Mafia 24 - Never Cry In The Woods

No wlasnie… wlasnie, cos tu bylo nie tak… zaginiona dziewczyna wrocila… Yay!

(dobra, dobra… tez masz role :wink: )

Noo… to lista wyglada tak…

Byters
Eyirie
Darthdans
Lilka
Wielki
Mango
Plazma
Yanki
Nexus
Niko
Elmor
Piter
Kiklors
Kiicia

Zdaje sie ze jest was jednak 14! xD

Kiicia wrocila… ale zaciekawilo was jedno… czemu miala do plecow przyklejona kartke?

"Hmm… zagadki jeszcze wam nie udalo sie odgadnac… mowilem ze bedzie MEGA? Mega… Mega… na Megadeth cos mnie ostatnio wzielo… hmm… Pewno i tak wam to nic nie powie -_- "

Mhhhmmm…mamy tu do czynienia z rasowym Youheiem.

Tiaaaa… T^T w sumie tamte literki nieco przypominają nick Darthusia… Ale to byłoby za łatwe

Żeby się nie okazało, że Youhei będzie zabijał jak w swojej pierwszej mafii xD

Jeśli tak będzie Byters to ja podziękuje ;d

hahaha xD To chyba ewidentny błąd You…

“Megadeth” ~~ założona w kwietniu 1983 Ciekawe. Ktoś stąd jest wielkim fanem tej grupy? Chociaż to by było za łatwe…

Co do czekania na fazę nocy… ja jestem zwolennikiem zasady “Wyrżnąć ich w pień, Bóg pozna swoich!”, no mógłbym to też uargumentować, swą teorią, ale w obecnej sytuacji, ani taka moja taktyka nie zadziała super korzystnie, ani też jednak grupowo raczej decydujemy się czekać na wskazówki, które będą, więc dla mnie to praktycznie obojętne…

Trzynastka też nie jest odpowiedzą na zagadkę lub jedynie jej częścią… mówiłem Wam, że średnio lubię angielski? xD

A więc rozwiązujemy te dwie zagadki i czekamy, na nowe wskazówki.

Kiiciu, Kiiciu, gdzie byłaś! Czy, aby nie schować ciała? :smiley:

You raczej preferuje podział na dwie strony, czy coś innego? Ktoś (Eyirie) da nam wskazówki, jak wyglądały inne mafię You?

Plazma, You zrobił tylko jedną mafię, ciężko ocenić, ale w pierwszej sam był zabójcą i ona się od razu skończyła :D. A druga mafia to taka raczej klasyczna była.

Trochę podejrzane, że Kicia miała te kartkę do pleców przyczepioną. Może ona była tą płaczącą czternastą osobą. My szliśmy w 13 (stąd zagadka) i słyszeliśmy płacz 14 osoby - Kici, której wcześniej z nami nie było. To tylko teoria.

Ale dotychczas w mafiach You mordercy w fabułach coś robili… Ale tym razem mimo że prawie nigdy nie popieram tego jestem za “czekamy na pierwszą ofiarę czyli kolejną FN”

Ja chyba też, ale zapewne kolejnego dnia nie doczekam. Jeśli teraz miałbym głosować to pewnie na Kicie. Ale raczej nie będę tego robił bo to chyba by było zbyt oczywiste.

Dlaczego niby miałbyś nie doczekać kolejnego dnia? :stuck_out_tongue:

Bo go pewnie zabiją. Tak na prawdę, to ja bym go właśnie jako pierwszego zabiła, bo umie strasznie kombinować. Więc jeśli nie zginie gdzieś na początku do będzie duże prawdopodobieństwo, że jest mordercą.
Poszperałam i sądzę, że odpowiedź to: Th1rt3en (album Megadeth). Mam nadzieję, że to będzie dobrze ^^

Ja popieram Lilkę… Tak byters nie tylko umie się kryć i wyciągać wnioski, ale też manipulować. Jeśli znów jest tym złym to będzie ciężko. Jednak to może być tylko moje subiektywne odczucie.

Nie wiem czy mnie poprzecie, ale mało prawdopodobne, że byters będzie znów zły…

Zgadza się. Nie zdarzyło się by ktoś był zły 2 dni pod rząd. Po napisaniu tego jest szansa, że nie zginę, bo wtedy podejrzenia w moją stronę mogą zostać skierowane. Zobaczymy. Chyba oczywistym jest, że w momencie kiedy jestem zabójcą daję z siebie wszystko. Głównie po to by było ciekawie. Co do manipulacji… wszyscy manipulują, ale jednym to wychodzi, innym nie.

Wciąż się zastanawiam czy polecę ja czy Niko, czy też zabójca zabije kogoś innego by zrzucić winę na mnie ewentualnie na Niko…

Łohohoho XD widzę, że zaliczyłeś siebie i Niko do najlepszych a reszta nas to same pionki T^T moim zdaniem nieprzyjemnie się zachowujesz XD nawet jeśli wiem, że robisz to specjalnie zapewne

Tak mówi bo się kryć chce xd
Nie no na razie nie wiadomo kto zginie.
A z wypowiedzi uczestników można już bardzo ważny fakt wywnioskować :stuck_out_tongue:
A mianowicie kto nie jest podejrzanym - 1 osoba na razie :stuck_out_tongue:

byters, ale tobie się udaje manipulacja.

Tak jest mało prawdopodobne, ale… jeśli You losował, a nie wybierał to wszystko może się zdarzyć, czasem ktoś wygrywa w totolotka :smiley:

Nie sądzę kiko XD na razie możemy być pewni tylko siebie. Choć… Jak bardzo jest prawdopodobne, że bytuś zaczął popełniać błędy → że został znów zabójcą?

Po prostu zazwyczaj było tak, że ginąłem jeśli nie byłem zabójcą. Dlaczego stwierdziłem, że zginę albo ja albo Niko ? To chyba jasne jest. Nie chcę zginąć już pierwszego dnia, chciałem zrobić coś by zabójca nie zabił właśnie mnie, dlatego napisałem, że zginę pierwszy. Może powstrzyma to mordercę przed rzucaniem się na mnie.

Jak wynika z poprzednich mafii, nie tylko ja bywałem zabójcą więc już ze mnie nie róbcie drugiego Pol Pota :smiley:

Ojejciu też mi się zdarzyło paść na początku mafii T^T jak i paru innym osobom XD jak mówiłam - Egiś Cię zabił bo chciał móc PW pisać zapewne XD
No i pytanko co z Kiicią? XD Uważacie, że można ją wyeliminować z grona podejrzanych czy też raczej wrzucić na podium? :stuck_out_tongue: