Usuń tę notatkę
Witaj na Animes.PL! Możesz zarejestrować się w kilka sekund używając Facebooka - CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO SPOŁECZNOŚCI!

Dramy Koreańskie

Zetsu
Ktoś z was widział? Może macie swoje ulubione tytuły?
Ja przyznam, że widziałem kilka, np. Angry Mom czy Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo. Z czego ta druga bardziej mi przypadła do gustu, chyba ze względy na dość ciekawą fabułę.
Jakby co zapraszam do dyskusji :)

Cytat:I will be here, When you think you’re all alone
Sleeping through the cracks
I’m the poison in your bones...My love is your disease
Odpowiedz
Sayuri
Moon Lovers jest świetnym tytułem i no czwarty książę, gość wygląda trochę jak Asagi z grupy D (te odstające uszka (^o^)). 
Fabuła jest ok. Trochę akcji, odrobina spisków i szczypta romansu w historycznej oprawie. Takie rzeczy to ja kocham. Polecam każdemu kto zaczyna przygodę z koreańską dramą.

Odpowiedz

Tanovan
Ja widziałem w sumie dwie dramy, obydwie w jakiś sposób powiązane z tematyką wojenną, jedna to Comrades z fabułą osadzoną w czasie wojny koreańskiej, druga zaś to Descendants of the Sun opowiadająca o związku między panią chirurg (chirurżrżorżką???) a dowódcą oddziałów specjalnych. Wieje komicznym koreańskim patosem i ogólnie trochu fajno trochu śmieszno :P Ale koreańskie dramy są jakieś takie... karykaturalnie pompatyczne.

Odpowiedz
Megitsune
Dramy Koreańskie to życie Gdy oglądałam dramy Japońskie to wydawały się takie?... Sztuczne ;-; Po prostu mi jakoś nie pasują. Natomiast z Koreańskimi jest inaczej. Ulubionych tytułów jest sporo ;P Np: Cinderella and Four Knights, Blood,The Legend of the Blue Sea, Goblin itd. Osobiście polecam :)

Odpowiedz

Yona
Ja lubię Japońskie,Koreańskie i z Tajwanu . Uważam że dramy koreańskie są dobre:)

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości