Zamówienia dla Eiu

Oczywiscie ze moze XD tylko Luuulu skończę i sie biorę za Fasia :D
Zielonooki potwor - zazdrość. Boszsz co za a analfabetyzm

Ostatnia edycja:
ąnal-fabetyzm…anal…nope! XXXD

No no oni tak nagle teraz znów zaczęli dręczyć rysunkami nie wiem czemu a już raz zrobiłaś im wszystkim serie rysunków T.T

Ostatnia edycja:
Ale lubię robic cos dla innych nie jestem przeciez Twoja prywatna no… I czemu Nope? Nie chcesz spróbować? XDD na sobie …

Ostatnia edycja:
Nie chce próbować i wiem, to bardziej ja jestem twój prywatny niż ty moja T.T

Ostatnia edycja:
Poprawnie, ja jestem swoja własna i niczyja więcej, nikt nie ma tyle jaj by mnie miec :p

Ostatnia edycja:
“Poprawnie, ja jestem swoja własna i niczyja więcej, nikt nie ma tyle jaj by mnie miec :p” Na tym forum ciągle gadamy o jajkach.

Mam plan działania!

1 Yankesss wskakuje do łóżka Eyirie z swoimi jajkami.
2 Eyirie rysuje yuri, bo ma dobry humor.
3 Idę sobie zrobić jajecznicę i spróbować zakopać w swym umyśle sprośne anegdoty związane z jajami.

Ostatnia edycja:
Ahahahaha XD ale po takim wskoczeniu do łóżka raczej będę spała i się tuliła do Yankisia a nie rysowała :-D

Ostatnia edycja:
Złota kobieta -

Hmmm… Yankesss zatrudnij się w kawiarni! xD

Kawa pobudzi Eyirie rano, jak będziesz wychodził do pracy, by zarobić na jej gumeczkę i pędzelek, do rysowania/malowania oczywiście.

Youhei to jest właśnie po tych “rozrywkach” -_-

Ostatnia edycja:
Eyirie, a herbatka? Gorąca herbatka ^^

Ostatnia edycja:
Ja też nie cierpię kawy i jej samego zapachu. A herbata to chyba bardziej usypia niż pobudza. A poza tym, co wy macie z tym yuri? T.T

Ostatnia edycja:
Mi chodzi głównie o produktywność i żeby narysowała np. stado kruków otaczających praktycznie nagą Lorie (Lilke) xD

Herbata pobudza, zielona dosyć krótko parzona, naprawdę delikatnie pobudza i jest lepsza od kawy, dlaczego? Po prostu zielona herbata Cię delikatnie pobudzi, nie tak, jak kawa, nie ma tych wad co kawa, co powoduje, iz kreska jest pewniejsza, decyzje bardziej przemyślane. Hm… trudne zadanie… wyciągnąć kobietę z łóżka i żeby miała dobry humor… Dobry humor okej, ale wtedy nie do łóżka… w ogóle co to jest, myśleć nad tym, jak kobietę wyciągnąć z łóżka… jakaś herezja i absurd :D

Ostatnia edycja:
Ale zależy jaka herbata właśnie…abym ja chciał wyciągnąć moją ukochaną z łóżka to po pierwsze sam bym musiał chcieć by z niego zlazła i sam bym musiał wstać by wyciągnąć ją z łóżka XXXD

Ostatnia edycja:
Eee… jak sami nie potraficie wyjsc z lozka, zaproscie do siebie forumowiczow… chcac nie chcac oni was wyciagna no i nie wyjda poki nie dostana czego chca xD

W tym przypadku beda to wlasnie rysunki :)

… i … i wcale nie mysle ze to moglby byc glupi pomysl. Sam z checia chcialbym byc jednym z zaproszonych, tyle ze ja… ja nie rysunkow raczej bym sie domagal xD

Ostatnia edycja:
Wiesz Eiu. Wolałem zapytać bo zawsze możesz mieć do mnie jakieś uprzedzenia. Także tego… Happy Drawing :)

Ostatnia edycja:
Powrót