Mafia 14 - Cannibal's Kitchen

Myślę że Pay wymyślił coś takiego żeby jednak jakieś powody do głosowania były.

Albo będziemy brali po łebkach…

Sądzę, że nie jest po równo czerwonych i zielonych.

Zapowiada się ciekawie

Nie no Pay coś mówił że co nocy będzie coś tam pisał może w tym coś będzie?

Yankess co prawda, Pay niby coś mógłby pisać no ale wskazówek ma nie być więc ciekawi mnie co to będą za informacje.
Co do rozmieszczenia Sam myślałem o scenariuszu z 5 czerwonymi ale zostanę przy opcjach Goltiego i Yankesa, ponieważ Yankes sprecyzował tak naprawdę środek Teori Goltera.
Tak po za tym niezbyt dobrze ogarnąłem. Jakie są warunki zwycięstwa? Likwidacja Czerwonych czy jak?

Sądze że jest 4/8

To, że pierwsza Faza Dnia trwać będzie do środy nie oznacza, że wszystkie kolejne tyle będą trwały. Mamy cholernie trudne zadanie - fabuła ma nam nie dostarczać żadnych wskazówek, a ponadto nie mamy zielonego pojęcia o tym, jakie role posiada reszta graczy, więc to aż wskazane, żeby chociaż pierwsza (taka zapoznawcza) FD pozwoliła nam na głębsze rozeznanie itp. Ja tam jestem za to wdzięczna, zobaczymy jak to będzie organizowane dalej.
Rozkład ról został już w sumie wcześniej obmyślony, stawiam że 3/9 to najbardziej prawdopodobne wyjście. A co do samych umiejętności - skoro Pay uznał, że konieczne będzie ich ukrycie przed nami to na pewno nie wszystkie role będą się pokrywały z tymi tradycyjnymi, które już wcześniej widzieliśmy. Ale gdybać na ich temat będziemy mogli dopiero po fabule. :<

Ja za to nadal sądzę, że jest 4/8. Choć z drugiej strony 3/9 nie wydaje się takim dziwnym pomysłem…

Ja też uważam 3/9, głównie temu że należą do mych ulubionych liczb xd

Dla mnie 4 Czerwonych to zwyczajnie za dużo - tyle samo mieliśmy podczas poprzedniej mafii Paya, a było wtedy chyba 15 graczy. Oczywiście wiem, że teraz gramy w inną mafię, ale i bez tego argumentu stwierdzam, że na tylu graczy, ilu mamy teraz (11), czterech Czerwonych to już tłok.

Ale też z drugiej strony zakładając, że czerwoni mają jeden wspólny głos kogo zabić, to 4 to nie jest tak strasznie imho.

Pewnie każdy spośród nich ma też indywidualną umiejętność (np. blokowanie akcji wybranej osoby, sprawdzanie czyjejś roli). Im więcej Czerwonych, tym więcej umiejętności, których mogą użyć przeciwko nam. Powiecie: “hola hola, ale my też mamy umiejętności i z nich korzystamy!”, ale Czerwoni pewnie mogą się umawiać ze sobą w jakiś sposób, więc jeśli ich szpieg (załóżmy, że takowego mają) coś wykryje, to reszta o tym wie. Dlatego myślę, że z czterema Czerwonymi to my mamy niemożliwą rozgrywkę… Chyba że założymy, że jeden z nich nie ma w ogóle żadnej roli i może tylko im szeptać do uszka swoje teorie, wtedy może i 4 to nie byłoby tak dużo. :wink:

Nie wiem czy zauważyliście, ale mamy 13 graczy - Pay chyba zapomniał wcześniej o Kageno i godzinę temu edytował listę graczy. Dlatego sprostujmy jeszcze raz kwestię najbardziej prawdopodobnego rozkładu ról: albo 3/10, albo 4/9 (c

Nie mogę edytować, więc tylko dopiszę, że po “4/9” powinna znaleźć się kropka. XD

Nom jak dlamnie 4 do 9 ma największy sens ale 100% pewności nie będzie do ostatniego dnia mafii…

Pay narzeka coś że nikogo nie atakujemy, a nawet nie potrafimy sobie ustalić ilu jest zielonych i czerwonych XD

Co ma piernik do wiatraka?

Spokojnie mamy czas do środy na to żeby ktoś napisał za dużo.

No jo ale Pay tak ambitnie mówi jak to wyglądaj gdzie indziej mafie, ale ok. Ustalmy że jest 3/10 i co dalej?
Czekamy do końca tego dnia czy coś?

Doklejam 2 nowe poszlaki:
Ginie tylko jedna osoba,
Ilość czerwonych może być równa 1
wszystko jak byk napisane w poście 1