Mafia 14 - Cannibal's Kitchen

Fabuła:

W państwie, gdzie kanibalizm jest czymś dopuszczalnym bardzo popularny stał się pewien teleturniej z domieszką survivalu - “Cannibal’s Kitchen”. Przez ostatnie dwie edycje pobił wszelkie rekordy oglądalności na świecie. Nowa seria, zaplanowana na najbliższe miesiące jest gorąco wyczekiwana, a przygotowania trwają już pół roku. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Niestety, nie zapowiada się, żeby tak było. Do producentów doszła informacja, że wśród uczestników znajdują się czerwoni. W regulaminie jest wyraźnie napisane, że udział mogą wziąć jedynie zieloni. Producent zatuszował sprawę i zapewnił, że trzecia edycja się odbędzie, jednak tym razem priorytetem będzie utrzymanie prestiżu programu. Nikt nie może się dowiedzieć, że czerwoni będą brali udział w turnieju albo co gorsze - wygrają.

Na czym polega fenomen programu?

Kucharze są zamykani na określony okres w specjalnym budynku, gdzie żyją bez dostępu do świata zewnętrznego. Jedynie zwycięzca pozostanie żywy, a także zrobi wielką karierę. Biorący udział co wieczór przygotowują potrawę z ciała osoby, która została stracona dnia zeszłego. Ginie ten, który przygotują najgorszą potrawę, a oceniają sami uczestnicy. W dniu pierwszym będą przygotowywać obiad z ciała finalisty ostatniej edycji. Oczywiście tego przegranego. Cały “wieczór z kuchnią” jest emitowany na żywo i to ludzi najbardziej jara. Mają dostęp do wszelkich wpadek, a także do obrazu krojonego i smażonego ciała. Mniam. Reszta dnia nie jest emitowana, to czas dla kucharzy.

Kim są zieloni i czerwoni?

Zieloni to ludzie, którzy akceptują kanibalizm. Nie przeszkadza im jedzenie ludzkich ciał czy też wnętrzności, ale nie zabijają bezmyślnie. Przeważnie potrawy są przygotowywane z ludzi, którzy nie mieli szans na przeżycie lub z świeżych trupów. Czerwoni zaś są ludźmi, którzy bezwzględnie zabijają, byleby posilić się ludzkim ciałem. Muszą się ukrywać, gdyż dla rządu i zielonych są wyrzutkami i “bezmózgimi bestiami”, jednak czerwonym nie jest się z wyboru, to ród. Mają specyficzną, niesmaczną krew.

Przeddzień teleturnieju:

Jesteście już zamknięci w budynku, rozgościliście się i zeszliście do stołówki na apel. Dowiedzieliście się, że ta edycja będzie nieco inna. W trakcie dnia macie dowiedzieć się, kto jest czerwonym, a wieczór będzie głosowaniem na podejrzanego, a nie na osobę z najgorszą potrawą. Priorytetem jest wyeliminowanie ich z turnieju, aby utrzymać prestiż programu.

Zasady:
[ol]
[li]Zdradzenie roli jest zabronione. Brak poinformowania mnie, że ktoś to zrobił też jest brane pod uwagę.[/li][li]Zakaz pisania w temacie podczas FN.[/li][li]Osoby niezapisane i martwe mają zakaz udzielania się w temacie.[/li][li]Mafia toczy się tylko i wyłącznie w temacie.[/li][li]Edytowanie i usuwanie postów jest zabronione.[/li][li]Głos oddajemy poprzez wzór podany niżej. Tylko takie głosy biorę pod uwagę.[/li][/ol]
@[NICK GRACZA]

Jeszcze wiadomość ode mnie - żadnych wskazówek w tej mafii nie dostaniecie. Mam nadzieję, że przez czas, w którym mnie nie było nauczyliście się prowadzić zacięte dyskusje, oskarżać się, kłamać, łapać za słówka, etc. Nie zabraniam pisać, że coś się wie lub czegoś się nie wie, ale sami musicie się liczyć z konsekwencjami. Można kłamać w tej kwestii, nie bronię, nawet wskazane. Mile widziane używanie cytatów. Za złamanie zasad wyrzucam z gry i karzę surowo, nie będzie po 50 ostrzeżeń. Zapisy TUTAJ. Jeśli mafia Kiici się skończy przed piątkiem, to startujemy w niedzielę. Miłej zabawy. :wink:

Lista graczy:

-Alison
-mangofan97
-lukos124
-Yankesss
-Golter
-Spider2023
-xYahiko
-Kiicia
-TroLoL
-Nikorin
-PhariosShaphire
-Wabik
-Kageno

DZIEŃ 1.

FD

Zakończenie FD w Środę o godzinie 20:00, wtedy też odbędzie się lincz. Co wieczór będę informował o bieżącym wyniku głosowania. Miłej zabawy.

Lista graczy:

-Alison
-mangofan97
-lukos124
-Yankesss
-Golter
-Spider2023
-xYahiko
-Kiicia
-TroLoL
-Nikorin
-PhariosShaphire
-Wabik
-Kageno

Jeśli ktoś nie dostał PW z rolą, proszę się zgłosić!

Woooooow do środy faza dnia, serio? XXXD

To będzie widać baaaaaaaaardzo długa mafia XD

Shieeeeet… Nie za długo? xD

Nie narzekajcie tylko trzeba obmyślić na początek tradycyjnie rozkład ról. Jako iż nikt swojej roli nie zna tym razem, to proponuję po prostu rozkład ilu czerwonych oraz ilu zielonych.

Hmm, moim zdanie jest coś takiego:

2-4 czerwonych
8-10 zielonych

Co o tym sądzicie?

Wcześniej narzekaliście że za krótko a teraz że za długo :smiley:

Świetnie wręcz jest, przynajmniej nie będzie czegoś np. “U babci bylem i nie mg pisać” xd
Golter twój rozkład sił jest jak najbardziej sensowny.

Łoho, no to widzę, że szalejemy z Fazą Dnia :smiley: Ale w sumie lepiej jeśli FD jest dłuższa niż krótsza.

Co do teorii Goltiego to myślę, że jak na początek jest ona dobrym pomysłem. Aktualnie każda teoria i obmyślenia będą mile widziane. Wszystko się przyda skoro nie odstajemy podpowiedzi.

Okk… zero wskazówek :stuck_out_tongue: w końcu może nie będzie czekania przez milion faz dnia z głosowaniem bo “nie mamy wskazówek” :stuck_out_tongue: teraz ich nigdy mieć nie będziemy!

Hmm… Golteł dobrze prawi.Choć byłbym skłonny ku 6 czerwonych i 6 zielonych.

Nie wiem czy jest pół na pół… zależy też jakie cele mają czerwoni a jakie zieloni… np. jeśli celem jest tylko przeżycie, to owszem może być ich tyle samo, a jeśli cele są bardziej skomplikowane to wtedy robi się bagno

Nie sądzę aby mogło być pół na pół bardziej prawdopodobne jest 4 do 8.

A przypadkiem celem zielonych nie jest dowiedzenie się kto jest czerwonym jak to mówi fabuła?
I nie sądze aby było 6 na 6 bo w końcu jest tak że (bynajmniej mi z fabyuły tak wynika) żę czerwonych w ogóle nie powinno tu być więc wątpie aby było po równo tylko zdecydowanie mniej czerwonych. plus jeśli faza dnia ma trwać zawsze 3 dni to by się zdecydowanie zbyt długo to przeciągało a jeśłi każdy czerwony ma mieć umiejętność zabijania innych to też przesada, więc ja utrzymuje że mniej czerwonych.

Ja bym walnął 3 na 9.

Też może być, ciekawe czy czerwoni wiedzą o sobie, to też ważny punkt odniesienia.

Mnie najbardziej ciekawi kto ma jakie umiejętności…

Noo to też jest ciekawe.

Pay rzekł. Nie ma wskazówek, więc nie ma wskazówek. Trzeba nam skończyć FD… Wtedy COŚ by się przejaśniło

o by się przejaśniło? bo fd będziesz tylko wiedział czy osoba którą zabiliśmy była czerwona (niesmaczna krew) czy zielona XD dalej zero wskazowek
chyba, że czerwoni o sobie wiedzą i będą się bronili <3

No ja powiem żę gdyby o sobie nie wiedzieli i by nie dawali żadnego znaku tym kim są i faza dnia 3 dni będzie trwać to troche takie nooo…to pewnie po jakimś czasie się zrobi nużące i ciężko będzie kogoś oskarżyć xd