Mafia 24 - Never Cry In The Woods

http://i.imgur.com/jsC48X8.jpg

Wyruszyliscie na wycieczke do placzacego lasu. Ten las jest owiany wieloma tajemnicami, kraza tez o nim legendy. Byly pogloski ze nikt, kto do niego wejdzie, juz nie wychodzi. Ale dawno ucichly, juz od kilkudziesieciu lat nie bylo sluchu o zadnym zaginieciu. Czuliscie sie wiec bezpieczni. Chodzac po nim, rozmawialiscie, zartowaliscie, ogolnie dobrze sie bawiliscie. Jeden z kawalow sklonil jednak wasza przyjaciolke do placzu… nie wiedzieliscie ze to zapoczatkuje problemy. Niebo zrobilo sie czerwone, a we wszelkich zakatkach w calym lesie zaczal rozlegac sie placz, ktory przyciagal was do siebie. Szliscie za placzem jak zahipnotyzowani, kazdy w swoja strone. Gdy juz placz ustal we wszystkich zakatkach, zorientowaliscie sie ze nie wiecie gdzie jestescie. Bladziliscie kilka dni, zanim sie nie odnalezliscie. Nie bylo juz jednak wsrod was tej dziewczyny, ale postanowiliscie jej nie szukac. Byloby to zbyt niebezpieczne. Ale czy na pewno trzymanie sie w grupie jest bezpieczne?


[ol]
[li]Zdradzanie rol jest ZABRONIONE, rowniez po smierci. (nie dotyczy umiejetnosci jawnej)[/li][li]Uczestnicy otrzymaja pw ze swoja rola pomiedzy zakonczeniem zapisow a rozpoczeciem rozgrywki.[/li][li]Faza nocy trwa pomiedzy wyznaczonymi przez MG godzinami. To ze MG nic nie napisze, NIE JEST rownoznaczne ze spoznieniem sie konca fazy.[/li][li]Wypowiadanie sie w FN jest ZABRONIONE.[/li][li]W rozgrywce biora udzial tylko osoby zapisane oraz zywe.[/li][li]Usuwanie postow ZABRONIONE.[/li][li]Edycja postow dozwolona (Pod warunkiem otrzymania przez MG kopii posta pierwotnego na PW[/li](Najlepiej PrtSc - najbardziej wiarygodny)
WAZNE - PATRZ PUNKT 8
[li]Edycja postow dotyczy drobnych poprawek, zmienienie znaczenia postu rowniez ZABRONIONE.[/li][li]Rozmowy o mafii poza wyznaczonym tematem bez pozwolenia - ZABRONIONE[/li][li]Umiejetnosci uzywa sie podczas FN, poprzez PW do MG. Poprzez PW do MG nalezy tez kontaktowac sie w przypadku pytan dotyczacych rozgrywki.[/li][li]Brak aktywnosci powyzej 48h od napisania ostatniego postu skutkuje smiercia.[/li][li]By odbyl sie lincz, wymagana jest liczba glosow wieksza niz 60% liczby zywych graczy.[/ol]
[ol][/li][/ol]

!!! POCZATEK PIERWSZEJ FAZY DNIA !!!

No to powiem tak… jestescie w lesie…

Byters
Eyirie
Darthdans
Lilka
Wielki
Mango
Plazma
Yanki
Nexus
Niko
Elmor
Piter
Kiklors

Jest was trzynastu… sami zauwazyliscie ze zachowujecie sie nieco inaczej niz zwykle, przynajmniej wiekszosc z was. Zaczeliscie cos podejrzewac. Poza tym, czerwone niebo tez was niepokoilo. Byters zauwazyl tez na jednym z drzew sznurek, za ktory pociagnal… spadlo pudelko, a w srodku byla kartka…
“Zle zrobiliscie, nie uciekniecie… w ostatnich chwilach, zeby wam sie nie nudzilo… TH_RT_EN … uzupelnijcie to… jesli potraficie … mowie wam… bedzie MEGA!”

No… to powodzenia!

(koniec fazy dnia czwartek osmego… godzina 22)

THiRTeEN zgaduję XD za wiele tego nie mamy na razie… T.T ciekawa jestem czy w tej mafii jest jedna “zła” osoba czy też moze jest ich więcej… Byters jest jedyną osobą wymienioną w fabule ale to raczej nie wskazówka…

Hmmm…aham, czyli że co my tylko zgadnąć słówko?

Wygląda na to, że zagadkę dostaliśmy :). Niepotrzebnie szliśmy za tym płaczem xD

No i mamy słowo i co dalej? :3

Póki co chyba nic ciekawego :stuck_out_tongue:

Tak się zastanawiam Niko, które z nas zostanie zabite pierwszej fazy nocy. Normalnie wymieniłbym też Alison, ale ona nie gra.

Pamiętajcie by w ogóle nie edytować postów nawet jak zrobicie literówki ^^

Aj tam, ciekawi mnie to że wzrósł poziom % wymaganych użytkowników do lincza od ostatniej mafii do 60% co znacznie utrudni nam grę…
Narazie widać że będą zgadywanki i rebusy tak jak w poprzedniej mafii, myśle że będzie całkiem spoko You sie postarał Brawo

Jak narazie nie ma żadnych podejrzeń, musimy czekać na rozwój wydarzeń, byle by nie było znowu 60 stronnicowego spamu na jeden temat tak jak ostatnio xD

Byters… Możemy edytować posty przecież

Tak, ale tylko wtedy kiedy robimy te screeny, wygodniej jest nie edytować :smiley:

"No to powiem tak… jestescie w lesie… " ~~ Lubię tego typu humor :smiley:

Trzynaście… 60% do linczu… las… czerwone niebo…

Cóż… czekanie tutaj ma w sumie sens. Można by było strzelić i obrazić kogoś, a nóż może wyda się, jak Mistrzu xD Innym pomysłów na razie nie mam…

czyli 7 osób do głosowania… pytanie: strzelamy na ślepo czy czekamy aż będzie 99% pewności?
ejej czy tylko ja myślę, że skoro Yuu nie podał ról to znaczy, że są jakieś wyjątkowe?

THiRTeEN - 13
To chyba ma się jakoś zwrócić do tego ilu nas jest
Ja tam uważam że tego dnia zagadka ta będzie bezużyteczna :stuck_out_tongue: nic z tym nie zrobimy niestety :stuck_out_tongue:

Lepiej poczekać do jutra. Teraz na chybił-trafił to bez sensu głosować…

FD trwa do jutra, nie wiem czy teraz po nocy ma sens rzucanie ślepo oskarżeniami. Może ktoś się podłoży w pewnym momencie jak Mistrz u Paybacka :slight_smile:

Nigdy tego nie zapomne ale byłbym za tym żeby jednak mieć więcej pewności, niż ślepo strzelać bo możemy sobie utrudnić rozgrywkę zabijając np. osobę z wyjątkową umiejką…

A wgl to czy ktoś myślał nad możliwymi rolami?..

w prawie wszytkich mafiach są podobne role :stuck_out_tongue: np taka co może wziąć do siebie osobę albo taka co bada miejsce sprawy :stuck_out_tongue:

Albo Youhei zapomniał o rolach albo po prostu nie chciał ich nam zdradzać. Myślę, że są one normalne, jak w każdej mafii :slight_smile:

Jak już Ejri zdążyła nadmienić prawdopodobne słówko to thirteen czyli 13.
Liczba najpewniej wskazuję ilość graczy :x
Ale czemu nie mamy podanych ról? Ktoś coś dostał czy tylko ja nie dostałam?