Mafia nr. 9 "Apokalipsa według st. Kumy"

Apokalipsa według st. Kumy
[ul]
[li]Ku-ku-ku-ku. Zastanawiacie się, dlaczego was tu zebrałem. Ou! Pomyłka! Dlaczego tu trafiliście! Ku-ku-ku-ku.[/li]Dziwny, zniekształcony głos, rodem z kreskówek doszedł uszu każdego z was.
[li]Otóż, dziś rozpoczyna się nowy rok szkolny! Witajcie na otwarciu w Akademii Rozpaczy![/li][li]Kim jesteś?! - odezwał się ktoś z was.[/li][li]Cisza! Ku-ku-ku-ku. Nie przerywa się dyrektorowi w prowadzeniu apelu.[/li]Z dachu spadł jakiś przedmiot. Czarno-biały pluszowy miś.
[li]Nazywam się Kuma! Ku-ku-ku-ku. - Maskotka poruszyła się w wstała.[/li][li]Zapamiętajcie pierwszą zasadę! Nie sprzeciwia mi się![/li][/ul]
http://i.ytimg.com/vi/otfO3wclfZo/maxresdefault.jpg
[ul]
[li]Czym ty jesteś?! - odezwał się znów któryś z was. Tym razem zauważyliście, że był to jakiś blondyn o przysadzistej budowie.[/li][li]Ja? Jestem Kuma. Przed chwilą się przedstawiłem. Jednak, patrząc na ciebie, rozumiem, że możesz mieć problemy z pojmowaniem[/li]Blondyn zagotował się ze złości.
[li]A teraz pozwólcie, że… - misiek zaczął mówić, ale zezłoszczony chłopak chwycił go i podniósł.[/li]Spojrzał w oko pluszaka i zaczął mówić.
[li]Nie wiem, kim jesteś, ale nie rób z nas idiotów! Wiem, że chowasz się przy jakimś komputerku pajacu! Zamknąłeś nas tutaj, a najpierw najpewniej otumaniłeś! Obudziłem się w klasie z zabitymi oknami, inni tak samo, co ty chcesz z nami zrobić?![/li][li]N-Nie dotyka się dyrektora![/li]Chłopak zachłysnął się, po czym puścił maskotkę i upadł.
Pluszak schował zakrwawione pazury i spojrzał na pozostałych.
[li]Druga zasada również tyczy się mojej osoby - nie dotyka się mnie![/li][li]Ty mały… - Chłopak wstał, krwawiąc z klatki piersiowej, chwycił maskotkę i rzucił nią z całej siły prosto na podwyższenie znajdujące się na sali.[/li]Kaszlnął krwią i upadł.
[li]Dyn, dyn, dyn! Znaleziono ciało! - zawrzeszczał niedźwiadek.[/li][li]Och, proszę was… - Zza czerwonej zasłony dało się usłyszeć żeński głos. - Oj, biedaku, po coś do nich podchodził… - Usłyszeliście uderzanie obcasów i po chwili zobaczyliście piękną, długowłosą dziewczynę, która stanęła obok Kumy i odwróciła się w waszą stronę.[/li] http://i1306.photobucket.com/albums/s569/xnarmyx/tumblr_mqj04vziBU1qfv727o1_500_zps5a94cc90.jpg
[li]Nazywam się Enoshima Junko. Jestem zastępcą dyrektora. Pozwólcie, że wyjaśnię wam zasady naszej gry.[/li][li]Akademii! - przerwał Kuma.[/li][li]Tak. Ekhem. Zasady naszej akademii. Zostaliście wybrani spośród wielu, więc powinniście czuć się wyróżnieni. Każdy z was otrzyma takie oto urządzenie. - Dziewczyna wyciągnęła coś, co wyglądało jak zwykła komórka dotykowa. Zeszła ze sceny i zaczęła wyciągać kolejne ze swojej torebki i podawała je wam.[/li]Stanęła naprzeciw was i kontynuowała, zupełnie nie zważając na leżące obok niej ciało.
[li]Codziennie każdy z was, podczas ciszy nocnej będzie mógł kogoś zabić. Oczywiście, wykluczam tu pracowników akademii. Dwójka z was, która przeżyje do końca… em… Do zakończenia naszej Akademii, będzie mogła wyjść na zewnątrz oraz dostanie pewną nagrodę. Liczę na współpracę! Uśmiechnęła się i… znikła… Nie zdążyliście zauważyć, dokąd poniosła ją klapa, która najzwyczajniej otwórzyła się w podłodze i pochłonęła dziewczynę.[/li][li]Pierwsze informację powinny już pojawić się w waszych informatorach - Usłyszeliście głos Kumy, którego na sali już nie było.[/li][/ul]
→ Możecie być pewni, że dostaniecie więcej zasad, jeżeli coś mi się nie spodoba!
→ Nie każdemu może się powieść mord, ale możecie próbować co czwartą noc!
→ Nawet jeżeli ktoś nie zostawi po sobie wskazówek, postaram się je dostarczyć.
→ Na koniec dnia, w którym znaleźliście ciało odbędzie się głosowanie. Ten, którego uznacie za winnego zostanie zabity.
→ Nie obchodzi mnie, jeśli jest niewinny!
→ Miłego dnia :]

Zapisy:
http://animes.pl/temat-zapisy-do-mafii?pid=16994#pid16994

Po krótkiej chwili, na ekranach pojawiło się kółko i napis “loading”.
10 sekund później wyświetliły się kolejne zasady.
→ Codziennie, za pomocą informatora zostanie przekazana wam wiadomość, kiedy należy iść do swojego pokoju.
→ W nocy nie akceptujemy gości!
→ Drzwi do pokoi zostaną zamknięte automatycznie, jednak tylko gdy się w nich znajdziecie.
→ Codziennie w nocy w korytarzu na godzinę rozprzestrzeniony zostanie gaz, który rozniesie się po budynku i nie dostanie tylko do pokoi.
→ Możecie w każdej chwili otworzyć drzwi, ale tylko gdy gaz zniknie.
→ Jedzenie będzie podawane w godzinach 9:00, 16:00, 20:00.
→ Macie mnie nie wkurzać!
→ Łamanie zasad będzie karalne.
→ Teraz macie czas wolny.
→ Miłego dnia.
Przysłano 11-15 o godzinie 17:00

Informacje od GM’a:

  • Zabójstwo może zostać dokonane poprzez napisania info do mistrza gry.
  • Jeżeli masz zamiar wejść w szczególną interakcję z innym graczem, jak np. Szeptanie, robisz to poprzez wysłanie informacji do mistrza gry.
  • O mafii nie rozmawiamy, ani nie piszemy nigdzie, pod groźbą kary.
  • Oko za oko.
  • Jestem mg i mam w tej mafii władze absolutną. Nie staraj się mnie przewyższyć.
  • Te zasady nie ulegną zmianie.
  • Mogą jednak zostać dodane nowe.

MAFIA ROZPOCZĘTA!

Dobra, jakieś propozycje co robimy? Bo zazwyczaj w pierwszym każdy proponował jaki może być podział sił. Ale ta mafia jest inna.

Można by zawrzeć rozejm ( nie zabijajmy się ), aż się coś nie stanie, co Wy na to ?

Mafia bez podziału na role? No to nie zostaje nam nic innego jak czekać bo ja nie jestem zwolennikiem głosowania na kogoś 1 dnia.
I szczerze mówiąc to moja jedyna odpowiedź na dzisiaj chyba że będzie jakaś ciekawa dyskusja ;p

Ciekawe. Podoba mi się pomysł na taką mafię. Może będzie inna niż dotychczasowe.
Co do rozejmu. Nie sądzę by był to dobry pomysł większość i tak będzie grała samodzielnie lub będzie podążać za tłumem.
No i to, że nie mamy ofiary. Czyli pierwszy dzień jest zazwyczaj najspokojniejszy :smiley:

Mam kilka pomysłów…
[ol]
[li]Wyżynamy się jak najszybciej i wygrywa najsilniejszy.[/li][li]Gramy spokojnie i raczej czekamy na kogoś kto się wychyli.[/li][li]Dzielimy się na grupki i walczymy “Frakcjami” i na koniec między sobą.[/li][/ol]
Jak ktoś coś jeszcze wymyśli to niech dodaje propozycje… nwm jak w to grać!!!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH… ale tylko chwilowo :stuck_out_tongue:

Nie wiem czemu,Mango, ale widzę obłęd w twoim poście xD
Spokojnie, wyluzuj. Wszystko będzie dobrze.

zagubiona … emmm… i co teraz? XD

Mango chce stworzyć swoja frakcje i stać się złym charakterem XD

→ Czas do łóżek moi mili!!!

→ Czas przerwać zabawy i iść do łóżek!

→ Wstajemy, wstajemy moi drodzy!
→ Dziś na śniadanie jajka sadzone z bekonem, a do tego pyszna bułeczka! Wszystko co najlepsze dla naszych asów :wink:

Mniam mniam jajka sadzone z bułką i do tego bekon jakie pyszności! ;w;

Ale zaraz…kuźwa, co my teraz robimy!? XXXD
Czy ‘pan dyrektor’ chce abyśmy się po prostu sami pozabijali czy jak!? o_O

Nowa wiadomość w informatorze została poprzedzona głośnym dzwonkiem.
→ Tak.

Nom śniadanko pyszne ^^.

Czyli dyrektor czeka, aż się pozabijamy… No i narazie nikt nie wykonał ruchu… Co teraz? ._.

Czyli jeśli nikt do tej pory nie wykonał ruchu, to myślę, że wszyscy jesteśmy za tym by przeżyć do końca gry .
Kyahahah zabawnie.