

Ostatnia edycja:
Dzieki za ciekawe rady, moze uda mi sie je kiedys zastosowac, choc kiedy… nie mam pojecia.

A zeby ten post bez zdjecia nie zostal…

Bardzo prosze :)

Ostatnia edycja:
Powrót