Usuń tę notatkę
Witaj na Animes.PL! Możesz zarejestrować się w kilka sekund używając Facebooka - CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO SPOŁECZNOŚCI!

Violet Evergarden

Mroczna
[Obrazek: 89551.jpg]

Premiera: 11 stycznia 2018
Studio: Kyoto Animation
Gatunki: dramat, fantasy

Violet na froncie wojennym usłyszała pewne słowa, których nie potrafi zapomnieć. Te słowa usłyszała od kogoś, kto był jej bliższy niż ktokolwiek. Nie zna jednak ich znaczenia.
W tym czasie kontynent Thelesis podczas wielkiej wojny został podzielony na Północny i Południowy. Wojna trwała cztery lata. Teraz ludzie witają nowe pokolenie.
Violet Evergarden, młoda dziewczyna znana kiedyś jako "broń" opuściła pole bitwy, by zacząć nowe życie w CH Postal Service. Wówczas jest bardzo poruszona pracą "Auto Memories Dolls", które noszą w sobie ludzkie myśli i zamieniają je w słowa.
Violet rozpoczyna swoją podróż jako Auto Memories Doll, po drodze zderzając się z różnymi ludzkimi emocjami, różnymi typami i kształtami miłości. Cały czas poszukując znaczenia zasłyszanych na wojnie słów.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2018, 12:58:55 przez Mroczna.)

[Obrazek: W7yh09w.png]
Odpowiedz


Argo1234
Pierwszy odcineczek wjechał elegancko na Netflixie, w końcu seria, którą będziemy otrzymywać tydzień w tydzień na tym serwisie. Zapowiada się mega, czekam na wincyj i polecam gorąco.

Odpowiedz
hanler
Nie wiem co tu dużo mówić po 1. odcinku. Graficznie to jest po prostu cudo i jeśli utrzymają ten poziom do końca, to można to oglądać dla samej oprawy graficznej. Chyba. KyoAni chyba zadomawia się u mnie na 1. miejscu w tej dziedzinie.

Historii za wiele nie poznaliśmy w 1. odcinku, choć możliwość rozwoju postaci samej Violet jest naprawdę olbrzymia. Nowelka ma wysokie oceny, więc jak Kyoto Animation dobrze to zekranizuje to może da nam dobrą fabułę do przepięknej oprawy. Hype nie opadł!

Moja twórczość literacka na forum:
Dłuższe opowiadanie
Krótkie opowiadania

"Not even your closest friends get to see your true blade."
Kaede Kayano
 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości