Islamizacja

Co myślicie na temat islamizacji świata czy jest to według was prawdopodobne czy uważacie raczej że jest to niemożliwe. Ja osobiście uważam że islam może stać ważną religią na świecie już ± za jakieś 30 lat, no dobra może nie na całym ale na znacznej jego części a co za tym idzie można zobaczyć np tu xD

http://kotlet.pl/content/images/islamizacja-swiata-137146092334.jpg

No i pamiętajcie
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQuNLfsHOStTkKW3_RAY4a9s4sxlhEXlV6M0z74dMqY6n1G0ub-

Islam to plaga, którą trzeba jak najszybciej wytępić, zanim oni wytępią nas. Tyle mam do powiedzenia.

Golter ma rację to plaga którą trzeba wytępić. Ich zachowanie i kultura są poprostu nienormalne zasłaniać twarz kobiety a jak inny mężczyzna niż jej mąż zobaczy jej twarz to trzeba go zabić …

Akurat sam Islam jest religią pokoju. Wszystko przez zidiociałych fanatyków, którzy zinterpretowali Koran na swój sposób.

W Islamie jest tak wiele zakazów i nakazów, że sam katolicyzm przy tym to Pikuś. Nie wspomnę już o dyskryminacji kobiet. Nie zaakceptuje tego, są ludzie rdzenni, którzy tą wiarę mają wyrytą w sercu, ale narzucanie się ludziom niewierzącym albo nawet wyznającym inną wiarę to czysta parodia. 3 razy nie - dziękujemy.

Jakby muzułmanie żyli w 100% zgodnie z Koranem to by nie było wojen, islamizacji Europy także.

Nie wiem kto ale ktoś kiedyś ich jakiś uczony czy święty powiedział że zdobędą Europę bez wojen… Czyli rozmnożą się.

Jednego jestem pewien. Gdy cała Europa będzie pod władaniem islamu, pozostanie jeden nietolerancyjny kraj katolicki, który będzie walczył do końca- Polska.

Jeśli chcieliby gdziesz wybudować meczet, czy jak to się tam zwie, wystarczy zakopać martwą świnię w miejscu budowy. Jedno z przykazań w koranie zabrania używać miejsc sprofanowanych przez świńskie zwłoki jako miejsca kultu i karze trzymać się od nich z daleka :d

Inny, nieco niedokładny cytat: My przyjeżdżamy do ich kraju i musimy przestrzegać ich zwyczajów - no wódka itp.
Oni przyjeżdżają do naszego kraju, to też niech naszych zasad przestrzegają lub (teraz cytat dosłowny): wypie**l:slight_smile:

Golter, ale to chyba dobrze, nie? Zresztą można się odnieść do… eh, nie pamiętam dokładnie. Chyba to jakiś francuski generał powiedział. Wojny są nudne, jeśli nie ma w nich Polaków, bo oni jako jedyni walczą jak lwy. :smiley:

W tym wypadku dobrze, bo dzięki nietolerancyjności, na którą wszyscy narzekają, będziemy mogli się bronić przed islamskim najeźdźcą za te paredziesiąt lat.

Islamowi się nie damy, prędzej zwyczajnie staniemy się krajem ateistów… Ba, Buddyzm ma większe szanse niż Islam.

tutaj jest wszytko dobrze wytlumaczone :smiley:

Boże widzisz i nie grzmisz :smiley: Nie wiem czy ktoś z was zna historie Kościoła katolickiego? o to kilka z faktów z naszej wiary:.

II wiek — Święty Klemens z Aleksandrii pisał, „Każda kobieta powinna być przepełniona wstydem przez samo tylko myślenie, że jest kobietą”.

X wiek — Odo z Cluny (878–942) głosił, że „Obejmować kobietę to tak jak obejmować wór gnoju…”.
Woda była szkodliwa dla zdrowia, więc się ówczesne chrześcijanki nie myły z przyczyn religijnych, nadto samo dotykanie „tych” części ciała było grzechem…
I dalej: „Gdyby ludzie mogli dostrzec to, co kryje się pod skórą… oglądanie kobiety powodowałoby tylko wymioty… Skoro sami nawet koniuszkami palców nie chcemy dotykać śluzu i łajna, dlaczego tak gorliwie pożądamy objęcia naczynia z nieczystościami”.

— Cała Europa znalazła się pod panowaniem papieży.
95 procent ludności nie umiało ani czytać, ani pisać; ludzie żyli w ciemnocie i brudzie; wodę uważano za szkodliwą dla zdrowia, a mycie się za grzech; kwitły przesądy i gusła. Załamuje się aktywność na polu medycyny, techniki, nauki, edukacji, sztuki i handlu. Rozpoczyna się mroczny okres w historii Europy. W tym okresie kraje islamskie rozwijały się prężnie. Kwitł handel, nauka, sztuka, przemysł.

966 — Wprowadzenie chrześcijaństwa rzymskiego w Polsce. Chrześcijaństwo nie toleruje współistnienia innych religii, wierzeń i bogów. Zrazu spotyka się to ze zdziwieniem tolerancyjnego politeizmu Słowian. Niszczone są wszelkie oznaki rodzimej wiary.

1099 — Krzyżowcy po długim oblężeniu zdobyli Jerozolimę i splądrowali miasto. Nastąpiła masakra Muzułmanów i Żydów (w tym około 70 000 Saracenów). Kronikarz Rajmund d’Aguilers pisał: „Na ulicach leżały sterty głów, rąk i stóp. Jedni zginęli od strzał lub zrzucono ich z wież; inni torturowani przez kilka dni zostali w końcu żywcem spaleni. To był prawdziwy, zdumiewający wyrok Boga nakazujący, aby miejsce to wypełnione było krwią niewiernych” (Historia Francorum qui ceperunt Jeruzalem).
Utworzono feudalne państwo – Królestwo Jerozolimskie, którego pierwszym władcą został Gotfryd de Bouillon z tytułem obrońcy Grobu Świętego.

XIV wiek — Wybucha epidemia czarnej śmierci, Kościół wyjaśniał, że winę za ten stan rzeczy ponoszą Żydzi, zachęcając przy tym do napaści na nich. A Żydzi to nasi starsi bracia w wierze…

1410–1415 — Antypapież Jan XXIII, zanim usadowił się na Stolicy Piotrowej, zajmował się (jako pirat) rabunkami i mordowaniem ludzi. Oskarżano go o kazirodztwo, cudzołóstwo i sodomię. Uwiódł 300 dziewic, a niektóre z nich w nagrodę mianował przeoryszami najbogatszych klasztorów. Jego osobisty sekretarz opowiadał o nim, że w Bolonii utrzymywał harem, złożony z 200 młodych dziewcząt. Należy przyznać, że Jan XXIII żył w zgodzie z naturą ludzka, jakkolwiek nieco wybujałą.

Co by tu dużo nie pisać, nasza wiara jest najmniej tolerancyjna ze wszystkich innych istniejących, dziwicie się zamachowcom samobójcom, gdyby nam też wmawiano od małego, że zabicie się w imię Boga to wielki zaszczyt dla całej rodziny i Ciebie, to też byśmy tak robili taka prawda, odsyłam do całego artykułu Historia Kościoła
Link

Ale te czasy już minęły, chrześcijaństwo posunęło się w przód, a islam dalej siedzi w średniowieczu i zabija w imię Allaha. Dlatego należy się ich pozbyć z Europy. Niech u siebie budują meczety a nie u nas.

Golter jeśli to nazywasz posunięciem się chrześcijaństwa naprzód to ja nie mam więcej pytań.

2000 — Chorwacki zbrodniarz wojenny, ludobójca i osobisty przyjaciel Hitlera, arcybiskup A. Stepanić, zostaje kanonizowany przez Jana Pawła II.

2002–2004 — Światem wstrząsa afera pedofilska w USA. Przez 30 lat za wiedzą biskupa Lawa (przyjaciela papieża) i innych hierarchów gwałcone były dzieci. Law zostaje przeniesiony przez papieża do Watykanu, gdzie pełni ważną funkcję.

2006 — 2 lipca przewodniczący Papieskiej Rady do Spraw Rodziny kardynał Alfonso Lopez Trujillo mówi w wywiadzie dla dziennika Il Tempo, że aborcja „to zbrodnia bardziej przerażająca niż wszystkie wojny światowe”. Czyli, że usuwanie nieświadomych istnienia embrionów lub zapłodnionej komórki jajowej jest gorsze niż mordowanie świadomych dzieci przez żołnierzy i w obozach zagłady.

2008 — W ostatnią niedzielę grudnia polscy biskupi ogłosili, że zapłodnienie in vitro to „moralne zło”, a korzystanie z zapłodnienia pozaustrojowego jest „moralnie niedozwolone”.

2009 — Papież Benedykt XVI zdjął ekskomunikę z biskupa Richarda Williamsona, lefebrysty negującego istnienie holokaustu. Według środowisk żydowskich, uwiarygodnił tym „najbardziej wulgarny aspekt antysemityzmu”.

2010 — Ujawniono kolejne przypadki molestowania dzieci i młodzieży przez katolickich duchownych w Bawarii. Sprawa dotyczy chóru chłopięcego w Ratyzbonie, którego kierownikiem przez 30 lat był brat papieża Benedykta XVI, Georg Ratzinger, klasztoru w Ettal, gdzie przypadków molestowania i przemocy fizycznej miało być kilkaset, klasztoru kapucynów w Burghausen. Według niemieckiej minister sprawiedliwości, wytyczne odnośnie ścigania pedofilów określa prawo, molestowanie dzieci to przestępstwo, zatem hierarchowie kościelni nie mogą decydować o tym, czy ma być ono karane czy nie. Przewodniczący episkopatu abp Zollitsch zareagował na te słowa oburzeniem. Podczas obradującego we Fryburgu walnego zgromadzenia Niemieckiej Konferencji Biskupów nazwał wypowiedź minister „najostrzejszym atakiem polityki na Kościół katolicki”.

Zdecydowanie wole samobójców fanatyków wychowanych w takiej wierze, niż miłosiernych i opiekuńczych księży pedofilów, albo beatyfikowanie zbrodniarzy wojennych!

Źle się wyraziłem, Europa posunęła się w przód. Żadna religia nie powinna mieć wpływu na Europę. Czyli wolisz też kamienowanie za drobne przestępstwa, mocne dyskryminowanie kobiet, wpajanie od dziecka, że zabójstwo w imię Allaha jest dobre i wiele innych?

“islam może stać ważną religią na świecie” Może? Już jest, prędzej, czy później niestety, ale islam zawładnie tym światem… (już teraz ma wiele do gadania)

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/g/7ea924/40.png Golter:

Źle się wyraziłem, Europa posunęła się w przód. Żadna religia nie powinna mieć wpływu na Europę. Czyli wolisz też kamienowanie za drobne przestępstwa, mocne dyskryminowanie kobiet, wpajanie od dziecka, że zabójstwo w imię Allaha jest dobre i wiele innych?

Golter nie nie jest dobre, w Islamie jest wiele złych praw, tak samo jak w naszej religii, ale nie uważam, by trzeba ją było zlikwidować, bo to plaga jest itd
Staram się patrzeć obiektywnie na to, a nie przez fakt, że jestem katolikiem, więc wszystko inne jest złe.

Chrześcijaństwo jest wg mnie obecnie “mniejszym złem” dla Europy. Chrześcijaństwo i Islam są dobrymi religiami, tylko instytucja kościoła bądź fanatyzm psuje ich wizerunek (dla szarego Kowalskiego tylko Islam, lecz dla mnie te 2 religie zostały “zepsute”).