AirRivals - Podniebna gra

Gra AirRivals, stworzona przez koreańskiego projektanta YD, łączy niesamowite zadania z epickimi bitwami w 3D w czasie rzeczywistym i rozwój postaci RPG. Innowacyjna gra MMOG jest obsługiwana w całkowicie polskiej wersji językowej wyłącznie przez GameForgeAG. Zarejestruj się niezobowiązująco, aby zagrać bezpłatnie w AirRivals!

Gra polega na stworzeniu odrzutowca którym bedziemy sie obsługiwac podczas gry. Postac człowieka bedziemy przybierac tylko podczas odwiedzana miasta w celu zakupu paliwa,amunicii oraz ulepszaniu naszego Geara bo taka maja nazwe nasze maszyny. Mamy do dyspozycji chyba 5 jednostek latajacych ktore wyrozniaja sie swoimi statystykami takimi jak szybkosc,zwrotnosc,sila. Doswiadczenie zdobywamy podczas wykonywania misji głównych i pobocznych oraz atakowaniu potworow na mapce.
Kiedys bylo po osiagnieciu 11 poziomu wybieralo sie nacje do ktorej sie dołączało ale teraz chyba taki wybor jest juz na poczatku ale nie jestem do konca pewny.
Chyba jasno przedtawilem aspekty gry.

Według mnie pomysł na gre oryginalny. Kiedyś grałem i chyba zamierzam wrócić do rozgrywki. Jestem ciekaw czy ktoś z forum byłby zainteresowany grą.
Rejestracja : AirRival

Zapraszam do wspólnej rozgrywki :slight_smile:

Serwer: Gemini
Nacja: ANI

Grałem w tp kiedys.gierka nawet grałem na.obu serwerach.na 1 grałem tym.co przypominał czołg na 2 tym czarnym myśliwcem ( tak wiem fachowa nazwa.ale.cóż nie pamiętam dokładnie bo grałem w to jeszcze jak beta była)

Też w to grałem i jak dla mnie jedyna gra w swoim rodzaju… Zastanawiałem się czy by do niej nie wrócić, a ten post to jak widać znak od wszechświata, abym to zrobił ^^

No to mozna razem pograc :stuck_out_tongue:
Moze ktos jeszcze zainteresuje sie grą :smiley:

Gra wydaje się całkiem widowiskowa… i cholernie trudna do ogarnięcia xD
Ale chętnie spróbuję swoich sił. Tylko jeszcze mi potrzeba wymagania :wink:
EDIT:
Sprawdziłem
Chyba pobieram xD

Phasiek widowiskowa to nie jest bo to już stary.silnik i to.mocno
Teraz pytanie który serwer i która nacja?

Masz na początku
A widowiskowo wyglądało na filmie xD Przynajmniej dla mnie

Serwer Gemini
Nacja ANI
Nie jest to trudne do ogarniecia. Na poczatku sa treningowe loty i w 15 min mozna sie nauczyc dobrze latac :slight_smile:

Chyba będę musiał zmienić nacje bo mam te 2 na tym serwie

Na 15 lvlu możesz ponownie wybrać nacje - na stałe tym razem :stuck_out_tongue:

Mam 25 lvl
Tak ogólnie fajnie by bylo wziąć udział w evencie z anubis i horusem o ile takowy wciąż jest ( tak samo jak wybory na prezydenta nacji)

Zagram dopiero po majówce… Mam mały zapiernicz w szkole… Ale jak się uspokoi to pogramy :wink: