Mafia 7 - Dracula

Miejmy nadzieję, że Hejter będzie dość aktywny i będziemy dostawać informację o zlinczowanych osobach. Więc… e… żeby miał co robić, trzeba kogoś zlinczować xD

Moim zdaniem układ sił wygląda następująco

Dracula 1
Łowca wampirów 2
Hejter wampirów 1
Wielbiciel wampirów 3
Zwykły człowiek cała reszta.

@“Payback” to też moja pierwsza mafia, ale mam zamiar się udzielać.

Uważam, że takie obstawianie niczego nie daje. Wg mnie z linczowaniem musimy poczekać do jutra.

Dlaczego do licha ja idę jako morderca?
Na początek jeśli już zapytałeś Pay zdjąłbym najbardziej aktywnych. Cóż… Rozkład sił jest już jako tako ustalony. Możemy tylko czekać, czego niestety… Nikt nie lubi.

@“PhariosShaphire” Jedziemy na tym samym wózku XD Jestem ciekawy jak się sytuacja rozwinie.

Zabijając kogoś dzisiaj przyśpieszymy rozwój wydarzeń, tym samym będzie nam łatwiej ustalić kto jest drakulą.

Zabijmy osobę, która dotąd się nie wypowiedziała. Znając żyję później też będzie mało aktywna, więc nic nie stracimy.

Zgadzam się z @“Tsu”

To kogo proponujecie na pierwszy ogień?

Jestem za Kubsonem. Nie udzielił się dzisiaj, w mafii Kici też ledwo (6 postów). Więc…

Żeby było jasne. Głosuję dziś za zabiciem Kubsona.

Serio? Jak dojdzie do głosowania, to wymieniam spostrzeżenia dot. fabuły. Bez jaj, przecież to pierwszy dzień mafii. Pisanie typu “zabijmy jego bo się w ogóle nie udziela” jest nie na miejscu. Teraz ja proponuję zabić tych, którzy z tym wyjechali, bo “chcą na siłę wyeliminować konkurencje”. Dajcie spokój…

Jestem za Payem. Każdy dobrze wie, że głosowanie 1 dnia jest daremne.
A szczególnie na tych, którzy są nieobecni. Może mieli jakiś powód?
Jak dla mnie głosowanie powinno się dzisiaj nie odbywać!

W tym momencie odstrzeliwanie na ślepo nie ma żadnego sensu, więc również jestem ze wstrzymaniem się z głosowaniem do jutra.

Tsu i co wam dało takie głosowanie gó**no jeśli się tak wyrażę nie pisałem tam dużo bo przepinali mi linię z netem i telefonem i raz był a raz nie :P. Dzisiaj się nie udzielałem bo zwyczajnie czasu nie miałem, cały dzień prawie byłem w szkole potem korki miałem z anglika i teraz dopiero mam wolnę. Co do teorii Wabika moim zdaniem nie będzie aż tylu wielbicieli stawiam bardziej max 2.

Ja także jestem za tym by nikogo nie uśmiercać dziś, po co zabijać kogoś bo trzeba kogoś zabić? Lepiej poczekać do jutra na wskazówki a nie liczyć na szczęście.

@“Kubson” moim zdaniem wielbicieli jest trzech, bowiem to taka w sumie nic nie wnosząca rola. Ale wy graliście w poprzednich odsłonach, więc jakieś doświadczenie już macie i możecie wiedzieć więcej.

Wcześniej nie było z tym problemu, ale teraz… eh… sam nie mam za dużej mocy (no chyba, że znajdę 2 osobę, bo potrzebne są dwa głosy). Moje zdanie jakie jest, takie pozostanie.

To powodzenia w szukaniu. Po krótkim namyśle i zapoznaniu się z opiniami pozostałych stwierdzam, że jednak nie warto głosować. Ja osobiście bym się wkurzył, gdyby wywalono mnie z mafii na którą czekałem już w pierwszym dniu z braku laku.

Tsu coś nie zabardzo chcesz udupić na początku kogoś ;d ?

@“Payback” To moja pierwsza mafia ,ale postaram się brać w niej czynny udział c: . Nie pisałam wcześniej ,bo po szkole miałam trening…
W każdym razie też uważam ,że powinniśmy poczekać do jutra na jakieś wskazówki…

Wabik, to czy grasz pierwszy raz w mafię, czy dziesiąty, czy też czekasz na nią od dawna nie ma żadnego znaczenia. Tutaj trzeba mieć jaja(w przenośni). Bądź co bądź głosowanie dzisiaj jest nie potrzebne.