Usuń tę notatkę
Witaj na Animes.PL! Możesz zarejestrować się w kilka sekund używając Facebooka - CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO SPOŁECZNOŚCI!

Opracujmy fabułę serii Sword Art online [spoilery z Ordinal Scale!!!]

Mariusz Speed Ratyński
Mam taką luźną propozycję - byśmy spróbowali opracować zamiary Kayaby Akihiko, rolę Kirito i Asuny w tym wszystkim, a także zastanówmy się nad tym co może być właściwą grą pana Kikouki oraz nad przyszłością gatunku MMORPG i VRMMORPG.

Może zbyt niejasno się wypowiedziałem - pozbierajmy wasze przemyślenia na te tematy, które wymieniłem i ułóżmy z tego jakąś logiczną całość.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2017, 23:00:26 przez Mariusz Speed Ratyński.)

Odpowiedz


KawaiiShinigami
Jestem za, tylko proszę jeszcze raz napisać, co dokładniej chcesz zrobić, bo jak dla mnie bardzo ogólnie i nie jasno napisałeś (albo jestem debilem).

Loli  is love       Flat  is justice
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Laaks
Mu chodzi o to żeby rozpracować zamierzenia autora względem całej serii. Łopatologicznie mówiąc rozkładasz wszystko na czynniki pierwsze i zastanawiasz się w jakim kierunku to zmierza. :v

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2017, 15:16:06 przez Laaks.)

[Obrazek: revTINw.png]

Wszystkie stworzenia chcą wierzyć w coś większego od nich samych. Nie potrafią żyć bez ślepego posłuszeństwa. I by uciec od presji tej ufności, zaczynają szukać kogoś innego, większego od nich samych. I potem znów zaczynają szukać kogoś jeszcze silniejszego. Tak się rodzą wszyscy królowie. Tak rodzą się… bogowie.
 
Odpowiedz
KawaiiShinigami
(18-09-2017, 15:15:47 )Laaks napisał(a): Mu chodzi o to żeby rozpracować zamierzenia autora względem całej serii. Łopatologicznie mówiąc rozkładasz wszystko na czynniki pierwsze i zastanawiasz się w jakim kierunku to zmierza. :v

Bro taki inteligentny Kroliczek2

Loli  is love       Flat  is justice
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości