Usuń tę notatkę
Witaj na Animes.PL! Możesz zarejestrować się w kilka sekund używając Facebooka - CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO SPOŁECZNOŚCI!

Panel Dyskusyjny

xnamid
Hejka Kochani! Jestem początkującym jutjuberem (to za duże słowo) i próbuję jakoś... zdobyć widownię, nie będę ukrywać Cebulak39 . Chciałabym się z Wami podzielić moim ostatnim tworem, w który włożyłam kawał pracy. Zależy mi na szczerych opiniach, nawet negatywnych i bardzo by mi zależało na wzięcie pod uwagę zarówno kwestii technicznych jak i merytorycznych. Chciałabym odejść trochę od recenzji, a skupić się bardziej na poruszaniu pewnych zagadnień... Jeśli macie chwilkę to zapraszam do obejrzenia i jeśli już to zrobicie to fajnie by było, jakbyście dalio sobie znać na yt. Opcjonalne subskrypcje mile widziane  Kroliczek2 . 
Jeśli macie jakieś porady dotyczące promowania kanału to też jestem chętna, bo póki co jest krucho. Z góry dzięki.

LINK DO KANAŁUOdpowiedz


Gintoki Sakata
Usłyszałem poprawę jakości audio i to mnie cieszy :D Wszystko fajnie wygląda i brzmi jednak brakuje mi tutaj Twoich emocji. Wiesz chodzi mi o to, aby to co mówisz nie brzmiało jakby było klepane z kartki na jedno kopyto.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2017, 22:58:57 przez Gintoki Sakata.)

[Obrazek: original.gif]
Odpowiedz
hanler
Obejrzałem kilka pierwszych minut, bo filmiki o danej serii wolę oglądać po jej obejrzeniu, a Boku no Hero Academia jeszcze nie widziałem. Pamiętam Twój kanał i widzę te same problemy, co Gintoki. Rzeczywiście audio jest lepsze, montaż jest też dobry, ale tak monotonnym i "nudnym" głosem mnie nie przyciągniesz. Emocje, dziewczyno, emocje! Wiem, że może łatwo mówić, ale musisz próbować. Bo nawet jeśli materiał jest super merytoryczny, to głos i emocje są tym, co przyciąga, a potem zatrzymuje słuchacza. Więc musisz nad tym popracować ;)

Moja twórczość literacka na forum:
Dłuższe opowiadanie
Krótkie opowiadania

"Not even your closest friends get to see your true blade."
Kaede Kayano
 
Odpowiedz

Zetsu
Jak szybko odpaliłem, to jeszcze szybciej wyłączyłem. Suba też nie będzie. W pełni zgadzam się z chłopakami. Śledzę wiele kanałów na yt, są lepsze i gorsze, ale prowadzący starają się nie zanudzać monotonnym głosem.
W miejscach gdzie stawiasz pytanie nawet nie akcentujesz tego. Nawijasz jak automat. Popracuj nad tym. Powodzenia

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2017, 21:01:20 przez Zetsu.)

Odpowiedz
Taika
Zgadzam się z tym co napisali powyżej. Wypowiadasz się w sposób monotonny, więc nie skupiasz uwagi. Brzmisz trochę jakbyś czytała z kartki. Może spróbuj, zamiast pisać scenariusza, napisać sobie punkty, do których chcesz się odnieść i rozwinąć je. Myślę, że używając takiej ściągi będziesz brzmieć bardziej naturalnie niż cytując słowo w słowo wcześniej przygotowaną wypowiedź :D Oczywiście nie zapominaj o emocjach ;) Jeśli chodzi o montaż to według mnie jest całkiem dobry. Życzę powodzenia!

Odpowiedz
xnamid
Dziękuję Wam za cenne uwagi, myślę, że głos to sprawa nad którą trzeba pracować, ale nie przyjdzie to z dnia na dzień, bo nie czuję jeszcze na tyle luzu, skupiam się bardziej na poprawności. Niemniej jestem Wam ogromnie wdzięczna za komentarze.

Odpowiedz

Gintoki Sakata
Oczywiście, że musisz popracować. Z mojej strony proponuję wzorować się na Poszukiwaczu:]


Jeśli mówiłabyś w taki sposób to jestem kupiony w całości :) Możesz też zrobić tak jak zaproponowała Taika. Napisz sobie punkty i w czasie nagrania spróbuj swobodnie je rozwinąć.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2017, 16:44:27 przez Gintoki Sakata.)

[Obrazek: original.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości