Czeeeść <3

Imię: Nikola
Lat: 19
Ulubione anime:
One Piece!!, a oprócz tego Chihayafuru, Tengen Toppa Gurren Lagann, Melancholy of Haruhi Suzumiya, Lucky Star, Code Geass i Gundam00
Ulubione mangi:
chyba wszystkie te, które posiadam na swojej magicznej półce :stuck_out_tongue: no ale najulubieńsze są: Opowieści Panny Młodej, Chobits, Mars i X-CLAMP.

Ogólnie mangą i anime się interesuję już ponad 6 lat (od 6tej klasy podstawówki), ale przez cały ten czas starałam się “istnieć” z dala od polskiego fandomu. Może z przyzwyczajenia, a może przez te “fale” zainteresowań - SAO, SnK, Magi… świetne serie, ale ludzie nie obejrzeli nic więcej i są wielkimi znawcami nagle X…X… może też przez to, że przyzwyczaiłam się do oglądania anime z angielskimi napisami (no kiedyś o polskie suby było trudniej =.=) i od razu udzielania się na zagranicznych forach :3
Ale teraz przylazłam tutaj i zobaczymy czy coś się zmieni? a jakby się coś zmieniło to i w tłumaczeniach mogę pomóc, bo przez te 6 lat opanowałam bardzo dobrze angielski XD

https://myanimelist.net/profile/Nikorin

Siema, fajnie by bylo gdybyś została na dłużej a i pomoc przy tłumaczeniu by się przydała.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Witaj :slight_smile:
Tak długiego powitania to długo nie widziałem xD

Postaram się zostać na dłużej, bo na pewno tłumaczenie pomogłoby odświeżyć trochę angielski, przed maturą XD

A propos długości… to dobrze, czy źle? :3

Jak najbardziej na +

A skąd dowiedziałas się o tym forum?

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Hej, Nikolo. Też ostatnio wziąłem się za One Piece’a, ale ogarnięcie tego tytułu to dłuuuga przeprawa. Oglądałem całe wakacje, zrobiłem bodaj 400 epizodów, później pół roku przerwy i dokończyłem dopiero na feriach (w sumie nie dokończyłem, jeszcze 3 epki ><). Szczerze mówiąc - bardzo mi się podoba, głównie fabuła, ale troszkę przytłacza ta liczba odcinków, nie sądzisz?

Zgodzę się, co do fandomu. Też mnie on denerwuje, ale jak mam być szczery, to pierwsze słyszę, żeby był jakiś popęd na Magi. ;p

Poza tym takie pytanko - skąd jesteś?

Mam nadzieję, że zostaniesz z nami, w tejże wspaniałej, wyniszczającej mózg atmosferze. ^^ Zapraszam na (prawie)zawsze żywy chat i TSa. :slight_smile:

PS. Pokaźna lista na MALu. :stuck_out_tongue:

Witaj, zapraszam do udzielania się na “czacie”, oraz dołączam się do pytania skąd jesteś?:slight_smile:
Rozumem że maturzystka, w wieku 19 lat, chodzisz do technikum? Jaki profil?^

jAoi się ucieszy z dodatkowej osoby do tłumaczeń :slight_smile:

Jak kolega haremowiec wyżej wspomniał - zapraszam na czata.

Jeździsz na kony/cosplay jakiś robisz? Aaa i skąd jesteś? :slight_smile:

Siemcia Nikola ( ͡° ͜ʖ ͡°). Witam cię serdecznie na naszym skromnym forum :slight_smile: Nie mam za bardzo pytań więc jedynie powiem, że także jestem ciekawy skąd jesteś i czy jesteś na bieżąco z mangą OP czy tylko anime?

Cześć Nikola. Pokaźna lista, chociaż nie ma na niej kilku znanych tytułów, wnioskuję że oglądasz to co chcesz, a nie to co Ci ktoś poleci. Nie wiem dlaczego ale do Twoich ulubionych pasuje mi .hack// (którego nie oglądałęm ale w miarę się w nim orientuje). Zapraszam na czat. Na TS’a też jeśli masz ochotę. Miło poznać, Yoko forever: (co prawda oglądałem tylko OVA jej poświęcone ale i tak ją lubię :slight_smile: )
http://pre00.deviantart.net/2dd6/th/pre/i/2012/064/3/0/contest_entry__yoko_by_waterfur-d4rnfjk.png

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/k/ba9def/40.png Kurokokoro:

Cześć Nikola. Pokaźna lista, chociaż nie ma na niej kilku znanych tytułów, wnioskuję że oglądasz to co chcesz, a nie to co Ci ktoś poleci. Nie wiem dlaczego ale do Twoich ulubionych pasuje mi .hack// (którego nie oglądałęm ale w miarę się w nim orientuje). Zapraszam na czat. Na TS’a też jeśli masz ochotę.

