Zamówienia dla Eiu

Haha XD jak będę z Yankisiem w łóżku to mnie całe forum z niego nie wyciągnie!!!

Ostatnia edycja:
Yankee… Jak bardzo ci zazdroszczę to nawet nie wiesz… I PRZESTAŃCIE SPAMIĆ! Zabieracie mi ciepłą posadkę w Top5 piszących xDD

Ostatnia edycja:
Oj nienienie Fas XD od teraz Eiu jest number one XDD Ciemu zazdrościsz przeciez samotny nie jesteś… No nie? XD i Faś dasz jakies swoje zdjątko pls?

Ostatnia edycja:
Jeśli nie możesz pokonać wroga przyłącz się do niego. A więc ja wskoczę do łóżka! :D

btw. Co z przedmiotami nie ożywionymi lub zwierzętami/krajobrazami?

Ostatnia edycja:
Krajobrazy zalezy jakie. Pejzaże ble ale takie rzeczy co w zdjatkach Eiu jak najbardziej. Martwą naturę kocham rysować, zwierzęta również i nie chwaląc sie zbytnio… Cóż dość dobrze to umiem :D
#Plazma a Ty co za przyzwoitke chcesz robic?

Ostatnia edycja:
Eee tam… jak Youhei bedzie wam z kalacha grozic to zaraz wyskoczycie…

Ostatnia edycja:
To go powoli wypatroszę :D zmiażdżę i unicestwie cokolwiek zagrozi mojemu ukochanemu ^.^

Ostatnia edycja:
Youhei nie pisał że kałach będzie sprawny :p

Ostatnia edycja:
Chcialam zrobic śliczną Lulusie ale wyszla taka no… Demoniczna ?

Ostatnia edycja:
Chcialam zrobić śliczną Lulusię ale wyszła taka no… Demoniczna T.T

Ostatnia edycja:
Eiu… a mogłabyś mi narysować moją postać z PBFa Yankesssa?

Ostatnia edycja:
Ojejku!~ ;o; Jaka groźna ja!~ ;o; <3
Rysunek jest śliczny!~ >///< <3 ( Bardzo ładnie rysujesz oczka :D <3 )
Arigatou!~ >///< <3

Ostatnia edycja:
Świetnie Ci wyszła Lalusia. Chyba najlepsze zamówienie, jak dotychczas :D Btw długo musisz rysować taki portret? ;)

Ostatnia edycja:
Etooo… tak z 2-3 godzinki? Yanki mi powiedział, że się nie przykładam i rysuję szybkie numerki XDD (5 min) więc teraz musiałam się bardziej postarać… Jak będe mieć bardziej sprzyjające warunki pokażę wam jak krok po kroku rysowałam Lalusię XDD

Ostatnia edycja:
Tu taki robiony czarnym i niebieskim długopisem. Wersja wyostrzona,żeby było cuś widać i original XD

Ostatnia edycja:
Awr Nyana i Lilkę bodajże narysowałaś z gry, narysujesz też moją postać? :3 <3

Wysoka (180cm?), ciemna (mulatkowa?) skóra, elfie uszka, złote oczka, białe długie włosy (spleciony w warkocz albo nie), umięśniona nawet ale nie musi być XD
ubrana w jakieś liście i skóry (może jej spływać stróżka krwi z ust bo zżera zmarłych XD)

Ostatnia edycja:
Powrót