Eromanga-sensei

Eromanga-sensei https://animes.pl/uploads/default/optimized/3X/6/f/6f65a99c175911dbeca36f24908ce4a956df38a2_2_1024x576.jpeg
ocena 0.0 0

“Eromanga-sensei” to historia o Sagiri Izumi i jej przyrodnim bracie Masamune Izumi, którzy zostali rodzeństwem po ślubie ich rodziców. Nagła śmierć rodziców rozdziela nową rodzinę, a Sagiri staje się osobą zamkniętą w sobie.

Masamune, próbując utrzymać rodzinę, zarabia na życie jako autor powieści lekkich. Ma jednak jeden problem: nigdy nie spotkał swojego cenionego ilustratora, Eromanga-sensei, znanego z rysowania najbardziej pikantnej erotyki. Przez zbieg okoliczności dowiaduje się, że jego współpracownikiem przez cały ten czas była jego młodsza siostra!

“Eromanga-sensei” opowiada o rozwoju ich relacji i walce o sukces w branży powieści lekkich. A Sagiri, powoli wychodząc ze swojej skorupy, zaczyna zastanawiać się, jak długo będzie mogła ukrywać swoją prawdziwą osobowość przed resztą świata.

Ero Manga Sensei
EroManga Sensei
Eromanga Sensei
erosen
น้องสาวของผมคืออาจารย์เอโรมังงะ
エロマンガ先生
埃罗芒阿老师
情色漫画老师
色情漫画老师
에로망가 선생

Typ: TV

Sezon: Wiosna 2017

Kategorie: bohater o silnym charakterze, crossover, dramat, ecchi, harem, heteroseksualność, hikikomori, inseki, komedia, manga i doujinshi, męski bohater, meta, na podstawie lekkiej powieści, nowy przemysł, powieść, protagonistka, rysunek, stopy, trójkąt miłosny, żeński harem

“Akcja komedii rozgrywa się wokół osoby Masamune Izumiego, który jest licealistą tworzącym light novel. Jego młodsza siostra – Sagiri, jest zamkniętą w sobie dziewczyną, która od roku nie opuściła swojego pokoju. Zmusiła nawet brata, żeby przynosił jej posiłki. Masamune pragnie, aby jego siostra wyszła z zamknięcia, ponieważ są dla siebie jedyną rodziną.”

Polecam! naprawde ciekawe nawiązania sie znajduja do reszty anime co jest naprawde intrygujące