Oglądam zawsze tylko i wyłącznie to co mi się podoba :3 kiedyś to nie było takie proste, teraz wiem już po kilku pierwszych minutach czy obejrzę całość czy nie… w sumie to obecnie bardziej zwracam uwagę na reżyserów, seiyuu, kompozytorów, studio czy budżet jaki dostaje anime i po tym stwierdzam czy mam ochotę je obejrzeć czy nie :stuck_out_tongue:
.hack// próbowałam, ale główny bohater po prostu zabił dla mnie całe anime mimo, że tematyka była ciekawa :frowning: :frowning:

czy jesteś na bieżąco z mangą OP czy tylko anime?

Niestety tylko z anime :frowning: objerzałam też kilka speciali i pełnometrażówek, ale mangi na komputerze nie mogę za bardzo czytać, ogromnie męczą oczy! Czytam tylko te, które kupię… i tak, mam kilkanaście tomików One Piece na półeczce, ale mój budżet ostatnio się…ekhm… skurczył i tak od tomu 18stego jest wielka dziura :frowning:

Szczerze mówiąc - bardzo mi się podoba, głównie fabuła, ale troszkę przytłacza ta liczba odcinków, nie sądzisz?

Nieee!! Właśnie liczba odcinków to jest to co najlepsze w OP :3 Jestem zawsze na bieżąco i co tydzień w sobotę/niedzielę ekscytacja sięga zenitu, bo akcja dalej jest tak samo wspaniała jak na początku, a ja mam pewność, że się prędko nie skończy :stuck_out_tongue:

Poza tym takie pytanko - skąd jesteś?

Jestem z Wrocławia :3

PS. Pokaźna lista na MALu. :stuck_out_tongue:

6 lat oglądania XD Wcześniej no-lifiłam i potrafiłam obejrzeć dwie 12-sto odcinkowe serie w jeden dzień… teraz już “znormalniałam”

Rozumem że maturzystka, w wieku 19 lat, chodzisz do technikum? Jaki profil?^

Tak, tak, technikum :3 A profil Informatyk ^.^

A skąd dowiedziałas się o tym forum?

Facebook - Sword Art Online … chciałam zobaczyć jak idą prace nad nowelką, bo dałabym do przeczytania chłopakowi :stuck_out_tongue:

ojejuśku ile tych pytań… !!!

Kyaaaa~! Widzę, ze też przepadasz za Marsem <3
Mam cała kolekcje, wgl uwielbiam tą mangakę czytałam każde jej dzieło “Doll” to też jedna z moich ulubionych ;3
Ogólnie mam nadzieje, że zostaniesz z nami dłużej ^^

ooo Doll też mam u siebie na półeczce i też było świetne <3

\Troche opóźnione, ale Ohayo, ostatnio szeregi dziewczyn na forum rosną w siłe ^^

Z tych twoich ulubionych anime tylko ~Tangan Tonppy nie oglądałem, warto?

wita cie mistrz polonista Piter.
siemka i cześć czuj się dobrze na naszym forum (zapraszam na TSa)

Hejka Nikola miło poznać :slight_smile:

Cześć Nikola! (pierwszy raz mam kontakt z kimś o tym imieniu)
Pytanko: Pokażesz swoją półeczkę?

Tengen Toppa - jak najbardziej warto, jest naprawdę EPICKIE i to dosłownie… aż za bardzo dosłownie :stuck_out_tongue:

półeczkę, owszem pokażę, ale z przed prawie roku, bo mój aparat prawie umarł :frowning:
ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs
ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

doszły mi chociażby 2 tomy Opowieści, tomik Madoki, kilka Otaku, cały X-CLAMP, a zniknęły wyblaknięte papierowe figurki :frowning:

Cześć Nikol ładne i orginalne masz imię, a pozatym ładna kolekcja widze że lubisz pokemony <3 zapraszam na ts’a i na chat.

No no, pokaźna kolekcja :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ja też cię witam, mimo że spóźnieniem to zapraszam na naszego TSa :slight_smile: