Usuń tę notatkę
Witaj na Animes.PL! Możesz zarejestrować się w kilka sekund używając Facebooka - CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO SPOŁECZNOŚCI!

Alternatywne systemy

Byters
Ja tam wolę polecić Debiana. Może jest trochę trudniejszy niż takie Ubuntu, ale przynajmniej szybciej się czegoś nauczysz, sam w sumie jakoś się do tego nie garnąłem, ale kiedyś Meron polecił mi ten system i mimo, że kilka razy miałem z nim problemy, całkiem sprawnie się w nim poruszam.

Jeśli ktoś nie chce się uczyć, a chce mieć fajny system, polecam Minta, kilka osób, ze starymi komputerami, namówiłem do przejścia na Minta xfce i sobie chwalą, takich osób na Debiana czy inne nie namawiałem, ponieważ obawiam się, że np przy próbie dodania repozytoriów przez nano dostaliby sraczki i ostatecznie ja musiałbym się męczyć i pomagać.

Archa nie lubię, niemniej przymierzam się do pobawienia się instalacją i konfiguracją przez VMware, jeśli nie rozwalę lapka ze złości, będzie dobrze, manjaro testowałem w xfce, całkiem sympatyczny i prosty w obsłudze system, miałem jednak problem z kernelem (dokładniej ze sterownikami do grafy) i ostatecznie wybrałem Debiana. Debian i Mint zostały oficjalnie moimi ulubionymi dystrybucjami xd

Jeśli chodzi o środowisko to chyba Gnome 3 bd ulubiony

Mam pytanko, czy ktoś z was próbował zainstalować obok siebie GRUBA i Verca Crypt Boot loadera (umieściłem to w MBR, celem zaszyfrowania partycji systemowej Windowsa, a właściwie samo się umieściło), bo czytałem, iż to problematyczne.

I can be very nice
I can be full of anger
I will behave very well,
right after misbehaving...
OdpowiedzSkocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości