Mafia 10. - Czarna Śmierć

juz teraz bedzie za duzo XD

KONIEC FAZY DNIA:

Po długich obradach w Sali głównej postanowiliście się udać na spoczynek do bocznego skrzydła szpitala klinicznego. Domyślaliście się, że dzisiaj więcej już nie zdziałacie.
-Proponuje udać się już na spoczynek – odezwała się Alison.

-Popieram, dziś i tak więcej już nie wykombinujemy – dodał Kageno.

-Ej! A ja tak dla zasady proponuje zagłosować na Niko – zerwał się Egil.

-Egil! Ty wredny… – oburzyła się Nikorin. – Wredziochu Ty!

-W imię jakich zasad mamy na nią zagłosować?- powiedział po chwili PhariosShaphire. –Może to na Ciebie właśnie zagłosujemy?

-Uspokójcie się! Głosowanie jest dziś nie potrzebne zbyt dużo śmierci naraz!- uniosła się Maru.

-Dokładnie.- wydukał Yankesss.- Jeśli teraz zabijemy kogoś będziemy bliżej swojego końca…

-W ten sposób możemy tylko sobie zaszkodzić.- dokończył Mangofan97.

Lukos124, Kayoko, Kubson, Ulala, TroLoL i Wabik zgodzili się z wami.

-Więc koniec rozmów, idziemy spać. – powiedziała Alison.

Po jej ostatnich słowach wszyscy zebrali się do wyjścia.

Tego wieczoru dokona się kolejne morderstwo. Wiedzieliście, że nie będzie to prosta zagadka. Myśl, że jutro nie zobaczycie kogoś ze swoich współpracowników dobijała was jeszcze bardziej.

Lista graczy:

1.Mangofan97
2.Yankesss
3.Wabik
4.Kayoko
5.PhariosShaphire
6.Egil
7.Kubson
8.Alison
9.TroLoL
10.Lukos124
11.Nikorin
12.Maru
13.Kageno
14.Ulala

POCZĄTEK FAZY NOCNEJ

POCZĄTEK FAZY DNIA

Poniedziałek, 01.12.1665.
Nastał kolejny zimny poranek. Czerwone od wschodu słońce kryło się za małą ilością chmur. Nachodziła was myśl, że to nie wróży nic dobrego. Schodziliście powoli ze schodów w stronę największego pokoju w szpitalu. Pierwszego zastaliście Kageno, który już na was czekał. Jako drugi do Sali wszedł Egil potem Lukos124, Maru, Mangofan97, TroLol, Nikorin, PhariosShaphire, Yankesss, Wabik. Cała reszta czyli Ulala, Kayoko, Kubson i Alison się spóźniali. Gdy mieliście już wstać z miejsc i iść po nich, zauważyliście jak wchodzą frontowymi drzwiami. Usprawiedliwili się tym, że zaspali i zapomnieli o porannej naradzie. Wszystko byłoby dobrze, ale brakowało wam jednej osoby.

-O nie…! –zerwał się Kageno. –Myślicie, że… ?!

-Nawet tak nie żartuj! – krzyknął PhariosShaphire.- Jeszcze przyjdzie!

-Spokojnie! Czemu tak wrzeszczycie! – dodała Niko.

-Wiem, że to nie na miejscu ale myślę, że… – ciągnął dalej Kageno.

-Proponuje abyśmy wszyscy udali się do jej pokoju. – wydukał TroLoL.

-Jestem za. – przytaknęliście wszyscy.

Mimowolnie i nie uchronnie zbliżaliście się do miejsca, w którym prawdopodobnie była osoba, której wam zabrakło. Drzwi były lekko uchylone. Poczuliście swąd stęchlizny i rozkładu z zewnątrz. Dziewczyny nie wytrzymały i zaczęły płakać z powodu straty. Ulala i Kubson zostali z dziewczynami by je jakoś wesprzeć.

-To kto wchodzi pierwszy?- zapytał Kageno.

-Ty możesz… -powiedział wystraszony PhariosShaphire.

-Jak chcesz mi obojętnie. –dodał Egil.

-Ktoś musi tam wejść i sprawdzić co się stało! – odpowiedział TroLoL.

-No to może razem uchylimy drzwi? – zaproponował Yankesss.

Pchnęliście drzwi do środka by zobaczyć co wydarzyło się w środku. Powiew zgniłego mięsa buchnął w was niczym mgła. Wabik i Lukos złapali się jednocześnie za brzuch i buzię by nie zwymiotować w przejściu. Odsunęli się aby reszta miała dostęp do pokoju.

-Więc jednak – powiedział Egil.

Całe ściany pokoju były umazane we krwi. Na łóżku leżało ciało waszej towarzyszki. Jej kończyny były czarno-sine. Wszystkie jej wnętrzności zostały przegnite i rozpuszczone. Krew wyciekła ze wszystkich otworów w organiźmie.

-Wyglądało to jakby coś rozsadziło ja od środka… -powiedział przerażony Yankesss.

-A cała reszta jest na ścianach –dodał Mangofan.

Prześcieradłem przykryliście ofiarę by już nikt nie musiał na nią patrzeć.

Wyszliście z pokoju i zamknęliście go na klucz by nikt więcej tam nie wchodził. Z grobową ciszą udaliście z powrotem do Sali by rozpocząć kolejny dzień.

-Przykro nam Alison – wyszeptał ktoś z was.

Lista graczy:

1.Mangofan97
2.Yankesss
3.Wabik
4.Kayoko
5.PhariosShaphire
6.Egil
7.Kubson
8.Alison zamordowana
9.TroLoL
10.Lukos124
11.Nikorin
12.Maru
13.Kageno
14.Ulala

Ok… więc zamordowano Alison, ktoś się jej bał.
Mam pewną teorię już, ale za mało dowodów.

Czemu Kageno już czekał na nas w sali? Nie spał w nocy?
Czemu Ulala, Kayoko i Kubson się spóźnili?

To że 3 osoby się spóźniły to raczej takie se bo na pewno nie ma 3 czarnych śmierci. A poza tym też czekam aż się dowiemy się troche więcej o zwłokach jakieś wskazówki. Bo jak na razie nie zamierzam oskarżać ludzi dlatego że ktoś przybył wcześniej/później.

Może mi się tylko wydaje, ale tu chyba nie ma żadnej podpowiedzi…
“Dziewczyny nie wytrzymały i zaczęły płakać z powodu straty” - zaczęły płakać zanim potwierdziliśmy, że to ciało śmierdzi. Wiedziały czy coś…?

Smród zgnilizny, i choroba która powoduje że ciało gnije…powiedz mi co by mogło wtedy tak zajeżdżać zgnilizną w pokoju Alison? :smiley:

Stara pizza?

Nie mówię, że to wcześniej/później to wskazówki, ale w mojej mafii to były wskazówki XD

Czyli mamy już pierwszą ofiarę jednak ja bym jeszcze jeden dzień się wstrzymał z oskarżanie ponieważ jak na razie jest to jak strzelanie kulą w płot choć mam już pewne podejrzenia…

Czyli jak narazie mamy 3 podejrzanych mnie,Ulale, Kayoko i Kubsona

Racja ,narazie wyróżniły się cztery osoby. Jednak uważam, że spóźnienie, czy pojawienie się jako pierwsza osoba to za mało, żeby kogoś oskarżać. Poza tym nic nie rzuciło mi się w oczy ;/.

No tak, to nie jest powód do oskarżeń, ale coś co można trzymać w pamięci XD

Lol, jak wy umiecie już nabierać podejrzeń? Ja nadal nie widzę w fabule nic,a co dopiero znaleźć podejrzanego! O.o

Egil ta 4 się po prostu wyróżniła w fabule i tyle może w moim poście użyłem złego sformułowania

Pójdźmy w drugą stronę. Najszybciej zjawił się Kageno.
Nie chcę przechodzić do podejrzeń, jednak mając na uwadze ostatnie mafie, wolę być ostrożny.
I żeby nie było nieporozumień. Nie oskarżam. Tylko wyłapuję ludzi z fabuły

A ja uważam,że te spóźnienia/czy przyjście za wcześniej to jakieś wskazówki. Bo nic innego nie ma. A nie można grać bez żadnych wskazówek C:. Lepiej w sumie już dziś zagłosować w ciemno niż czekać,kogo zamordują następnie

Phar to samo pomyślałam, co on robił tak wcześnie?

MUSIELIŚMY dostać chociaż tyci-tyci wskazówkę i tyle.

Druga sprawa - komu mogła narazić się Alison? ale to chyba trudne pytanie, bo ona zawsze dobrze gra i w sumie każdy chciałby się jej pozbyć ;-;

Niko tylko powiedz komu ta mafia się dopiero zaczęła.

Nom, każdy pozbyłby się alison. W poprzedniej mafii nawet sam mg się jej pozbył :stuck_out_tongue: