Hej! :D

Hej! ^^
Mam na imię Karolina ,lat 16. Interesuję się Japonią ,Koreą ,mangą ,anime i tańcem. Lubię czytać książki i różne opowiadania ,ale niestety ostatnio rzadko mam na to czas ;/. Słucham bardzo różnej muzyki ,w tym też czasem azjatyckiej. Mieszkam we Wrocławiu ,a o forum dowiedziałam się od kolegi ^^.

Hej witam na forum!
A jakie animce oglądałaś lub jakie mangi masz?

Aktualnie jestem w trakcie oglądania FMA:Brotherhood i Sword Art Online. Oglądałam Naruto ,Bleach ,Death Note i kilka innych :). A jeśli chodzi o mangi to mam i czytam teraz Another ,a w sieci Pandora Hearts.

Siemson :slight_smile: Też właśnie FMA oglądam, piona! Hmm, jakie książki zaliczyłabyś do swoich ulubionych? ^^

O siemka, też jestem z Wrocławia <3 Może kiedyś się spotkamy, co?

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/a/e0b2c6/40.png Alison:

Siemson :slight_smile: Też właśnie FMA oglądam, piona! Hmm, jakie książki zaliczyłabyś do swoich ulubionych? ^^

WHAT 196 POSTÓW? GOSH, zbanować mafie…

CZEEEŚĆ KAROLINA. Co tańczysz?

Siemanko. Pytanie odnośnie FMA i Naruto. Jakie są twoje ulubione postacie z tych anime i czy czytasz mangę Naruto. Lubisz gotować ? Słuchasz może Gangsta Rapu (DMX, Xzibit itp.) ?

Heeeej! Mów mi COCO :smiley:
(Hu Hu~ W końcu jakaś dziewczyna~ <3 )
Z tego co widzę to jesteś dość ciekawą osóbką, może znalazła też się chwilka w Twoim życiu na rysowanie ;; ?
MMM… jeżeli słuchasz przeróżnej muzyki… to znasz może Erutan? http://www.erutanmusic.com/ /jej utwory są nieziemskie! Z tego co zauważyłam… kiedy puszczałam ludziom jej piosenki to każdy stwierdzał że pomaga to się uspokoić~ *
* Jednak tutaj na forum każdy woli rocka i metale ! !___! I wątpię by ktoś podzielał ze mną to zdanie (prócz Phasia.)

Siemka :slight_smile: A jakie książki lubisz czytać? I jakie są twoje ulubione zespoły?

To już nie mogłaś powiedzieć dokładniej, że to ja ci
to forum poleciłem?! ^^ NIEWDZIĘCZNICA!!!
A jednak sam jestem ciekawy jakie serie najbardziej lubisz :stuck_out_tongue:
bo jakoś nie przypominam o tym, byś mi się nimi chwaliła :slight_smile:

Hehe ^^
Ostatnio przeczytałam “Zieloną Milę” S.Kinga i bardzo mi się podobała :). Lubię też “Igrzyska Śmierci” i “Maximum Ride: Eksperyment Anioł”. Póki co staram się nadrabiać zaległości w literaturze ^^. Może ktoś z Was mógłby polecić mi coś fajnego? ;D
@“Nikorin” Ooo fajnie :slight_smile: Możemy się kiedyś spotkać ,czemu nie ^^.
Heeej Roirraw :smiley: Tańczę głównie towarzyski ,a poza tym czasami we flashmobach c:
Hymn… z FMA najbardziej lubię Edwarda i Roy’a Mustanga ,ale nie doszłam jeszcze nawet do połowy serii… Także zobaczymy ,może jeszcze kogoś bardziej polubię c:.
Czytam mangę Naruto i jeszcze jakiś miesiąc temu byłam z nią na bieżąco. Myślę że w najbliższym czasie do niej wrócę. Ogólnie moim zdaniem ta walka zbytnio się przeciąga… W każdym razie bardzo lubię Itachi’ego ,Kakashi’ego ,Gaarę ,Neji’ego i Deidarę.
No i nie słucham gangsta rapu …
Hej COCO ^^. Ano ,znalazła się chwila ,lubię rysować ;3. Kiedyś poświęcałam temu więcej czasu ,teraz już nieco mniej ;_; . Nie znałam Erutan ,ale jak tak jej słucham ,to jest świetna .. Dzięęęki ^^
Hymnn… bardzo lubię wykonawców takich jak : Nomy ,Bstille ,People in Planes ,One Ok Rock , 2ne1 ,Nano ,Block B ,Nightwish.

Noo doobra ,oficjalnie mówię ,że @“mangofan97” polecił mi to forum. Zadowolony? xD
W każdym razie dzięki za polecenie ,mangno :wink:

Cześć :3 Miło mi cię poznać ^^ Lubisz czekoladę? Mam nadzieję że spodoba ci się tu i zostaniesz z nami na dłużej :3

Ciebie też :).
Pewnie ,że lubię! ;D A najbardziej mleczną z orzechami ;3

@Ko-chan na pewno zostanie na dłużej bo jej żyć nie dam jak zostawi nasze forum :wink:

Siemanko Karolina! :smiley: Witam na naszym super forum :3 Pytań raczej nie mam więc chociaż powiem, że mam nadzieję, że zostaniesz tu z nami na dłużej i będziesz się tu dobrze bawić C:

@Golter juz powiedziałem, że osobiście tego dopilnuję :wink:

Witaj. Jesteś z Wrocławia… Niko wreszcie przestanie narzekać że na zadupiu samotnie mieszka xD (Tylko przy niej miej się na baczności :D)
Jestem Phaś, i witam cię bardzo serdecznie na naszym pięknym forum. Pytanko ode mnie
Grywasz w jRPGi ? Kojarzysz z tego tudzież względu uniwersum Shin Megami Tensei?

@“mangofan97” no ja myślę, że tego dopilnujesz xD

Jeżeli narzekasz na zbyt długą walkę to mogę cię uspokoić. Już koniec :smiley: Co do postaci to niektórych wymienionych przez ciebie to nie z bardzo lubię no ale :smiley:

@PhariosShaphire Ja i Kayoko jesteśmy w jednej szkole ^^ Od Niko mam jakieś 30 min drogi ^^ więc jest nas więcej ^^ a możesz nje wiedzieć bo nie pisałem tutaj posta ^^ i się czasem zastanawiam czy nie napisać bo tak anonim delikatny chyba ze mnie tutaj ^^