Usuń tę notatkę
Witaj na Animes.PL! Możesz zarejestrować się w kilka sekund używając Facebooka - CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO SPOŁECZNOŚCI!

Steins;Gate

Maru
Oglądałam,bardzo mi się podobało! :D Choć moim zdaniem,jakby się skończyło na 15 odcinkach byłoby idealnie. Trochę za bardzo przedłużali przez co (ja) nudziłam się oglądając kilka odcinków.

oh my beautiful daisy bell
Odpowiedz


Adahn
(21-08-2015, 14:59:51 )KeraVX napisał(a): Jedno z lepszych jakie widziałem, chociaż ciężkie do re-watcha gdy już zna się całą historię ;) mimo to jest to jeden z tych tytułów którym daje się 10/10.

A moim zdaniem właśnie tytuł idealny do re-watcha, bo przy ponownym oglądaniu zwraca się uwagę na rzeczy, które wcześniej zupełnie nie przykuwały uwagi, a były paradoksalnie bardzo ważne dla rozwoju fabuły. + fajnie tak móc prześledzić kroki bohaterów jeszcze raz, szczególnie po tego typu zakończeniu :D

Tytuł oceniłem na 9/10, a Okabe jest do dziś jednym z moich ulubionych bohaterów z chińskich bajek. Każdemu serdecznie polecam, także visual novel jest godna uwagi, chociaż z uwagi na brak tłumaczenia polskiego może wiele osób odstraszyć, szczególnie, że jej język bynajmniej nie jest na tak prostym poziomie jak ten w chociażby VN Fate/Stay Night. :)

Odpowiedz
Torrez
Jedyne anime, które oceniłem na 10. Postacie, opening, motyw z D-mailami, a przede wszystkim fabuła doprowadziły mnie na koniec do płaczu. Krótko mówiąć: Polecam! Kroliczek2

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości