Zajęcia na jesień

Karpe

New member
Zaczyna się sezon na jesieniare i leżenie zwiniętym w burrito i oglądania bzdur w internecie - macie jakieś ulubione kanały na YouTubie? Tematyka dowolna, nie musi być nic ambitnego, coś na rozluźnienie po pracy

Dobry topic :)

Anime voice acting bloopers,
best anime scenes,
best drum performances,
idiots on the road,
polish road rage,
top 10 idiots at work,
superslow motion nature phenomena,
slo mo guys,
air crash investigation,
George Carlin stand up shows
Bill Hicks stand up shows
Polskie kabarety...

Jeszcze dopiszę, gdy sobie przypomnę

Ja uwielbiam podcasty kryminalne od "Stanowo" na yt :D ich juz trzeci raz słucham wszystkich i na obecną chwilę jest dla mnie bezkonkurencyjna. Na jesienny wieczór, jeśli ktoś lubi takie tematy, polecam bardzo serdecznie!

Polecam mój ulubiony kanał na YouTube tj. "Viva la dirt league". Goście mają naprawdę dobre poczucie humoru, a w dzisiejszych czasach ciężko coś oryginalnego i naprawdę śmiesznego znaleźć. Również polecam na platformie Netflix obejrzeć serial dokumentalny "Niewyjaśnione tajemnice". Mnie wciągnęło niesamowicie i wciągnąłem wszystkie odcinki w dwa wieczory. Każdy odcinek, to odrębna, nierozwiązana sprawa kryminalna. Głównie zabójstwa lub zaginięcia. Najbardziej zapadł mi w pamięci odcinek w którym kobietę znaleziono z raną postrzałową głowy. Zero rozbryzgu krwi, odcisków, czy śladów. Również pokój był zamknięty od wewnątrz. Kąt postrzału uniemożliwiał popełnienie samobójstwa :D Długo by się rozpisywać, ale jest to majstersztyk według mnie.

Polecam MORSY. Serio, serio. Nie dość, że jest to naprawdę super doświadczenie, to tolerancja zimna wzrasta ogromnie. Dużo szybciej adaptujesz się do temperatury. Naprawdę, każdy mors, z którym rozmawiałam potwierdził, że morsowanie pomogło! Na początku może wydawać się straszne, ale ja się zakochałam!

No i dobrze jest na pewno kupić sobie wygodne buty z prawdziwej skóry https://jaw.pl/2023/11/black-friday-2023-juz-wkrotce/ Mi osobiście w takich jest o wiele cieplej. Zbliżają się wyprzedaże, tak więc będzie można kupić sobie o wiele taniej.

Ostatnią edycję dokonał moderator:
Polecam ogród :) Sama mam duży ogród i zapewnia mi zajęcia jesienią jak i wiosną. Jedynie zimą jest przy nim niewiele roboty. Już zastanawiam się obecnie jakie rośliny posadzić na wiosnę. Mam kilka planów. Zastanawiam się nad krzewami agrestu https://www.podkarpackiesady.pl/20-agresty

Ostatnia edycja:
Powrót